13.02.2019, 01:10 • BB&T Center, Sunrise • Vít Muzikář

Tipsport: 2.37 3.83 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkujeme za pozornost, mějte se krásně. (03:57:17)
1. Roman Polák (DAL) – 0+0, žádná střela na branku, čas na ledě: 22:10
2. Radek Faksa (DAL) – 0+0, dvě střely na branku, čas na ledě: 16:03
Hvězdy zápasu
1. Esa Lindell (DAL) – 1+0
2. Tyler Seguin (DAL) – 2+1
3. Anton Chudobin (DAL) – 0+0, 100 % úspěšnost zákroků, 60 minut, 30 zákroků
Anton Chudobin zaznamenal svoje druhé čisté konto v letošní sezoně. Dallas vyhrál na Floridě poměrem 3:0. Domácí sice svého soupeře jasně přestříleli, ale nebylo jim to nic platné. 2,5 minuty před koncem sáhli k powerplay. Jenže tam nejprve Hoffman dvakrát minul tři tyče až Seguin ukončil naděje Panterů na prodloužení. Jednalo se o nezáživné utkání. K tomuto faktu přispěla (jako vždy) na Floridě komorní atmosféra. Na obou stranách bylo k vidění minimum vyložených šancí. Dallas hrál v útočné fázi s větší lehkostí. Lépe bruslil. Dokázal vytěžit z minima maximum. A zapisuje tak dva body z haly s jednou z nejhorších návštěvností v National Hockey League.

59:47

Heiskanen nahodil kotouč po pravém mantinelu, ale před Luongem už se nic nestalo.

59:35

Dadonov měl dobrou šanci na levé straně a mířil k přední tyči, narazil však na Chudobina.

58:55

Tak dlouho se bojovalo za domácí brankou až kotouč skončil u Sheahana na pravé straně a domácí vzápětí vystřídali.

58:11

Sheahan upadl v pravé části útočného pásma a na puk se tak dostali hosté.

57:48

57:48 Tyler SEGUIN - 0:3

57:48

Dallas právě vstřelil branku!
Je asi hotovo! TYLER SEGUIN poslal kotouč z pravé strany svého obranného pásma do prázdné branky. 0:3. Asistence: Alexandr Radulov.

57:41

Hoffman vystřelil dvakrát v krátkém sledu z pravé strany, ale minul branku.

57:26

Domácí hrají powerplay.

56:55

Hosté zachránili útočnou třetinu, Hintz následně podržel kotouč na levé straně, otočil se kolem tyče, ale před brankou nebyly bílé dresy.

56:10

Hosté drželi kotouč v útočném pásmu, ale k zakončení se nedostali.

55:36

Benn se postaral o ofsajd hostů na levé straně.

55:07

Seguin se na středu rozjel do dvou hráčů a poté posunul kotouč Radulovovi do druhé vlny na pravou stranu, Luongo měl, co dělat s bekhendovou střelou.

54:55

Komerční pauza.

54:42

To vypadalo jako kdyby Dickinson byl na pravé straně zasažený hokejkou do obličeje, ale sudí nebudou vylučovat.

54:02

Barkov zatopil hostům v útočném pásmu, následnou střelu z pravé strany vykopl Chudobin pravou nohou.

53:34

Po zákroku Chudobina se začal pošťuchovat Vatrano s Oleksiakem, ale rozhodčí stihli oba kohouty včas oddělit od sebe.

53:24

Chudobin pravou rukou proti zakončení z pravé strany udržel čisté konto na ledě Floridy.

53:04

Heiskanen nastřelil zadní tyčku z levé strany.

52:30

Radulov poslal kotouč bekhendem zprava na polovinu hřiště, tam byl Pysyk, okolo sebe měl například Benna.

51:56

Obrovská domácích chyba v rozehře, ale Yandle trefil z levé strany pravé rameno Chudobina.

51:31

Dickinson se neprosadil na levé straně proti dvěma hokejistům, jedním z nich byl Huberdeau.

51:07

Huberdeau a Barkov se nedohodli na levé straně, je z toho ofsajd.

50:44

Po nahrávce zleva na střed utekl kotouč Vatranovi a domácí tak přišli o útočnou třetinu.

