5:0

konec (0:0, 2:0, 3:0)

18.02.2019, 18:30 • Arena Riga • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.5 4.75 5.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:11:39)

Trestné minuty: 7:47
Je dobojováno a Riga dokráčela k jasné výhře 5:0. Hosté měli v poslední třetině problém s disciplínou, brankář Štěpánek obdržel trest do konce utkání a zápas po bitce se Zilem nedohrál ani Adam Jánošík. Dinamo se v poslední třetině se svým soupeřem nepáralo a přidalo ještě tři branky. Dvakrát se trefil Andris Džerinš, jeden gól zaznamenal Rihards Marenis. Riga vyhrála 5:0 a s 60 body je pouhý jeden bod od osmého Viťazu. Šance na play off tak Dinamo stále má.

59:29

Publikum oslavuje své oblíbence a raduje se ze zisku bodů.

59:00

59:00 Andris DŽERINŠ - 5:0

59:00

Riga právě vstřelila branku!
Demolice Slovanu dosáhla vrcholu. Meija potáhl levou stranou, přihrál do pásma na nepokrytého ANDRISE DŽERINŠE a ten střelou mezi Vojvodovy betony upravil na 5:0. Asistence: Gints Meija, Kristaps Sotnieks.

58:41

No aby těch ran pro Slovan nebylo málo, tak přichází ještě jedno vyloučení. Dvě minuty za hrubost dostal Marek Sloboda.

57:46

Teď už se zápas pouze dohraje z povinnosti, domácí se budou v závěru snažit udržet pro svého gólmana čisté konto.

57:00

57:00 Rihards MARENIS - 4:0

57:00

Je definitivně rozhodnuto. Riga utáhla kombinaci blíže branky, střelu Sotniekse ještě Vojvoda vyrazil, ale dorážka RIHARDSE MARENISE už skončila v síti. Domácí útočník si dal pozor, aby puk nesklepl nad úrovní břevna, stejně jeho trefu ale muselo potvrdit video. Po delší kontrole byl gól uznán a je to 4:0. Asistence: Kristaps Sotnieks, Gints Meija.

56:02

A opět. Zatím jim hra ve čtyřech vychází na výbornou.

55:42

Hosté v oslabení vyhazují přes všechny čáry.

55:11

Dvě minuty za hrubost navíc dostal hostující Michal Sersen.

55:11

55:11 Bitka mezi Zilem a Jánošíkem

55:11

Jak Kristaps Zile, tak i Adam Jánošík dostali pětiminutové tresty za bitku.

55:11

Teď se už ale pískalo a na ledě se strhla regulérní bitka mezi domácím Zilem a hostujícím Jánošíkem.

5:0

Branky a nahrávky: 35. Batna (Gegeris), 38. Videll (Maione, Darzinš), 45. Džerinš (Ališauskas, Zile), 57. Marenis (Sotnieks, Meija), 59. Džerinš (Meija, Sotnieks)

Dinamo Riga: Biljalov (Gudlevskis) – Zile, Ališauskas, Gimajev, Sotnieks, Zanetti, Šulenin, Maione – M. Redlihs, Videll, Darzinš – Gillies, McMillan, Marenis – Gegeris, Batna, Meija – Lipsbergs, Džerinš, Pavlovs – Berzinš.

HC Slovan Bratislava: Štěpánek (43. Vojvoda) – Sersen, Jánošík, Klok, Grman, Boldižár, Švarný – Jeglič, Sukel', Liška – C. Bailey, Taffe, Chipchura – Baranov, Buc, M. Sloboda – Rau.

Rozhodčí: Ovčinnikov, Sergejev – Goljak, Černyšov

Diváci: 8 721

20:42 RIG 2 Gimajev, hákování
34:32 RIG 1:0 Batna (Gegeris)
37:23 SBA 2 Baranov, podrážení
37:31 RIG 2:0 Videll (Maione, Darzinš)