Evropský olympijský festival mládeže (U18)

Česko – Rusko

2:1

konec (1:0, 0:1, 1:0)

11.02.2019, 19:30 • Zetra Olympic Hall, Sarajevo • Info o změnách stavu (Martin Voltr)

50:30

Česko právě vstřelilo branku!
Paráda! Češi se ve třetí třetině zase zvedli a po ubráněném oslabení se dočkali odměny, podruhé v zápase vedou! Střelu Daniela Maláka tečoval do protipohybu brankáře JAN CIKHART – 2:1. Asistence: Daniel Malák, Michal Simon.

29:48

Rusko právě vstřelilo branku!
V polovině utkání sborná vyrovnává. Po chybě v české rozehrávce se dostal ke kotouči Alexandr Pašin, jehož práci dokonal před Bednářem nehlídaný IVAN DIDKOVSKIJ – 1:1. Asistence: Alexandr Pašin.

19:20

Paráda, čeští mladíci se 40 sekund před přestávkou ujímají vedení! Nevyužili sice dlouhou přesilovku pěti proti třem, ale jakmile hrálo Rusko ve čtyřech, už udeřili. Skóre otevírá tvrdou ranou z levé strany vlajkonoš české výpravy TOBIÁŠ HANDL, kterého vyslal dopředu brankář Jan Bednář – 1:0! Asistence: Jan Bednář.

2:1

Branky a nahrávky: 20. Handl (Bednář), 51. Cikhart (Malák, Simon) – 30. Didkovskij (Pašin)

Česko: Bednář (Čajan) – Baláž, Vacík, Hampl, Bláha, Malák, Naar, Perička – Chlubna, Gut (C), Novák (A) – Macháček, Ivan, Matěj – Cikhart, Handl, Mácha – Malý, Simon. Trenér: Karel Beran.

Rusko: Šarabarin (Nefjodov) – Muchamadullin, Kuzmin, Grušnikov, Kirsanov, Jegorov, Vaščilin – Didkovskij (A), Zlodějev, Pašin – Rychkov, Chusnutdinov (C), Trinějev – Ťutněv, Ponomarjov (A), Kochanin – Burujanov, Christanov, Kosolapov. Trenér: Sergej Golubovič.

Rozhodčí: Ylä-Rotiala – Thomann (oba FIN), Kollár (SVK).