50:10

Vatrano se na levé straně zbavil Cogliana, ale následně si na něj počkal další obránce na své obranné modré čáře.

49:38

Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:38

Po střele Klingberga z pravé strany zapsali domácí další výhoz.

49:05

Heiskanen střílel od modré čáry, ale Luongo stihl nastavit pravou nohu.

48:38

Domácí vyhodili po pravé straně a další akce tak startuje u Heiskanena.

48:27

Brouwer ujel po pravé straně při oslabení a zakončoval přes Klingberga vedle vzdálenější tyče, kde Chudobin natáhl svou vyrážečku.

47:53

Luongo měl zakrytý výhled, ale Radulov vystřelil z pravého kruhu vedle první tyčky.

47:46

Vyloučení v týmu Florida Panthers (Aaron Ekblad – 2 min., sekání).

47:25

V situaci tři na jednoho převzal Seguin na středu kotouč zleva a adresoval jej na pravý kruh. Cogliano, který se vrátil z trestné lavice, trefil s velkou pravděpodobností přední tyčku.

47:01

Ekblad vystřelil z levé strany do dlouhé nohy brankáře a hosté přežijí i toto oslabení.

46:50

Po vyhození po pravé straně budou mít domácí ještě jednu možnost v přesilovce.

46:33

Huberdeau přihrál zleva pod sebe a ránu Yandlea z první zablokoval obránce na ose hřiště.

46:05

V početní výhodě soupeře je zatím Chudobin bez zákroku.

45:57

Ofsajd zastavil Huberdeaua na levé straně a ten poté šlehl hokejkou o mantinel, ke zlomení hole bylo ovšem ještě daleko.

45:23

Huberdeau zakončil z levé strany vedle zadní tyče a kotouč se posléze odrazil až do středního pásma.

45:12

Cogliano (DAL) se provinil sekáním na pravé straně a domácí budou hrát přesilovku pět na čtyři.

44:52

Dadonov projel skoro celým útočným pásmem, ale vynikající Hintz na své obranné modré čáře posunul kotouč do střední třetiny.

44:19

Seguin si na pravé straně obhodil beka, ale následně mu domácí nedovolili zakončit na branku.

43:47

S jakou lehkostí prošel Klingberg po pravé straně přes Barkova, ale poté mu další bek vypíchl kotouč na kruhu.

43:16

Barkov si najel na pravou stranu, ale jeho zakončení zápěstím zastavil obránce.

42:39

Seguin si nezpracoval křižnou nahrávku na pravém kruhu, jinak by se před ním otevírala možnost vyložené šance.

42:01

Hoffman zavezl kotouč po pravé straně, ale poté jej otravovali obránci až jej vyhnali z útočného do středního pásma.

41:20

Golfák Oleksiaka z levé strany byl sražený vedle přední tyče.

41:09

Zakázané uvolnění domácích.

40:50

Hosté dělali domácím problémy při rozehrávce svým skvělým pohybem.

40:20

Barkov si nabruslil na pravé straně před Poláka, ale Chudobin se nalepil k bližší tyči.

40:01

Ve zbytku času už domácí nezakončili. Tím pádem prohrávají po dvou třetinách 0:2. Hosté kontrolují průběh zápasu. Floridě vůbec nejdou přesilovky a chybí jí lehkost v útočné fázi. Nesledujeme nikterak pohledný zápas. Každopádně, hostům to zatím nemusí moc vadit. Ve druhé třetině přidal Esa Lindell svojí osmou trefu v sezoně okolo pravé ruky Luonga. Českým fanouškům mohlo trošku zatrnout poté, co se kotouč odrazil od vlastní hokejky do obličeje Poláka. Ale ten se za pár střídání vrátil na hrací plochu.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:36

Luongo rozehrál na levou stranu a ačkoliv hosté vysunuli svůj forčekink, tak kotouč je stále na domácích hokejkách.

39:20

Luongo přerušil hru po dvanácté střele hostů v zápase a vhazuje se na pravém kruhu.

39:01

Faksa odjel střídat poté, co nahrál Comeauovi na pravé křídlo bekhendovou stranu svojí hokejky.

38:37

Pysykova střela z pravé strany skončila vedle přední tyče.

38:13

Trocheck byl na levém křídle v ofsajdu.

