4:2

konec (1:1, 1:0, 2:1)

20.02.2019, 18:00 • Zimní stadion Prostějov • 58. kolo • Josef Prášek

Tipsport: 1.8 4.4 3.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme zde konec bojovného zápasu, který nakonec dopadl lépe pro Prostějov. O vítězství rozhodl Jan Starý v 54. minutě a dokonce pojistil i výhru střelou do prázdné branky.

Střely na branku – 43:27

Tímto vítězstvím má Prostějov jisté play-off! (20:15:24)

59:54

Hraje se ještě v pásmu domácích, ale střely již nevidíme. Tohle již domácí zvládnou a připíšou si tři body!

59:16

59:16 Jan STARÝ - 4:2

59:16

Jestřábi právě vstřelili branku!
Je nejspíš rozhodnuto! Hostům hra bez brankáře nakonec nevyšla. Puku se ujal ve středním pásmu JAN STARÝ a poté neměl problém jej poslal do prázdné branky. Bez asistence.

59:10

Střela netrefila branku a puk se ocitl ve středním pásmu!

58:47

Hosté hrají v šesti!

58:47

Jestřábi nahodili kotouč za branku Michajlova. Stadion se nedokázal usadit ve třetině domácích, ale píská se icing Prostějova.

57:59

Čápova rána trefila jen Štohanzla, jenže s pukem hrají stále domácí a tohle jim vyhovuje.

57:33

Zakázané uvolnění hostů! Necelé dvě a půl minuty do konce třetí třetiny. Udrží domácí náskok?

57:09

Hosté kombinují v pásmu Prostějova, Marcelova střela neměl však razanci a skončila navíc vedle.

56:10

Nyní dokonce vidíme závar před brankou Michajlova. Nahození Venkrbce nadělalo velké problémy brankáři, jelikož se puk snad dvakrát odrazil a poskakoval poblíž jeho brankoviště.

55:31

Stadion se nevzdává a snaží se, nyní ale Ščegolkovovi utekl puk a hosté jej ztratili. Prostějov získal puk a drží ho.

54:34

Voženílkovo nahození raději podržel v lapačce Neužil a bude se vhazovat před ním.

54:15

Dnešní utkání sleduje 1377 diváků.

53:36

53:36 Jan STARÝ - 3:2

53:36

Velice důležitá branka domácích! Domácí se ujali vedení 3:2! za brankou se obtočil s pukem Račuk a našel před brankovištěm JANA STARÉHO, který pohotově poslal kotouč do branky. Asistence: Marek Račuk a Lukáš Žalčík.

53:30

53:25

Václav Meidl se dostal do slibné šance, po nahrávce se zjevil před brankovištěm, ale kotouč mu trochu utekl z čepele.

4:2

Branky a nahrávky: 7. Nouza (Divíšek), 23. V. Meidl (Prokeš, Venkrbec), 54. Starý (Račuk, Žálčík), 60. Starý – 4. M. Kadlec (Voženílek, Jícha), 41. Průžek

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Huf) – Havlík, Mikliš, Čáp, D. Kolář, P. Krejčí, Husa, Žovinec – L. Volf, Divíšek, Nouza – Starý, Račuk, Žálčík – L. Luňák, Hanták, Dvořáček – Venkrbec, V. Meidl, Prokeš.

HC Stadion Litoměřice: Michajlov (Sklíba) – Marcel, Pavlas, Strejček, Smetana, Dluhoš, Jebavý, Klejna – M. Kadlec, Jícha, Voženílek – Jánský, D. Merta, Ščegolkov – Jirásek, Štohanzl, Průžek – Kropáček, Sklenář.

Rozhodčí: Kíka, Obadal – Bartek, Poruba

03:52 LTM 0:1 M. Kadlec (Voženílek, Jícha)
05:28 LTM 2 Jirásek, podrážení
06:02 PRO 1:1 Nouza (Divíšek)
15:28 PRO 2 V. Meidl, podrážení
22:46 PRO 2:1 V. Meidl (Prokeš, Venkrbec)