po prodl. (1:1, 2:2, 1:1 - 0:1)

10.02.2019, 17:00 • Aréna Sparta • 24. kolo • MCh

Tipsport: 2.32 5.06 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost. (19:02:12)
Skončil nám zápas 24. kola Tipsport ligy, ve kterém vybojovali extra bod v prodloužení hráči z Vítkovic. Rozhodující branku přidal v druhé minutě nastavení střelou z velkého brankoviště kapitán Rytířů Tomáš Sladký.
Nejlepší hráči: Milan Garčar – Jan Šebesta (Vítkovice). Oceněni tak byli dnes oba hráči s číslem sedmnáct na dresech.

61:49

61:49 Tomáš SLADKÝ - 4:5

61:49

Vítkovice právě vstřelily branku!
Střelou z velkého brankoviště rozhoduje tohle utkání TOMÁŠ SLADKÝ. Asistence: Lukáš Řezanina.

60:01

V prodloužení úspěšnější Vítkovice. Ti to tak zkouší okamžitě ve čtyřech bez gólmana.

60:01

Střely ve třetí třetině: 3 – 7.
Skončila nám třetí třetina, ve které jsme viděli dvě branky. Nejprve se do vedení dostali domácí, hosté ale tři minuty před sirénou před brankou zásluhou Bräuera vyrovnali. Zápas se nám tak dostane do prodloužení.

60:00

59:01

Začala nám běžet poslední minuta tohoto utkání.

58:30

Oba týmy se ještě snaží rozhodnout v základní hrací době.

57:01

Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.

56:59

56:59 Marek BRÄUER - 4:4

56:59

Po zmatku před domácí brankou se hosté dostali k vyrovnání. Před brankou se nejlépe zorientoval MAREK BRÄUER, který trefil míček ve vzduchu a poslal ho nad domácího brankáře do jeho brány. Asistence: Jakub Hubálek.

55:30

Domácí se teď dostali po nepřesné přihrávce Vítkovic k balónku, zkoušeli ho podržet. Moc dlouho jim to ale nevydrželo. Vítkovice se tak vrátily k míčku a opět začaly s kombinací.

53:55

Hosté jsou aktivnější a snaží s míčkem stále kombinovat. Sparta ale výborně brání a tak hosté mají problém se zakončením.

52:05

Vítkovice to opět zkouší postupným útokem. Sparta ale výborně brání a nepouští hosty na dostřel své brány.

50:58

Jan Krejča se dostal u pravé tyče ke střele. Součka ale nepřekonal.

50:01

Vítkovicím na vyrovnání už nezbývá už ani deset minut hry. Hosté ale jsou u míčku a kombinují na polovině Sparty.

48:00

Hosté se teď ženou dopředu s balónkem a zkouší to kombinačně.

46:14

46:14 Milan GARČAR - 4:3

46:14

Sparta právě vstřelila branku!
Po rychlé akci se domácí dostávají v zápase do vedení. Po individuální akci se prosazuje MILAN GARČAR. Bez asistence.

45:00

Hra se přelévá ze strany na stranu, oba týmy hrají útočně.

43:02

Vítkovice to teď zkouší dopředu kombinační hrou a krátkými přihrávkami.

42:45

K vidění je teď plno nepřesností ve finálním zakončení.

41:05

Sparta je v úvodu třetí části aktivnější.

40:01

Sparta vyhrála i třetí buly.

40:01

Střely na bránu ve druhé třetině 7-7.
Třetí třetina začne přibližně v 18:23.
Skončila nám druhá třetina, ve které jsme viděli čtyři branky. Nejprve se dvoubrankového vedení dostali hosté, domácí ale dokázali vyrovnat. Zápas je tak stále otevřený.

40:00

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:00

Nepřesná přihrávka hostujících hráčů. K balónku se tak dostali domácí.

36:40

Hra se přelévá ze strany na stranu. Oba týmy se snaží hrát útočně.

35:03

35:03 Milan GARČAR - 3:3

35:03

A máme vyrovnáno! Rychlou akci zakončuje po přihrávce Ujhelyije MILAN GARČAR. Asistence: Lukáš Ujhelyi.

33:30

Nyní teď sledujeme opět plno nepřesností.

32:06

32:06 Jan KREJČA - 2:3

32:06

Sparta trestá chybu Oboráka. Ten špatně zpracoval míček, čehož využil Pažák. Ten potáhl míček směrem k bráně přihrál na JANA KREJČU, který pohotovou střelou překonává Součka. Asistence: Michal Pažák.