37:51

Benn to myslel dobře nahrávkou zprava do brankoviště, jenže Radulov nedosáhl na kotouč.

37:19

Huberdeau předčil jeden na jednoho Radulova z pravé strany a domácí můžou postupovat na branku soupeře.

36:43

Domácí nenapadali hostující rozehru, ale následně zachytili pas Heiskanena po levém mantinelu.

36:21

Po ofsajdu hostů na levé straně následuje komerční pauza.

35:42

Po nahrávce Ekblada na pravou stranu posílal Trocheck kotouč na teč, ale Chudobin uhájil bližší tyčku.

34:55

Chudobin dobře vypíchl kotouč hokejkou v době, kdy protihráč nastřeloval kotouč zprava na zadní tyč, kam si sjížděl Vatrano.

34:31

Hoffman zpracoval nahrávku pod sebe na pravé straně v ofsajdu.

34:24

Lindell vyhodil kotouč po pravé straně na hokejku Luonga.

34:02

Yandle nahrál na pravou stranu Hoffmanovi, toho vychytal Chudobin na přední tyči.

33:51

Oleksiak (DAL) vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění na pravé straně proti Vatranovi.

33:35

Po střele od modré čáry nepustila obrana k dorážce Faksu, který čekal na odražený kotouč na levé straně.

32:39

32:39 Esa LINDELL - 0:2

32:39

Benn stál za brankou a nahrál zprava pod sebe, Seguin poté bekhendem připravil kotouč na střed pro ESU LINDELLA a ten okolo vyrážečky Luonga zajistil hostům vedení 2:0. Asistence: Tyler Seguin, Jamie Benn.

32:28

Radulov nahodil po pravé straně kolem Yandlea, ale v rohu útočného pásma byl první Ekblad.

32:08

Střelu Janmarka z levé strany poslal Barkov do ochranné sítě a vhazovat se bude po pravé ruce Luonga.

31:57

31:52

Hoffman je na ledě, a tak se po více než čtyřech minutách hraje opět pět na pět.

31:43

Trocheckovu střelu z pravé strany srazil obránce do ochranné sítě, tahle přesilová hra je hodně nepovedená.

31:20

Domácí posunuli kotouč po levé straně do bezpečí a hosté zakládají další útok.

30:54

Trocheck pošetřil čas a minuta přesilovky hostů je za námi, Luongo zatím v oslabení nezasahoval.

30:35

Další výhoz zastavil Chudobin lapačkou na ose hrací plochy.

30:12

Po vyhození soupeře začínají hosté svojí přesilovou hru od Chudobina.

29:52

Hoffman (FLA) podrazil Dickinsona na levé straně a jde na trestnou lavici. Hosté budou hrát dvě minuty přesilovku, pokud se nenechají vyloučit.

29:27

Hosté mají výhodu a šetří čas tak, aby měli k dispozici dvouminutovou přesilovku a ani sekundu se nehrálo ve čtyřech.

29:02

Domácí se v početní výhodě zatím nedostali do vyložené šance a čas se jim krátí.

28:50

Polák je zpět na ledě, což je velice dobrá zpráva.

28:17

Trocheck zakončil z pravé strany do přesouvajícího se brankáře na první tyči.

27:47

Na startu druhé přesilovky domácích v tomto zápase se hosté osvobodili po pravé straně.

27:41

Radulov (DAL) držel mezi kruhy svého obranného pásma a je tak vyloučený.

27:24

Ekblad na Hoffmana na středu, ale jeho tvrdou střelu zápěstím schytal bránící Hintz, který vzápětí kulhá.

27:00

Radulov oslovil Hintze ve středním pásmu, ten následně po pravé straně pouze odevzdal kotouč.

26:37

Střela z levé strany šla do hokejky Poláka a poté se puk odrazil do obličeje českého obránce. Ten pokračoval ve svém střídání a poté přepustil místo na ledě svému spoluhráči. Snad bude v pořádku.

26:22

Po obranném zákroku Poláka z pravé strany sledujeme rozehru domácích ve středním pásmu.

26:05

Matheson rozehrál s Pysykem a poté nahrál křížem na rozjetého Barkova na levém křídle, Chudobin povyjel a levou rukou kryl zajímavou příležitost domácího kapitána.

