15.02.2019, 15:00 • Uralec Arena • Jan Prošek

Tipsport: 2.1 3.9 3.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Trestné minuty
8:18
Vhazování
23:35 (17:21:38)
Hostující celek díky dobré první a druhé třetině dokázal tento zápas vyhrát snadno 3:0, Alexandr Šaryčenkov vychytal čisté konto, zneškodnil 30 střel soupeře. Jednu z branek v zápase vstřelil Jiří Sekáč.
Československá stopa v zápase
Jakub Kovář (JEK) 27 střel, 24 zásahů, 60 minut
Jiří Sekáč (KZN) 1+0, 3 střely, čas na ledě 15:10

59:50

Už se pravděpodobně nic nestane, hosté tento zápas vyhrají.

59:21

Mnoho šancí momentálně k vidění není.

58:14

Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Denis Bodrov – 2 min., podrážení).

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny i zápasu.

57:51

Nigel Dawes zakončoval z dobré pozice, jeho projektil kryje brankář Alexandr Šaryčenkov.

56:27

Domácí marně čekají na nějakou výraznější šanci, hosté je do zakončení nepouští.

56:15

Pět minut se hraje bez přerušení.

55:51

Dmitrij Judin rozehrává od své branky, jeho akci rychle napadal domácí celek, který snahu o brejk velmi dobře zastavil.

55:10

Přes čtyři minuty se nepřerušovalo, hraje se plynule, což hraje hostům do karet.

54:32

Hostující celek hraje takticky velmi dobře, hraje aktivně a má našlápnuto k výhře v tomto zápase.

54:10

Ivan Višněvskij zakončoval od modré čáry, jeho projektil byl hodně nepovedený.

53:16

52:40

Jiří Sekáč byl na malý moment volný před brankou, ale jeho střela se do branky nevešla. Následně domácí vyhazují.

52:05

Kazaň se usadila v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím ale marně.

51:36

Dmitrij Judin se vrací za svou branku, odkud rozehrává další akci svého celku.

0:3

Branky a nahrávky: 14. Ljamkin (M. Gluchov, Svitov), 37. Sekáč (Tkačov), 40. Tkačov (Lander)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Fomin) – Gurkin, I. Višněvskij, Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Jegoršev, D. Bodrov, Valitov – Dawes, Sexton, S. Da Costa – Bělousov, Kučerjavenko, Denis Kazionov – Golyšev, Paré, A. Garejev – Gračjov, Litovčenko, Obidin – Rassejkin.

Ak Bars Kazaň: Šaryčenkov (Podjapolskij) – Manuchov, Jarullin, Postma, Judin, Batyršin, Ljamkin – Osnovin, Lukojanov, Malychin – Azevedo, Lander, Sekáč – An. Popov, Galijev, Tkačov – Voronkov, M. Gluchov, Svitov – Klinkhammer, Galimov.

Rozhodčí: Gusev, Fatajev – Butjukov, Zacharov

Diváci: 5 545

09:54 KZN 2 Azevedo, nedovolené bránění
13:10 KZN 0:1 Ljamkin (M. Gluchov, Svitov)
26:44 KZN 2 M. Gluchov, vražení na hrazení