20.02.2019, 17:30 • Viťaz Ice Palace • Jan Prošek

Tipsport: 1.44 4.9 6.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vojtěch Mozík (VZT) 0+1, 3 střely, čas 23:19
Michal Řepík (VZT) 1+2, 5 střel, čas na ledě 18:09. (19:53:28)
V tomto dramatickém zápase vyhrává domácí celek 4:3. Rozhodující gól zaznamenal Miro Aaltonen. Minsk z kraje třetí části smazal dvoubrankovou ztrátu, ale na body to nebylo.

59:25

Hosté v šesti.

59:00

Poslední minuta. Michail Karnauchov má kotouč za svou brankou.

58:30

Čas běží hodně rychle a domácí výborně brání.

58:00

Oznámeny byly poslední dvě minuty hry ve třetí třetině a domácí drží hru daleko od své branky.

56:33

Dinamo rozehrává od své branky, Alexandr Sjomin napadal velmi dobře, takže akci soupeře hodně zpomalil.

55:55

Kristian Chenkel rozehrává od své branky. Čas z pohledu Minsku běží hodně rychle.

55:43

Nikita Vyglazov nedokázal vybojovat kotouč, a tak mohou hrát hosté. Ti se usadili v útočném pásmu. Následná rána byla zblokovaná.

55:10

Patrik Wiercioch to zkoušel od modré čáry, jeho projektil byl nepřesný.

54:07

Minsk se brání tlaku soupeře, domácí hrají aktivně. Snaží se něco vymyslet v útočném pásmu.

52:10

Hra pokračuje dál. Sledujeme rychlý hokej. Fanoušci ženou domácí vpřed, Borna Rendulić se ke střele nedostal.

52:07

Komerční přestávka.

50:20

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí celek vede o jednu branku, zápas zcela jistě ještě není rozhodnutý.

48:30

Po krátké přestávce pokračuje hra dál, Viťaz hraje znovu aktivně a pokouší se své vedení navýšit. Hosté se musí bránit.

46:20

45:37

45:37 Miro AALTONEN - 4:3

45:37

Viťaz právě vstřelil branku!
V přesilovce si bere domácí celek vedení zpět. Sjomil našel skvělým pasem MIRO AALTONENA, který měl před odkrytou brankou snadnou práci. Asistence: Alexandr Sjomin a Michal Řepík.

4:3

Branky a nahrávky: 3. Makejev (Mozík), 4. Řepík (A. Sjomin), 24. Stoljarov (M. Aaltonen, Řepík), 46. M. Aaltonen (A. Sjomin, Řepík) – 13. Pulkkinen (A. Těreščenko, Q. Howden), 43. Lisovec (S. Kosticyn, Chenkel), 44. Pulkkinen (Kovyršin)

HC Viťaz Moskevská oblast: Ortio (Samonov) – Katičev, Mozík, Stasenko, Jevsejenkov, Golovkov, S. Romanov, Kožemjakin – A. Sjomin, M. Aaltonen, Řepík – A. Nikulin, Rendulić, Makejev – Kokarev, Švec-Rogovoj, Stoljarov – N. Komarov, Vyglazov, P. Černov – Gončarov.

HC Dinamo Minsk: M. Karnauchov (Chmyz) – Lisovec, Chenkel, Bokun, Blum, Wiercioch, Jevenko, Znacharenko – Q. Howden, A. Těreščenko, S. Kosticyn – Pulkkinen, Kovyršin, Parfejevec – Litvinov, Kitarov, A. Volkov – Kogaljov.

Rozhodčí: Bukin, Sergejev – Golovkjov, Savenkov

02:26 VTZ 1:0 Makejev (Mozík)
03:51 VTZ 2:0 Řepík (A. Sjomin)
12:18 MIN 2:1 Pulkkinen (A. Těreščenko, Q. Howden)
22:25 MIN 2 Bokun, nedovolené bránění
23:23 VTZ 3:1 Stoljarov (M. Aaltonen, Řepík)