13.02.2019, 03:00 • Pepsi Center, Denver • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.98 3.92 2.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Kasperi Kapanen (TOR) 2+0
2. Auston Matthews (TOR) 1+2
3. Nazem Kadri (TOR) 2+0 (05:34:53)
Statistiky: Střely na bránu: 36-28; Zablokované střely: 11-20; Vhazování: 54%-46%; Hity: 19-20; Přesilové hry: 0/3-3/6; Trestné minuty: 12-6.
Auston Matthews odehrál skvělý zápas, když vstřelil gól a přidal k němu dvě asistence, zatímco Kasperi Kapanen a Nazem Kadri skórovali shodně dvakrát a společnými silami dovedli Toronto k hladkému vítězství v Pepsi Center. O osudu utkání rozhodla druhá třetina, ve které Maple Leafs využili tři přesilové hry v rozpětí pouhé 1 minuty a 49 sekund. Konečný výsledek duelu v Pepsi Center zní. Colorado Avalanche 2 Toronto 5.

59:41

Sven Andrighetto byl hodně aktivní během závěrečné potyčky a dostal dvě minuty za hrubost.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:22

Staňte se fanoušky NHL.cz!

58:22

William Nylander se po akci Nazema Kadriho dostal v blízkosti pravé tyče ke střele zápěstím, která byla jedním z hráčů domácího Colorada zablokována.

57:14

Hra byla přerušena a v závěru utkání si odbudeme poslední krátkou reklamní přestávku.

56:23

Matt Calvert se ocitl po přihrávce zpoza brány v obrovské šanci a z blízkosti dobře mířil do pravého horního rohu, Frederik Andersen ale lapačkou puk vytáhl mimo! Skvělý zákrok.

55:47

Dnešní utkání sleduje 16426 diváků.

54:01

Carl Söderberg na pravém křídle prokázal šikovné ruce, po rychlém objetí brány se ale do zakončení nedostal a Frederik Andersen puk zmrazil. Komerční přestávka.

52:20

Maple Leafs vypálili na vrcholu pravého kruhu pro vhazování, Philipp Grubauer byl ale na přední tyči připravený zasáhnout a puk vyrazil.

51:35

Frédérik Gauthier je zpět na ledě a Colorado nevyužilo ani jednu ze tří přesilových her dnešního utkání.

50:01

Samuel Girard napřáhl od modré čáry k táhlé střele, kterou tentokrát Frederik Andersen detekoval.

49:35

Toronto hrálo v šesti a týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Frédérik Gauthier.

48:14

48:14 Alexander KERFOOT - 2:5

48:14

Colorado právě vstřelilo branku!
Samuel Girard na ose útočného pásma a modré čáře vkleče zachytil vyhození Maple Leafs a poté nahodil puk zápěstím před bránu, kde ho ve vzduchu usměrnil do levého horního rohu skvělou tečí ALEXANDER KERFOOT! Avalanche snížili skóre na 2:5. Asistence: Samuel Girard.

47:54

Colorado se dostalo ke střele v blízkosti pravé tyče, jenže Frederik Andersen puk dokázal vyrazit.

47:06

Nathan MacKinnon vystřelil na bodu levého kruhu pro vhazování a jeho pokus minul přední tyč brány.

46:08

Travis Dermott dostal dvě minuty za hákování a Avs si po reklamní přestávce zahrají druhou přesilovou hru.

45:42

45:42 Nazem KADRI - 1:5

45:42

Toronto právě vstřelilo branku!
William Nylander bleskově objel bránu Avalanche a rychlou přihrávkou z otočky poté našel na vzdálenější levé tyči najíždějícího NAZEMA KADRIHO, který z blízkosti zamířil do prázdné brány a vstřelil svůj druhý gól v utkání – 1:5! Asistence: William Nylander a Andreas Johnsson.

44:53

Maple Leafs ve druhé třetině vstřelili všechny tři góly během přesilové hry a padly v rozmezí pouhé 1 minuty a 49 sekund! Kanonáda.

42:25

Maple Leafs vyrazili do přečíslení tři na dva, nakonec se ale na pravém křídle ke střele dostat nedokázali.

41:22

Matt Nieto vystřelil na bodu levého kruhu pro vhazování a Frederik Andersen hrudí puk vyrazil mimo.

