3:1
konec (0:0, 1:0, 2:1)
15.02.2019, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Martin Augustin (@ogy_16)
Tipsport: 1.99 3.98 3.26 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.99 - 3.98 - 3.26
Nashville Predators – Montreal Canadiens
3:1
konec (0:0, 1:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 30. Hartman (C. Smith), 49. B. Boyle (P. K. Subban, Josi), 51. Arvidsson (Johansen, Ellis) – 46. Tatar (A. Shaw, Jo. Benn)
Karty:
Neproměněná penalta:
Nashville Predators:
Rinne (Saros) – P. K. Subban, Ellis (A), Josi (C), Y. Weber, Hamhuis, Irwin – Arvidsson, Johansen, F. Forsberg (A) – C. Smith, Bonino, Fiala – Hartman, B. Boyle, Sissons – Järnkrok, Turris, Grimaldi.
Náhradníci:
Trenér:
Montreal Canadiens:
Price (Niemi) – S. Weber (C), Mete, Petry (A), Reilly, Jo. Benn, Kulak – Gallagher (A), Danault, Drouin – A. Shaw, Domi, Tatar – Armia, Kotkaniemi, Lehkonen – Weise, N. Thompson, Deslauriers.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: McIsaac, Hebert – Galloway, Suchánek
Diváci: 17417
1. třetina | ||||
05:53 | MTL | 2 | Gallagher, vysoká hůl | |
08:44 | NSH | 2 | Johansen, držení hole | |
14:08 | MTL | 2 | Lehkonen, držení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
27:10 | NSH | 2 | Fiala, podrážení | |
29:49 | NSH | 1:0 | Hartman (C. Smith) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:59 | MTL | 2 | Weise, vysoká hůl | |
45:26 | MTL | 1:1 | Tatar (A. Shaw, Jo. Benn) | |
48:36 | NSH | 2:1 | B. Boyle (P. K. Subban, Josi) | |
51:00 | NSH | 3:1 | Arvidsson (Johansen, Ellis) | |
51:23 | NSH | 2 | Josi, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
Konec |
Florida – Calgary • po s.n. (2:1) 01:05 3:2
Columbus – NY Islanders 01:10 0:3
Detroit – Ottawa 01:30 3:2
Tampa – Dallas 01:35 6:0
Nashville – Montreal 02:00 3:1
Winnipeg – Colorado 02:00 1:4
Chicago – New Jersey 02:45 5:2
Arizona – St. Louis 03:00 0:4
Vegas – Toronto 04:00 3:6
Los Angeles – Vancouver • po s.n. (1:2) 04:30 3:4
San Jose – Washington 04:30 1:5
Kometa Brno – Salzburg • po s.n. (3:1) 13:00 4:3
Mountfield HK – Chomutov • po s.n. (2:1) 16:00 2:1
Zlín – Mladá Boleslav • po nadst. prodl. 16:00 11:7
Přerov – Kladno • po prodl. 17:00 4:3
Vítkovice – Liberec • po nadst. prodl. 17:00 3:0
Olomouc – Jihlava • po n.s.n. (0:2) 17:30 4:1
Vsetín – Č. Budějovice • po nadst. prodl. 17:30 3:5
Sparta – HC Litvínov • po nadst. prodl. 17:30 4:6
Havlíčkův Brod – K. Vary • po n.s.n. (0:1) 18:00 3:7
Třinec – Slavia • po nadst. prodl. 18:00 5:1
51:23
42:59
27:10
14:08
08:44
05:53