Chance liga

HC Slovan Ústí nad Labem – Banes Motor České Budějovice

0:1

konec (0:1, 0:0, 0:0)

13.02.2019, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 55. kolo • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 5.87 6.3 1.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (20:09:29)
Motor se protrápil k nejtěsnější možné výhře! Výhru 1:0 trefil již v první třetině Václav Karabáček! Klobouk dolů před výkonem Slovanu, jenž dnes odehrál velmi dobrý zápas, leč bez bodového zisku a bez vstřelené branky.

59:50

Slovan v plném počtu.

59:48

Slovan si vzal oddechový čas.

59:48

Aleš Stezka (Ústí n/L) podržel puk u své pravé tyče a vhazovat se bude pár vteřin před koncem před domácí brankou.

59:30

Motor nikam nespěchá a drží puk na svých hokejkách v útočném pásmu.

59:01

Poslední minuta třetí třetiny. Motor kombinuje v útočné třetině.

58:40

Slovan však dokázal vyhodit a prostřídal řady.

58:15

Martin Šťovíček (Ústí n/L) zlomil při vhazování hůl a Slovan je prakticky ve třech.

58:01

Motor vyhrál buly a do koncovky se dostal Jakub Babka, nicméně z velkého úhlu Stezku nepřekvapil.

57:50

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jakub Březák – 2 min., krosček).

57:34

Kryštof Ouřada (Ústí n/L) padl ve středním pásmu přes hokejku soupeře, nicméně sudí se rozhodli nevylučovat.

56:46

Petr Kváča (Motor ČB) podržel na své hrudi střelu Václava Krliše. Vhazovat se bude před brankou Motoru.

56:10

Na Motoru je cítit strach o výsledek a Slovan se dostává do své útočné třetiny častěji a častěji.

55:29

Zakázané uvolnění Motoru.

55:02

Lukáš Endál (Motor ČB) hledal žabičkou Davida Gilberta (Motor ČB), ale Matěj Hes srazil tuto přihrávku.

54:24

Jakub Doktor (Motor ČB) vypálil z pravé strany, ale v dnešní formě chytající Aleš Stezka v pohodě vyrazil tento projektil pravým betonem.

52:25

To by byl šok pro Motor! Petr Chlán (Ústí n/L) nabruslil do třetiny, vystřelil přes obránce a svou ránu si ještě dobruslil, nicméně Petr Kváča lapil i dorážku chomutovského hosta v ústeckém dresu!