40:07

Maple Leafs se dostali po 7 sekundách k nahození, které skončilo pod lapačkou Philippa Grubauera.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 27-21; Zablokované střely: 9-14; Vhazování: 48%-52%; Hity: 11-13; Přesilové hry: 0/1-3/5; Tr. minuty: 10-2.
Třetí třetina začne přibližně v 5:00.
Domácí Avalanche po přestávce doplatili na svou nedisciplinovanost, když se v přesilové hře postupně prosadili Auston Matthews, Nazem Kadri a svým druhým gólem v zápase Kasperi Kapanen. Po druhé třetině. Colorado Avalanche 1 Toronto Maple Leafs 4.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:00

Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

38:33

Nikita Zadorov se vrátil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a hokejisté Colorada hrají v plném počtu.

38:02

Jake Gardiner na levém křídle vypálil od modré čáry a Philipp Grubauer lapil puk úspěšně do své lapačky.

37:46

Avalanche se málem řítili do přečíslení dva na jednoho během oslabení, jenže mu zabránilo postavení mimo hru.

36:33

Nikita Zadorov byl vyloučen za hákování a Leafs si po reklamní přestávce zahrají opět v početní převaze.

36:33

Philipp Grubauer zastavil v náručí střelu Leafs z levého křídla a rozhodčí budou znovu vylučovat.

35:20

Nathan MacKinnon na levém křídle vypálil od modré čáry a Frederik Andersen dokázal puk vyrazit mimo.

33:22

Střídající Philipp Grubauer se zaskvěl skvělým zákrokem, když u pravé tyče vychytal jednoho z hráčů Leafs.

32:45

Sven Andrighetto vystřelil na pravém křídle a puk s přispěním Frederika Andersena skončil za bránou.

30:21

Leafs se ocitli na levém křídle v postavení mimo hru a po přerušení hry následuje reklamní přestávka.

28:49

Avalanche zasypali bránu hostujícího celku sprchou střel, z nichž poslední skončila v lapačce Frederika Andersena, který dnes chytá fantasticky.

28:14

Avalanche měli šanci snížit, jenže jejich střela z levého kruhu skončila na výstroji Frederika Andersena.

27:08

Střídání v týmu Colorado Avalanche: ze hřiště odchází Semjon Varlamov, přichází Philipp Grubauer.

27:08

27:08 Kasperi KAPANEN - 1:4

27:08

KASPERI KAPANEN využil nepřehledné situace před bránou Colorada a u levé tyče skóroval do prázdné brány! Další gól v přesilové hře, po kterém už Toronto vede v Pepsi Center 4:1.

26:46

26:46 Nazem KADRI - 1:3

26:46

NAZEM KADRI si najel před bránu na krátkou zpětnou přihrávku Johna Tavarese od levé tyče a z blízkosti vymetl během přesilové hry nad lapačkou Semjona Varlamova pravý horní roh! Asistence: John Tavares a Auston Matthews.

26:19

J.T. Compher byl vyloučen na čtyři minuty za vysokou hůl a Maple Leafs si po reklamní přestávce zahrají přesilovou hru, která bude mít dvojnásobné trvání.

25:19

25:19 Auston MATTHEWS - 1:2

25:19

John Tavares po přihrávce zpoza brány ztroskotal na pravém betonu Semjona Varlamova, poté se ale zaskvěl skvělou zpětnou diagonální přihrávkou, po které u levé tyče skóroval z úhlu pod horní tyč odkryté brány AUSTON MATTHEWS! Maple Leafs využili přesilovou hru a znovu vedou, tentokrát 2:1. Asistence: John Tavares a Mitchell Marner.

24:30

Tyson Barrie fauloval za vlastní bránou a byl vyloučen na dvě minuty za podražení. Přesilová hra pro Maple Leafs.

24:00

Semjon Varlamov dobře zakročil proti střele Maple Leafs a připsal si v bráně další úspěšný zákrok.

23:08

Hra je v Pepsi Center hodně plynulá, hokejisté obou týmů se ale marně snaží dostat do slibné šance.

20:52

Gabriel Landeskog zahodil stoprocentní šanci, když u levé tyče nedokázal puk dostat do prázdné sítě, protože Frederik Andersen dal levou ruku reflexivně za sebe a lapačkou puk na ledě a brankové čáře vsedě dokázal zastavit!

