2:1
po s.n. (2:1) (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
15.02.2019, 16:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Skupina o 13. - 24. místo • Lenka Jonešová, Jan Vavřina
Mountfield HK – Piráti Chomutov
2:1
po s.n. (2:1) (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 39. Pinkas (Kukla, Poppel), rozh. náj. Kukla – 10. Chlán (Svoboda)
Karty:
Neproměněná penalta:
Mountfield HK:
Dvořák (Vacek) – Kukla (C), M. Pinkas, Pelda, Muška, Pěnčík, Kynčl – Do. Šedivý, Štohanzl, Ďuriš, T. Pinkas, Hrabčák, Kašpar, Síla, Pajer, Lang, Janda, Poppel. Trenér: Jiří Janoušek.
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov:
Pavlát (Běhula) – Váchal, Šuráň, Seemann, Mikulec, Beneš, Vaněk, Štochl – Vrhel, Dospěl, Chlán, Svoboda, Holka, Mežnar, Koláček, Lobodowski, Koblížek, Pech, Ouřada (C). Trenér: David Kočí.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bernat – Kajínek, Grundler
Diváci:
1. třetina | ||||
09:09 | HKM | 2 | Do. Šedivý, krosček | |
09:27 | CHM | 0:1 | Chlán (Svoboda) | |
11:22 | HKM | 2 | Lang, podrážení | |
11:41 | CHM | 2 | Seemann, faul kolenem | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
27:17 | HKM | 2 | Dospěl, zdržování hry / porušení postupu vhazování | |
CHM | 2 | Pajer, napadení | ||
37:27 | CHM | 2 | Beneš, držení | |
38:08 | HKM | 1:1 | Pinkas (Kukla, Poppel) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:22 | HKM | 2 | Pěnčík, hrubost | |
HKM | 2 | Chlán, hrubost | ||
51:08 | CHM | 2 | Beneš, napadení | |
56:46 | HKM | 2 | Do. Šedivý, hrubost | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
60:16 | HKM | 2 | Štohanzl, nedovolené bránění | |
64:43 | HKM | 2 | Poppel, vysoká hůl | |
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
HKM | 2:1 | Kukla (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Florida – Calgary • po s.n. (2:1) 01:05 3:2
Columbus – NY Islanders 01:10 0:3
Detroit – Ottawa 01:30 3:2
Tampa – Dallas 01:35 6:0
Nashville – Montreal 02:00 3:1
Winnipeg – Colorado 02:00 1:4
Chicago – New Jersey 02:45 5:2
Arizona – St. Louis 03:00 0:4
Vegas – Toronto 04:00 3:6
Los Angeles – Vancouver • po s.n. (1:2) 04:30 3:4
San Jose – Washington 04:30 1:5
Kometa Brno – Salzburg • po s.n. (3:1) 13:00 4:3
Mountfield HK – Chomutov • po s.n. (2:1) 16:00 2:1
Zlín – Mladá Boleslav • po nadst. prodl. 16:00 11:7
Přerov – Kladno • po prodl. 17:00 4:3
Vítkovice – Liberec • po nadst. prodl. 17:00 3:0
Olomouc – Jihlava • po n.s.n. (0:2) 17:30 4:1
Vsetín – Č. Budějovice • po nadst. prodl. 17:30 3:5
Sparta – HC Litvínov • po nadst. prodl. 17:30 4:6
Havlíčkův Brod – K. Vary • po n.s.n. (0:1) 18:00 3:7
Třinec – Slavia • po nadst. prodl. 18:00 5:1
64:43
60:16
56:46
51:08
40:22
37:27
27:17
11:41
11:22
09:09