Menu

Tenis

Fed Cup

Jelena Ostapenková – Anna Karolína Schmiedlová

0:0

zrušeno Lotyšsko–Slovensko 3:0

10.02.2019, 13:30 • Riga Aréna (Lotyšsko) • Róbert Michalec sk

Tipsport: 1.55 - 2.45Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Keďže stav na zápasy je rozhodnutý 3:0, táto štvrtá dvojhra je zrušená a hrať sa nebude. Bude sa hrať už iba štvorhra. (13:15:13)
Favoritkou tohto stretnutia je bezpochyby Ostapenková. Keď sa pozrieme na postavenie oboch hráčok v rebríčku WTA zistíme, že Ostapenkovej momentálne patrí 22. miesto zatiaľ čo Anna Karolína Schmiedlová sa nachádza až na 61. mieste svetového rebrička.

Doposiaľ sa obe hráčky stretli vo vzájomnom zápase len raz a to ešte v roku 2016. Na turnaji v Cincinnati vtedy zvíťazilo po trojstetovej dráme Ostapenková 1-6 7-6(6) 7-6(5).

Navyše, v prospech Lotyšska bude samozrejme hovoriť aj domáce prostredie. Môžeme však dúfať, že Schmiedlovej sa podarí nadviazať na úspešné ťaženie z úvodu sezóny, keď sa dostala až do semifinále turnaja v austrálskom Hobarte.

Navyše, keď Ostapenková, v tomto roku vyhrala na okruhu WTA zatiaľ iba jeden zápas na turnaji v Petrohrade proti Kristine Mladenovičovej. Na Australian Open rovnako ako aj predtým na turnaji v Sydney prehrala hneď vo svojom prvom zápase.

Veľa bude samozrejme záležať aj od vývoja celého dvojzápasu, keďže tento zápas bude až štvrtým v poradí. Budeme však dúfať, že stále bude o čo hrať a uvidíme kvalitné tenisové zápolenie.
Vitajte pri sledovaní stretnutia Fed Cupu medzi domácim Lotyšskom a Slovenskom. V tomto zápase o dôležitý bod proti sebe zabojujú domáca Jelena Ostapenková a slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 13:30.

J. Ostapenková – A. K. Schmiedlová

0:0

zrušeno Lotyšsko–Slovensko 3:0

Zpět na online