31:38

31:38 Jan ŠEBESTA - 1:3

31:38

A je to komplet! Čistý hattrick pro Rytíře JANA ŠEBESTU, který po přihrávce Lukáše Řezaniny zakončuje střelou z první. Vítkovický hráč zůstal sám před bránou a dostal příliš prostoru, takže to pro něj byla snadná pozice k zakončení. Asistence: Lukáš Řezanina.

31:05

Hostující hráči teď začínají další svou akci od vlastní brány.

30:01

Zápas se nám dostal do své druhé poloviny.

29:36

29:36 Jan ŠEBESTA - 1:2

29:36

Hosté se vrací znovu do vedení. JAN ŠEBESTA stejně jako v první třetině kličkou kolem brankáře a následně střelou do prázdné brány přidává druhou branku svého týmu. Bez asistence.

29:05

Volný úder z rohu pro Vítkovice. Lukáš Řezanina rozehrál z pravé strany, nepřihrál přesně.

27:00

Obraz hry se nám nezměnil, hra se nám přelévá ze strany na stranu.

25:30

Sledujeme sérii nepřesností na obou stranách. Hra se nám přesunula do středu hrací plochy.

24:47

V samotném závěru přesilové hry menší závar před Součkem, ale nic z toho opět nevzniklo.

24:10

Sparťané sice drží balónek ale zatím s ním nic vážnějšího nevymsleli.

23:00

Domácí okamžitě zaujali přesilovkové postavení a snaží se s balónkem kombinovat.

22:49

Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Lukáš Souček – 2 min., Nedovolené vrážení).

22:30

Souček teď převedl několik dobrých zákroků, nakonec je ale domácím pískáno hraní vysokou hokejkou.

21:54

Volný úder pro domácí z rohu hřiště. Hosté se provinili nadzvedávání hokejky.

20:55

Jan Marvánek si obešel bránu hostí z levé strany na pravou, otočil se s míčkem a vystřelil. Součka ale nepřekapil.

20:01

Sparťanští hráči byli na buly znovu úspěšnější.

20:01

Přestávka je u konce, zápas nám za chvíli bude pokračovat.
Druhá třetina začne přibližně v 17:42.
Střely na bránu v první třetině: Sparta 4 – Vítkovice 8.
Skončila nám první třetina, ve které jsme viděli v Aréně Sparta dvě branky. Nejprve se prosadil po rychlé akci Šebesta, za domácí vyrovnal Garčar. Zatím sledujeme vyrovnanou hru, oba týmy si vytvořily několik šancí, víc branek ale nepadlo.

20:00

19:20

Dominik Bartoš prošel po levé straně až k bráně před Součka. Zkoušel ho překonat. Neuspěl.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:00

Vítkovičtí to teď zkouší dopředu kombinační hrou. Ta jim ale moc teď nejde, protože domácí napadají. Hosté ale zůstavají aspoň u míčku.

16:58

Beneš si teď došel za branku pro míček, uklidnil hru a rozehrál na své spoluhráče do rychlého protiútoku.

15:01

Opět sledujeme sérii nepřesnosti na obou stranách. Hra se přelévá ze strany na stranu.

13:59

Hubálek po levé straně proti Benešovi neuspěl. Ten byl u tyče připraven.

13:03

Lukáš Hájek proti Martinu Benešovi neuspěl!

13:03

Vítkovice budou zahrávat trestné střílení!

12:50

Sparťané teď rozehrávali volný úder, z kterého ale branku soupeře neohrozili.

12:20

Garčar v další rychlé šanci, tentokráte proti Součkovi neuspěl.

11:58

Souček si teď sáhnul pro míček a uklidnil hru.

10:55

Vítkovice se hned vzápětí snaží o rychlou odpověď.

10:12

10:12 Milan GARČAR - 1:1

10:12

Sparťané teď zaskočili vítkovické hráče. MILAN GARČAR z vlastní poloviny poslal míček směrem k bráně, kde stínovalo několik hráčů. Souček tak vůbec nic neviděl a míček zapadl do brány. Asistence: Radim Křenek.

10:01

První třetina se nám dostala do své druhé poloviny.

08:50

Hra se nám přelévá ze strany na stranu. K vidění je stále plno nepřesností.

08:00

Ten dopadl ale úplně stejně jak ten od vítkovických florbalistů před malou chvíli.

07:50

Od domácích přichází nepřesná rozehrávka, která přináší rychlý protiútok hostů.

07:40

Ten se zopakuje, tentokráte z druhé strany hřiště.