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 17-9; Zablokované střely: 5-11; Vhazování: 57%-43%; Hity: 3-8; Přesilové hry: 0/1-0/1; Trestné minuty: 2-2.
Druhá třetina začne přibližně v 4:05.
Kasperi Kapanen po samostatném úniku otevřel skóre utkání, jenže na jeho brzký gól krátce před přestávkou odpověděl skvělou tečí J.T. Compher. Skóre po první třetině dnešního zápasu v Pepsi Center. Colorado Avalanche 1 Toronto Maple Leafs 1.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:48

Maple Leafs se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a ještě jednou byla hra přerušena. Zakázané uvolnění.

19:00

Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

17:53

Colorado se opět hnalo směrem vpřed, tentokrát ale jeho útok zastavilo na pravém křídle postavení mimo hru.

16:24

Avalanche měli obrovskou šanci, ani nadvakrát ale u levé tyče Frederika Andersena nepřekonali!

15:39

A. J. Greer byl vyloučen na dvě minuty za podražení a Maple Leafs si zahrají první přesilovou hru.

15:16

15:16 J. T. COMPHER - 1:1

15:16

J.T. COMPHER na pravém křídle vypálil od modré čáry a jeho nádherná střela s příklepem zamířila pod horní tyč! Colorado sice nevyužili přesilovou hru, krátce na to se mu ale podařilo vyrovnat. Asistence: Ryan Graves a Alexander Kerfoot.

14:01

Maple Leafs se dostali během oslabení do přečíslení dva na jednoho a William Nylander střelou z levého kruhu mířil pod horní tyč, Semjon Varlamov ale puk vyrazil.

13:43

Maple Leafs se podařilo vyhodit a Semjon Varlamov se vydal za bránu, aby pomohl spoluhráčům rozehrát.

12:09

Kasperi Kapanen byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Colorado si vyzkouší první přesilovou hru.

12:09

Patrik Nemeth střelou z vrcholu levého kruhu těsně nad ledem mířil ke vzdálenější pravé tyči, Frederik Andersen ale puk zastavil levým betonem a poté zmrazil.

10:44

Frederik Andersen se rychle postavil zpět na nohy, aby zasáhl proti střele od modré čáry a puk vyrazil.

10:38

Trojice hráčů Avalanche se ocitla před bránou Maple Leafs v obrovské šanci, jenže ani jedna dorážka v síti zásluhou fantastického Frederika Andersena neskončila! Brankář kanadského týmu dvakrát zasáhl a 1 střela byla zablokována.

10:07

Connor Brown vystřelil na bodu pravého kruhu a Semjon Varlamov puk podržel v náručí. Komerční přestávka.

09:54

Maple Leafs se dostali v mezikruží ke střele, která přes dvojnásobný blok na bránu Avalanche neprošla.

08:48

Sven Andrighetto vystřelil na pravém křídle z ostrého úhlu a Frederik Andersen vytáhl puk lapačkou do ochranné sítě. Následuje reklamní přestávka.

08:29

Maple Leafs dobře vystřelili na pravém křídle směrem na vzdálenější levou tyč, kde Semjon Varlamov dobře zasáhl svým pravým betonem a puk vykopl.

07:34

Toronto se dostalo na pravém křídle ke střele, která byla sražena vedle přední tyče brány Avalanche.

06:57

Maple Leafs nepřesně rozehráli podél střídaček a proti hostům se pískalo zakázané uvolnění.

04:35

Tyson Barrie na pravém křídle vystřelil od modré čáry a brankář Leafs tentokrát vyrazil puk vyrážečkou.

03:50

Avalanche na pravém křídle vystřelili od modré čáry, Frederik Andersen ale tečovaný puk vyrazil mimo.

03:17

03:17 Kasperi KAPANEN - 0:1

03:17

KASPERI KAPANEN se řítil po dlouhé kolmé přihrávce Austona Matthewse sám na bránu a v obrovské šanci nezaváhal, když nad lapačkou Pekky Rinneho zamířil pod horní tyč! Nádherný protiútok a gól. Asistence: Auston Matthews.

02:34

Sheldon Dries napřáhl na vrcholu levého kruhu k prudké bombě, kterou Frederik Andersen s problémy zastavil.

01:25

Carl Söderberg se ocitl v šanci u levé tyče, Frederik Andersen ale kotouč našel a rychle ho zmrazil pod lapačkou.

