DHL Extraliga juniorů

VHK ROBE Vsetín – HC Motor České Budějovice

3:5

po nadst. prodl. (1:2, 0:2, 2:1 - N 0:1)

15.02.2019, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • O pořadí v play-off • Helena Hegeďová

Dnešní utkání je u konce. V nadstavbě měli nejprve nejvíce ze hry domácí, ale po chybě ve střídání a vyloučení za příliš mnoho hráčů se vše změnilo. Motor přesilovku využil a domů si odváží všechny čtyři body.
Ode mě je to pro dnešek vše, ze Vsetína Vám přeji příjemný zbytek pátečního večera. (19:55:20)

63:59

České Budějovice právě vstřelily branku!
Hosté nakonec berou i bonusový bod, když nejprve dokázal Sachr vyrazil Školovu střelu levým betonem, ale následně už nedosáhl na dorážku JAKUBA KÁNÍKA k levé tyčce. Asistence: Patrik Škola, Jan Tlačil.

63:38

Oddechový čas pro domácí.

63:38

Hosté vystřídali a sám si do pásma najel útočník Hrubec. Jeho zakončení z mezikruží směřovalo mezi betony Sachra, který si tento prostor pohlídal.

63:13

Přihrávku Silného na Káníka vystihl Vašenka a za pomoci spoluhráčů dostává puk z pásma.

62:42

Ondračka se za vlastní brankou dostal ke kotouči a vyhazuje za bránu Svobody.

62:09

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Petriska.
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Klímek – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

61:27

Jenáček hledal v pásmu některého ze svých spoluhráčů, ale jeho nabídky z otočky nikdo nezužitkoval. Následně ale vypálili Vašenka a Petriska. Pro gólmana Svobodu se nejednalo o složité zákroky.

60:31

Sám před Sachrem zakončoval Tlačil, jenž útočil na pátý přesný zásah zápasu. Domácí brankář ale stále zůstává nepřekonán.

60:19

Frydrych nahodil kotouč do pásma a také si ho dobruslil. V útočné třetině ale domácí moc dlouho nepobyli a na druhou stranu míří celek z Českých Budějovic,

60:01

Začalo nadstavbové prodloužení.
Šedesát minut utkání je za námi. Valaši ve třetí třetině mířili k vyrovnání, nakonec si však tři body odveze Motor. Uvidíme, co se stane v prodloužení.

60:00

Třetí třetina skončila, následovat bude nadstavbové prodloužení.

59:53

České Budějovice se tlačí ještě za šestou brankou utkání, troskotají však na Sachrovi.

59:03

Hosté potvrzují své vítězství a zisk třech bodů trefou do prázdné brány. Autorem pátého gólů Motoru je, nyní už čtyřbrankový, JAN TLAČIL. Asistence: Jiří Remta, Aleš Řezáč.

58:55

Klímek znovu zavezl puk do pásma a Valaši se drží v útoku. Sachr je na střídačce, Vsetín hraje v pěti.

58:05

Do přečíslení se dostávali Klímek s Adámkem. Prvně jmenovaný volil střelu, která trefila obránce Školu.

3:5

Branky a nahrávky: 19. Vašenka (Petriska, Zeman), 41. Ondračka (Klímek, Adámek), 48. Jenáček (Klímek, Ondračka) – 4. Tlačil (Káník), 12. Tlačil (Remta), 28. Řezáč (Tlačil), 29. Tlačil (Káník, Řezáč), 60. Tlačil (Remta, Řezáč), 64. Káník (Škola, Tlačil)

VHK ROBE Vsetín: Málek (29. Sachr) – Kunst, Ondračka, Zeman, Jenáček, Pernický, Kožený, Houser – Jindra, Klímek, Vrána, Lukačka, Zemánek, Krupa, Adámek, Vašenka, Petriska, Frydrych.

HC Motor České Budějovice: Svoboda (Dvořák) – Škola, Hail, Hubata, Fousek, Remta, Pavlát, Prospal – Káník, Tlačil, Vaculík, Řezáč, Hrubec, Hrakholski, Masopust, Janoch, Schwartz, Silný, Krcho.

Rozhodčí: Cabák – Bartoň, Janoško