25:22

Tentokráte Radulov pokazil nahrávku na Hintze na levém křídle.

24:53

Radulov poslal Hintze nahrávkou do druhé vlny do samostatného úniku proti Luongovi, ale ten s pomocí pravé nohy a položené hokejky přestál velkou šanci hostů.

24:20

Po ztrátě Faksy za domácí brankou neprošel Malgin po pravé straně před Chudobina.

23:45

Vyložená šance také na druhé straně! Vatrano přichystal kotouč na střed Huberdeauovi, ale ten si nepřišel na Chudobina střelou mezi betony.

23:18

Heiskanen přihrával bekhendem zprava a Comeau promáchl na zadní tyč ve vyložené šanci.

22:52

Heiskanen vystřelil do nohy Luonga, ale hosté krátce na to opět útočí.

22:30

Yandlovi přeskočil kotouč hokejku na útočné modré čáře a domácí tak drží puk ve středním pásmu.

22:14

Icing domácích v pravé části hrací plochy.

22:08

Seguin si udělal z protihráčů slalomové branky ve středním pásmu, ale poté jej zastavil ofsajd na pravé straně.

21:35

Trocheck začal kombinaci v útočném pásmu, domácí posouvali kotouč po mantinelu až Sheahan mířil z levé strany do brankáře na bližší tyči.

21:01

Huberdeau a Sheahan spolupracovali na pravé straně než jim Seguin vzal kotouč na kruhu útočného pásma soupeře.

20:30

Yandle nalil Huberdeauovi a ten z jedničky na pravé straně vypálil vedle branky.

20:21

Chudobin ustál nástřel Hoffman zprava na střed, kde natahoval Barkov svojí hokejku.

20:03

Necelých třicet sekund budou domácí hrát přesilovou hru.

20:01

První třetina nebyla nikterak pohledná. Hraje se samozřejmě za velkého ticha. Hosté měli dvě vyložené šance. Domácí jednu. Klingberg a Brassard trefili z pravé strany bližší tyčku. Jediným střelcem úvodního dějství byl Seguin poté, co si vyměnil kotouč s Hintzem a zblízka překonal Luonga. Zápasu zatím neschází plynulost. Schází mu ovšem větší emoce z obou stran. Pochopitelně mu nepomáhá ani špatná atmosféra jako už je na Floridě zvykem. Zejména část hlediště za brankou Luonga v první třetině byla liduprázdná.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:57

Proti Ekbladově střele od modré čáry neviděl Chudobin vůbec nic, ale kotouč se odrazil na pravou stranu do bezpečí z pohledu hostů.

19:51

Hoffman byl na konci souhry třech domácích hokejistů a opřel se do kotouče z první na pravém kruhu, Chudobin se přemístil k přední tyči.

19:30

Barkov neměl šanci proti čtyřem hokejistům v bílém, když převzal kotouč na levé straně.

19:03

Stejně tak Comeau bekhendem o pár sekund později.

18:42

Lindell hned v úvodu oslabení vyhodil po levé straně až k Luongovi.

18:33

Ritchie (DAL) podrazil ve svém obranném pásmu Barkova a dostává dvě minuty.

18:26

Matheson poslal kotouč po levé straně do útočného pásma, ale Barkov měl k puku daleko proti výrazné přesile.

17:54

Lindell rozehrál na levou stranu, ale ve středním pásmu si Huberdeau pokryl Comeaua.

17:28

Po špatné rozehře Hintze na levou stranu je k vidění další zakázané uvolnění.

16:44

Domácí vyčistili útočné pásmo, následně Seguin přijel na pomoc rozehrávajícím spoluhráčům.

16:37

Klingberg rozehrál křížem zprava vedle zadní tyče domácí branky a píská se icing.

16:18

Domácí střídají a na led nastupuje například Sheahan.

15:40

Ritchieho střela z pravé strany na tělo Luonga nebyla vůbec špatná.

14:59

Chudobin vykopl kotouč nohou a hosté mířili po pravé straně do kontru s Comeauem, jenže za svou branku vypíchl kotouč vracející se Matheson.

14:30

Icing hostů na pravé straně.

14:09

Klingberg možná trošku překvapivě zakončoval zprava z úhlu do krátké tyče.

