13.02.2019, 18:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • 55. kolo • Tomáš Vlček

Tipsport: 2.3 4.25 2.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Statistiky třetí třetiny (celého zápasu):
Zblokované střely: 2:1 (12:8)
Vhazování 4:15 (22:34)
Trestné minuty: 4:0(8:4) (20:39:48)
Ode mne je to pro dnešek z Havířova vše, napočtenou u dalších přenosů.
Ve třetí třetině už se domácí nikam moc nehnali a svůj náskok dovedli k výhře. Hosté sice v přesilovce snížili, ale více branek nedali a naopak inkasovali do prázdné branky.

59:48

Utkání se dohrává.

59:18

59:18 Radek POŘÍZEK - 5:2

59:18

Havířov právě vstřelil branku!
Havířovští se prosazují popáté v zápase rozhodují o své výhře. RADEK POŘÍZEK dojel jako první vyhozený kotouč a poslal jej zblízka do prázdné branky – 5:2. Asistence: Filip Seman a Branislav Rehuš.

58:52

Puk se podařilo domácím vyvézt se své třetiny, ale jen na chvíli. Po dalším zákroku Bláhy je hra přerušena.

58:32

Hosté to zkoušejí bez brankáře.

58:32

Oddechový čas pro hosty.

58:32

Poslední minutka se hrála převážně ve středním pásmu, ale po Žálčíkově střele musel nakonec Bláha zákrokem přerušit hru.

57:24

Dva těžké zákroky teď musel předvést Neužil – nejprve proti Bořutově bombě od modré a pak ještě dorážce z mezikruží.

57:00

Kotala nazuje puk do útočné třetiny.

56:49

Icing hostů po nepřesné rozehře.

56:36

Ale teď už je tu opět nápor Prostějova zakončený střelou Krejčího od modré – Bláha puk tlumí ve výstroji.

55:38

Jestřábi se na chvíli osvobodili, ale už je tu AZ s dalším náporem. Bořutovu střelu Neužil vyráží.

55:05

Havířovští se teď dlouho udrželi v útočném pásmu, tohle jim vyhovuje.

54:25

Procházka střílel po vyjetí z poza branky, trefil Neužila do masky, ale hraje se dál.

53:49

Bambula dostzal puk do středního pásma a teď spolu s Kotalou bojují s hostující obranou za Neužilovou brankou.

5:2

Branky a nahrávky: 8. L. Bednář (Bořuta), 9. R. Veselý (L. Bednář), 17. O. Procházka (Rehuš, F. Seman), 32. Bambula (Kotala, L. Bednář), 60. Pořízek (F. Seman, Rehuš) – 28. Prokeš (V. Meidl, Venkrbec), 50. Divíšek (Čáp, Hanták)

AZ Havířov: Bláha (Matoušek) – Matai, Chroboček, Staněk, Bořuta, Dudek, Rašner, Ševěček – Rehuš, F. Seman (A), Kotala – O. Procházka, R. Veselý, Pawliczek – Bambula, Pořízek, Gřeš – L. Bednář, Haas (A), Maruna (C).

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Huf) – Mikliš, Havlík, D. Kolář, Čáp, Husa, P. Krejčí, Žovinec – Nouza (A), Divíšek (A), L. Luňák – Žálčík, Račuk, Starý – Dvořáček, Hanták, Pšenička – Prokeš, V. Meidl, Venkrbec (C).

Rozhodčí: Doležal, Barek – Zídek, Pechánek