13.02.2019, 18:00 • Hala Polárka • 55. kolo • Petr Sumbal

Tipsport: 2.4 4.25 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

61:00

61:00 Matěj PEKR - 2:3

61:00

Dukla právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto, po minutě prodloužení se trefil po chybě domácí obrany MATĚJ PEKR, který byl sám před Danečkem. Jihlava tak vítězí 3:2 po prodloužení. Asistence: Jan Pohl.

60:34

Zeman pálil z levého kruhu. Daneček se stihl přesunout a zasáhl.

60:01

Šedesát minut o vítězství ani jednoho z týmů nerozhodlo, ke slovu se rak dostane pětiminutové prodloužení tři na tři.

60:00

59:37

59:37 Tomáš ČACHOTSKÝ - 2:2

59:37

Je vyrovnáno! Vypadá to, že v Polárce bude muset rozhodnout prodloužení. Po vyhraném vhazování vystřelil od modré čáry Pohl, jeho ránu ještě tečoval TOMÁŠ ČACHOTSTKÝ a puk propadl za Danečkova záda. Ten toho nejspíš moc neviděl. Asistence: Jan Pohl, Michal Hlinka.

59:33

Tomáš Čachotský se snažil vší silou dotlačit puk za Danečka, ale ten byl u své pravé tyče pevně přibitý a puk za sebe nepustil.

59:19

Rozhodčí odpískal přísné zakázané uvolnění Frýdku-Místku.

58:41

Domácí dostali puk do středního pásma.

58:12

Hosté už hrají s prázdnou brankou.

58:02

Hned po vhazování předvedl Daneček další pohotový zákrok.

58:00

A je to další zakázané uvolnění.

57:49

Diváci mohutně podporují domácí hokejisty, ti dokázali vyhodit.

57:38

Oddechový čas pro hosty.

56:53

Tlak jihlavské Dukly pokračuje a i s přispěním štěstí Frýdek-Místek odolává.

56:16

Daneček je v posledních minutích hrdinou Frýdku-Místku. Znovu skvěle zasáhl, pak domácí vyhodili na zakázané uvolnění.

2:3

Branky a nahrávky: 24. Zahradníček (Christov, Mikulík), 32. Bartko (Martynek) – 11. Klíma (Skořepa), 60. Čachotský (J. Pohl, M. Hlinka), 61. Pekr (J. Pohl)

HC Frýdek-Místek: L. Daneček (Malík) – Krisl, Husák, Bartko, Zahradníček, Hrachovský, D. Stránský – Martynek (A), Hladonik, Mikulík (C) – Kofroň, Motloch, Christov – Rudovský, Klimša (A), Kaukič – Flok, Peterek, J. Kalus – Przybyla.

HC Dukla Jihlava: Honzík (Brož) – J. Pohl, Kajínek (A), Matějíček, Štebih, J. Holý, Suchánek, Černohorský – Bezúch (C), Skořepa, Anděl – Hrníčko, Čachotský, Harkabus – A. Zeman, M. Hlinka (A), Jiránek – Pekr, Klíma, Půža.

Rozhodčí: Wagner, Kašík – Novák, Kučera