14:03

Radulov přihrál pod sebe a následoval pas zpět do ohně, odražený puk si našel Luongo ve svém brankovišti.

13:25

Luongo šel proti střele Poláka zprava od modré čáry k bližší tyči, ale kotouč zapadl mimo branku.

13:02

Střelu rychlého Barkova z levého křídla kryje Chudobin a nevyráží kotouč před sebe.

12:47

Po nahození Benna forčekovali hosté a získali kotouč zpět.

11:47

11:47 Tyler SEGUIN - 0:1

11:47

TYLER SEGUIN si vyměnil kotouč s Hintzem, ten mu puk vrátil z pravé strany na střed a bývalý útočník Bostonu zakončil zblízka do levé poloviny branky. Asistence: Roope Hintz, Alexandr Radulov.

11:07

Domácí vybojovali kotouč na levé straně, ale Malginova střela zápěstím se dotkla obránce a Chudobin vůbec nezasahoval.

10:46

Po zákroku Chudobina u své pravé tyče nás čeká buly před hostující brankou.

10:31

Ekblad debatuje s rozhodčími, ale nic to nemění na tom, že se bude vhazovat ve středním pásmu poté, co kotouč zmizel mimo hrací plochu.

10:20

4:4 na střely.

10:05

Malgin zakončil z levé strany do lapačky Chudobina, který zaznamenal zákrok ve stoje.

09:46

Čárový rozhodčí upadl ve středním pásmu, ale je v pořádku, zvedl se a pokračuje v pískání.

09:15

Faksa byl důrazný v levém rohu útočného pásma domácích proti Barkovovi, ale o faul se podle přihlížejícího rozhodčího nejednalo.

09:01

Asi není překvapením, že se zápas odehrává za naprosto komorní atmosféry.

08:18

Klingberg nahodil po pravé straně za branku soupeře na hokejku Luonga, v útočné třetině nebyl tou dobou nikdo z hostů.

07:32

Benn se otočil na pravé straně a nahrál na levý kruh, následnou střelu zlikvidoval Luongo na první tyči.

07:07

Na zakončení Barkova ihned po vyhraném buly na levé straně měl Chudobin připravenou svojí lapačku.

07:04

06:42

Yandle si sjel na levou stranu na křižnou nahrávku a Chudobin měl hodně místa u přední tyče, bývalý obránce Arizony však minul bránu.

06:10

Ani teď nevystřelili domácí na branku, avšak střela rozjetého Brassarda z pravého křídla se otřela o bližší tyčku za již překonaným Chudobinem.

06:00

Úvod zápasu je opatrný a plný chyb z obou stran.

05:21

Florida ještě nevystřelila na Chudobina.

04:50

Klingberg získal kotouč zprava, následně se to samé povedlo Yandlovi na opačné straně hrací plochy.

04:14

Nahrávka pod sebe skončila až na levé straně na hokejce Luonga a domácí tak nepředvedli v útočném pásmu vůbec nic.

04:03

Levé křídlo Stars zavinilo ofsajd.

03:32

Zřejmě Bennovi nesedlo zakončení ze středu a domácí tak rozehrávají za svou brankou.

03:10

Hosté byli aktivní při forčekinku, ale domácí i nadále drží kotouč ve vlastní obranné třetině.

02:50

Luongo snadno chytá zakončení z levé strany a vhazuje se po pravici domácího brankáře.

02:30

Barkov posunul kotouč na levou stranu, kde byl Hoffman, ale ten narazil na obránce na útočné modré čáře.

02:02

Barkov nahrával z levé strany na osu ledu, ale jeden z beků nastavil nohu.

01:25

Brown vystoupil z pravé strany, ale domácí vzápětí nezvládli přechod do útočného pásma po levém křídle.

00:42

Pysyk trefil z postu pravého beka nohu obránce, ale následně hosté ztratili puk.

00:21

Vatranova tvrdá střela zápěstím ze středu skončila vedle pravé tyče.

00:05

Florida vyhrála první buly zápasu.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Ekblad, Yandle, Pysyk, Matheson, Brown, Kiselevič – Dadonov, Barkov (C), Hoffman – Vatrano, Trocheck (A), Huberdeau (A) – Malgin, Borgström, Brassard – Brouwer, Sheahan, J. McGinn.

Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – J. Klingberg (A), Lindell, R. Polák, Heiskanen, Fedun, Oleksiak – Radulov, Seguin (A), Hintz – Comeau, Dickinson, Ja. Benn (C) – B. Ritchie, Spezza, Cogliano – Ničuškin, Faksa, Janmark.

Rozhodčí: Pollock, Hebert – Galloway, Kovachik.
Dallas Stars
Dallas je na šesté pozici tabulky Západní konference, když ze svých pětapadesáti zápasů získal na své konto celkem jednašedesát bodů. Na páté Las Vegas ztrácí bodů pět s dvěma duely k dobru. V posledním duelu se představil na ledě Arizony, kde prohrál poměrem 2:3. Ve třetí třetině už pouze snížili Ritchie a Radulov dvěma góly během 57. minuty.

Hosté mají na své soupisce zajímavá jména. Při absenci zraněného Bena Bishopa (ten si zachytal za Tampu Bay prohrané finále s Chicagem v roce 2016). Mezi tři tyčemi by se tak dnes měl objevit Rus Chudobin. Ten dříve patřil Bostonu Bruins.

Dallas disponuje také Andrewem Coglianem či Blakem Comeauem (dříve Edmonton, resp. New York Islanders). V barvách Bostonu nastupoval dříve také Tyler Seguin, někdejší dvojka draftu. Jason Spezza plnil v Ottawě v éře Dannyho Heatlyho či Daniela Alfredssona funkci prvního centra.
Florida Panthers
Floridu najdeme momentálně v tabulce Východní konference na třinácté pozici, když v letošní sezoně vybojovala na své konto celkem čtyřiapadesát bodů. V posledním utkání nestačila v domácím prostředí na Tampu Bay poměrem 2:5. V dresu poražených se prosadili Vatrano a Malgin, utkání však rozhodl Rus Kučerov dvěma přesnými zásahy. Nejproduktivnějším domácím hokejistou v tomto ročníku National Hockey League je finský kapitán Barkov (53 bodů – 19+34). Ten zatím v NHL nenastupoval za jiný celek než Floridu.

Florida patří mezi dvanáct týmů, které ještě nikdy nezískaly Stanleyův pohár (těmi dalšími jsou mj. Vancouver či San Jose). Domácí tým má problémy především s návštěvností. Například jeho úvodní přátelské utkání před letošní sezonou navštívilo pouhých 674 lidí. V poslední sezoně, co se týče počtu diváků, byly v celé soutěži horší pouze Arizona, New York Islanders a Carolina. Průměrná návštěva na domácí zápas Floridy činila 13 851 diváků.

Proti Floridě hovoří zejména tvrdá konkurence v podobě Tampy, která je od Floridy vzdálená asi hodinu cesty letadlem. Panterům se navíc vůbec nedaří. Do NHL vstoupili v sezoně 1993/ 94. Od té doby vyhrály pouhé tři série play-off (navíc všechny na jaře 1996). V roce 1996 postoupila Florida do finále a to v jejím dresu odehrál jistý Martin Straka.

DAL – FLA 1:3
Hezký den, vítejte u textové reportáže ze zápasu National Hockey League, ve kterém se střetnou Florida Panthers a Dallas Stars. Začínáme v 1:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

0:3

Branky a nahrávky: 12. Seguin (Hintz, Radulov), 33. Lindell (Seguin, Ja. Benn), 58. Seguin (Radulov)

Dallas Stars: Chudobin (Bow) – J. Klingberg (A), Lindell, R. Polák, Heiskanen, Fedun, Oleksiak – Radulov, Seguin (A), Hintz – Comeau, Dickinson, Ja. Benn (C) – B. Ritchie, Spezza, Cogliano – Ničuškin, Faksa, Janmark.

Rozhodčí: Pollock, Hebert – Galloway, Kovachik

Diváci: 9 472

11:47 DAL 0:1 Seguin (Hintz, Radulov)
18:33 DAL 2 B. Ritchie, podrážení
27:41 DAL 2 Radulov, držení
29:52 FLA 2 Hoffman, podrážení
32:39 DAL 0:2 Lindell (Seguin, Ja. Benn)