13.02.2019, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.66 4.31 4.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Andreas Athanasiou (DET) 1+0
2. Dylan Larkin (DET) 1+0
3. Ryan Johansen (NSH) 0+2 (04:56:15)
Statistiky: Střely na bránu: 34-27; Zablokované střely: 9-16; Vhazování: 39%-61%; Hity: 13-23; Přesilové hry: 1/6-1/3; Trestné minuty: 8-14.
Predators sice dokázali proti Red Wings smazat dvoubrankové manko, jenže ve třetí třetině rozhodl o osudu utkání Andreas Athanasiou bekhendovou střelou z ostrého úhlu. Detroit dobyl Bridgestone Arenu a ukončil sérii tří porážek, zatímco Nashville prohrál potřetí v řadě. Konečný výsledek dnešního střetnutí. Nashville Predators 2 Detroit Red Wings 3.

59:25

Viktor Arvidsson je zpět na ledě a Predators zkouší bez brankáře vyrovnat ve hře 6 na 4!

59:03

Hlavní trenér Peter Laviolette si vzal oddechový čas, po kterém Pekka Rinne zůstal na střídačce.

59:03

Danny DeKeyser podruhé v zápase usedl na trestnou lavici, tentokrát v závěru za faul loktem.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

57:25

Viktor Arvidsson byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Predators se zřejmě připravili o šanci vyrovnat.

57:02

Ryan Johansen se dostal na bodu levého kruhu ke střele, která minula vzdálenější pravý horní roh brány.

56:42

Do konce zápasu už příliš mnoho času nezbývá, a tak nastává čas na poslední reklamní přestávku.

55:02

Viktor Arvidsson přehodil puk přes bránu, aby se zpoza ní pokusil skórovat odrazem od zad Jimmyho Howarda, úmysl mu ale nakonec nevyšel.

54:34

Red Wings vyhodili puk na zakázané uvolnění a následuje vhazování před Jimmym Howardem.

52:44

Pekka Rinne vůbec nic neviděl, nakonec ale proti střele Red Wings od modré čáry zasahovat nemusel.

51:39

Filip Forsberg měl na hokejce vyrovnání, jeho střela z bodu levého kruhu ale skončila na tyči! Jimmy Howard poté zabránil dorážce a puk zmrazil. Následuje krátká komerční přestávka.

50:22

Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:22

Dylan Larkin se ocitl u pravé tyče ve slibné šanci, Pekka Rinne ale jeho střelu z úhlu vyrazil.

49:00

Anthony Mantha byl vyloučen na dvě minuty za sekání, zatímco Filip Forsberg souběžně za hrubost.

2:3

Branky a nahrávky: 28. Arvidsson (Johansen, F. Forsberg), 38. P. K. Subban (Johansen) – 16. Glendening (Jensen, Ehn), 28. D. Larkin (Vanek, Mantha), 45. Athanasiou (Glendening, Jensen)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm, P. K. Subban, Hamhuis, Y. Weber – F. Forsberg (A), Johansen, Arvidsson – Fiala, Bonino, C. Smith – B. Boyle, Sissons, Hartman – Grimaldi, Turris, Järnkrok. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Detroit Red Wings: Howard (J. Bernier) – Kronwall (A), Green, DeKeyser, Jensen, Ericsson, Daley – Nyquist, D. Larkin, Abdelkader (A) – Vanek, Nielsen (A), Mantha – Helm, Glendening, Athanasiou – Rasmussen, J. de La Rose, Ehn. Hlavní trenér: Jeff Blashill.

Rozhodčí: Brad Watson, Reid Anderson. Čároví: Trent Knorr, Steve Barton

Diváci: 17260

15:05 DET 0:1 Glendening (Jensen, Ehn)
17:13 DET 2 Nielsen, hákování
20:51 DET 2 D. Larkin, držení
21:58 DET 2 J. de La Rose, zlomená hůl / hraní