00:29

Kasperi Kapanen se ocitl po kolmé přihrávce v šanci, u levé tyče ale puk mezi betony Semjona Varlamova zasunout nedokázal! Slibná šance.

00:01

Puk dopadl na led a utkání mezi Coloradem a Torontem bylo zahájeno. Očekáváme velice atraktivní zápas.

00:01

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – Girard, E. Johnson (A), Zadorov, Barrie, Graves, Nemeth – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Kerfoot, Jost, Compher – Nieto, Söderberg, Calvert – Greer, Dries, Andrighetto. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Toronto Maple Leafs: Andersen (Sparks) – Muzzin, Rielly (A), Gardiner, N. Zajcev, Dermott, Hainsey – Marleau (A), Matthews, Kapanen – Hyman, Tavares (A), Marner – Co. Brown, Kadri, W. Nylander – P. Lindholm, F. Gauthier, A. Johnsson. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Rozhodčí: Dan O'Halloran, Ian Walsh. Čároví: Brandon Gawryletz, Kiel Murchison.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Předpokládané úvodní sestavy:

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – Girard, E. Johnson, Zadorov, Barrie, Graves, Nemeth – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – Kerfoot, Jost, Compher – Nieto, Söderberg, Calvert – Greer, Dries, Andrighetto.

Toronto Maple Leafs: Andersen (Sparks) – Muzzin, Rielly, Gardiner, N. Zajcev, Dermott, Hainsey – Marleau, Matthews, Kapanen – Hyman, Tavares, Marner – Co. Brown, Kadri, W. Nylander – P. Lindholm, F. Gauthier, A. Johnsson.
TORONTO MAPLE LEAFS

Dočkají se v městě hokeji zaslíbenému po dlouhých desítkách let Stanley Cupu? Dosavadní průběh ročníku ukazuje, že Maple Leafs budou patřit mezi favority na titul. Zatím se v pohodě drží na příčkách zaručujících postup do playoff, ačkoliv na vedoucí Tampu v tabulce Atlantické divizi ztrácí hodně bodů. To je ovšem nyní vůbec nemusí trápit. Toronto během posledních pěti zápasů čtyřikrát vyhrálo a jeho vítěznou sérii zastavili až v pondělí nad ránem hokejisté New Yorku Rangers.
COLORADO AVALANCHE

Letošní sezóna je pro Colorado jako na houpačce. Na jejím začátku se zdálo, že Avalanche bez větších potíží postoupí do playoff a dokonce budou útočit na první místo Centrální divize. Fanoušci týmu z Denveru ovšem museli nohama rychle na zem. Jejich oblíbenci jsou v současnosti mimo pozice zařizující postup do Stanley Cupu a budou mít co dělat, aby získali alespoň divokou kartu. Co je ovšem mnohem horší, Colorado za sebou táhne šňůru sedmi porážek. Pravda, poslední tři zápasy pokaždé nezvládlo až v prodloužení, ale na to se na konci nikdo ptát nebude. Nyní je správný čas, aby se Avalanche zvedli, jinak se jejich šance začnou tenčit.
Vítejte u dnešního utkání NHL. Budeme sledovat druhý a poslední souboj základní části mezi Colorado Avalanche a Toronto Maple Leafs. A jsou to hlavně domácí hráči, kteří potřebují body jako sůl.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

2:5

Branky a nahrávky: 16. Compher (Graves, Kerfoot), 49. Kerfoot (Girard) – 4. Kapanen (Matthews), 26. Matthews (Tavares, Marner), 27. Kadri (Tavares, Matthews), 28. Kapanen, 46. Kadri (W. Nylander, A. Johnsson)

Colorado Avalanche: Varlamov (28. Grubauer) – Girard, E. Johnson (A), Zadorov, Barrie, Graves, Nemeth – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Kerfoot, Jost, Compher – Nieto, Söderberg, Calvert – Greer, Dries, Andrighetto. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Rozhodčí: Dan O'Halloran, Ian Walsh. Čároví: Brandon Gawryletz, Kiel Murchison

Diváci: 16426

03:17 TOR 0:1 Kapanen (Matthews)
12:09 TOR 2 Kapanen, sekání
15:16 COL 1:1 Compher (Graves, Kerfoot)
15:39 COL 2 Greer, podrážení
24:30 COL 2 Barrie, podrážení
25:19 TOR 1:2 Matthews (Tavares, Marner)