2. liga - Jih a Východ (ČR)

HC Bobři Valašské Meziříčí – DRACI PARS ŠUMPERK

4:3

konec (3:2, 0:1, 1:0)

13.02.2019, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 39. kolo • Daniel Gargulák

Tipsport: 1.9 4.5 2.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. (20:14:22)
Třetí třetina znovu nabídla pouze jedinou branku z hole Michala Žáka, díky kterému Bobři zapisují sedmou výhru v řadě, naopak Drakům dlouhá série vítězství končí.

59:45

Zakázané uvolnění Valachů i k velké nelibosti publika přesouvá hru znovu před Šurého.

59:30

Kotouč se ocitá mezi střídačkami, vhazování ve středním pásmu.

59:01

Šurý přerušuje hru, vhazování proběhne po jeho levé ruce.

58:49

Šumperk bez brankáře s šesti hráči v poli!

58:05

Brankář Šurý drží puk ve své moci, čímž přerušuje hru. Obě mužstva střídají.

57:22

Další taktické vyhození z hole Dalajky. Domácí i hosté střídají.

56:35

Až nyní se Draci protlačili do útočného pásma, Bobři ale ihned znovu vyhazují.

55:40

Problémy s rozehrávkou Šumperku ukrajují pomalu další minutu ze závěru třetí třetiny, který hostům zbývá alespoň na srovnání skóre.

54:49

Tlak Draků se začíná stupňovat. Obránci Valachů i brankář Šurý mají co dělat, aby zamezili dalšímu vyrovnání soupeře.

54:05

Bobři ihned po vstřeleném gólu zvolili obrannou taktiku a většinu puků víceméně vyhazují pryč od Šurého.

53:21

Šumperk v plném počtu.

52:27

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
MICHAL ŽÁK posílá Bobry znovu do vedení! I s velkou dávkou štěstí prostřelil vše, co mu stálo v cestě a rozradostnil domácí publikum počtvrté v zápase. Asistence: Petr Seidler a Petr Dvořák.

52:02

Valaši dobře drží útočné pásmo, na Halodu však prozatím letěla jediná střela přímo doprostřed branky.

51:29

Valašské Meziříčí v plném počtu.

51:21

Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Gewiese – 2 min., sekání).

50:58

Vaněk sám zavezl kotouč do útočného pásma a díky jeho šikovnosti jej Bobři před Halodou také drží.

4:3

Branky a nahrávky: 1. Brunec (Daněk), 7. Pořický (Jenáček, Brunec), 19. Žák (Brunec), 53. Žák (Seidler, Dvořák) – 17. Pokorný (Antonov), 20. Sedlák (Kuťák, Čuřík), 36. Vachutka (Kuťák)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Šurý (Slovák) – Rudl, Báchor, Žák, Kamas, Váňa, Jenáček, Holiš – Vaněk, Dvořák, Seidler – Brunec (C), Daněk (A), Dalajka – Pořický, Martiník (A), Paťava – Kuchařík.

DRACI PARS ŠUMPERK: O. Haloda (Polívka) – Mojžíš, Urban, Gewiese (C), Drtil, M. Haloda, Řezáč, Sedlák (A) – Gago, Pokorný, Romančík, Hroch, Vachutka, Kuťák, Plášek (A), Králík, Antonov, Čuřík, Vorobjev, Ostřanský.

Rozhodčí: Cabák – Novák, Bartoň.

00:44 VAL 1:0 Brunec (Daněk)
04:42 SUM 2 Drtil, podrážení
04:58 SUM 2 Sedlák, vysoká hůl
06:39 VAL 2:0 Pořický (Jenáček, Brunec)
13:15 VAL 2 Daněk, nedovolené bránění