07:37

Sparťané teď budou rozehrávat z rohu hřiště volný úder.

07:15

Hra se nám teď přesunula do středu hrací plochy. Oba týmy hrají tvrdě do těla napadají, k nějakému vážnějšímu zakončení to ale teď nevede.

06:20

Rychlá akce domácích hráčů skončila překombinovanosti. Vítkovice dokázali míček domácím hráčům sebrat z hokejky.

05:30

Na druhé straně teď hosté o balónek přišli po nepřesné přihrávce.

04:59

Lukáš Ujhelyi z levé strany Součka nepřekonal. Ten byl u své tyče připraven.

04:05

Sparťanští hráči se ale nevzdávají a snaží se postupným útokem o rychlou odpověď.

03:37

03:37 Jan ŠEBESTA - 0:1

03:37

Nyní už Vítkovice úvodní tlak přetavují v branku. Rychlou akci po křížné přihrávce a kličce kolem brankáře po levé straně zakončuje do prázdné brány JAN ŠEBESTA. Asistence: Ondřej Firda.

03:10

Hosté jsou teď aktivnější a drží míček.

02:50

Do první větší šance se dostal teď Delong. Martin Beneš ale výborným zákrokem vytlačil míček mimo svou bránu.

02:15

Máme za sebou dvě minuty tohoto utkání. Zatím sledujeme plno nepřesností.

01:40

K míčku se teď dostali po nepřesné střele i hráči Ostravy.

01:05

Vítkovičtí dobře napadají a tak domácí mají problém s rozehrávkou.

00:40

Sparťanští hráči v úvodu zápasu drží míček na florbalkách a snaží se s ním kombinovat.

00:01

Na úvodním buly se nám hra nejprve drobně zasekla, nakonec byl úspěšnější Milan Garčar.

00:01

Úvodní formality máme za sebou, zápas nám za okamžik začne.

ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Eckhardt) – Ježek, Bartoš, Garčar, Marvánek, Zeman, Křenek, Kalaš – Ujhelyi, Zouzal, Košir – Pažák, Svatoš, Burian – Lang, Kareš, Krejča – Časar, Pruner.

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Nehera, Rýpar, Hubálek – Herblich, Firda, Oborák – Sladký, Jan Šebesta, Řezanina – Černý, Hájek, Bräuer – Jastřembský, Delong, Besta.

Rozhodčí: Petr Černý a Jiří Janoušek.
Utkání v Aréně Sparta začíná v 17:00 a vy jste k jeho sledování srdečně zvaní prostřednictvím našeho online přenosu.
Utkání budou řídit naši nejzkušenější florbalový rozhodčí – Petr Černý a Jiří Janoušek.
Oba týmy se v letošní sezóně potkaly ve třetím kole na Dubině. Sparta tam tehdy těsně vyhrála 5:4 a odvezla si z Ostravy domů tři body za vítězství. Vítkovice tak mají Spartě co vracet.
Sparta se v průběžné tabulce nachází na první pozici. Na svém kontě má 58 bodů za devatenáct vítězství v základní hrací době a jednu porážku v prodloužení. Vítkovice jsou v tabulce třetí a mají 55 bodů. V případě vítězství se tak mohou na Spartu v tabulce dotáhnout. V sezóně Vítkovice zvítězily sedmnáckrát v základní hrací době, jednou v prodloužení. Zbývající dva body si připsaly za prohru po prodloužení. Mezi Vítkovicemi a Spartou se nachází v tabulce ještě Mladá Boleslav, která má bodů 57. Naopak za Vítkovicemi v tabulce ještě číhá na šanci posunu čtvrtý Chodov, který má bodů 53.
Hezký den všem fanouškům florbalu. Vítáme vás u sledování online přenosu z Tipsport Superligy florbalu. V dnešním online přenosu vám přibližíme dění ze zápasu 24. kola mezi ACEMA Sparta Praha a 1. SC TEMPISH Vítkovice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

4:5

Branky a nahrávky: 11. Garčar (Křenek), 33. Krejča (Pažák), 36. Garčar (Ujhelyi), 47. Garčar – 4. Jan Šebesta (Firda), 30. Jan Šebesta, 32. Jan Šebesta (Řezanina), 57. Bräuer (Hubálek), 62. Sladký (Řezanina)

Rozhodčí: Petr Černý a Jiří Janoušek

03:37 VIT 0:1 Jan Šebesta (Firda)
10:12 SPA 1:1 Garčar (Křenek)
22:49 VIT 2 Souček, Nedovolené vrážení
29:36 VIT 1:2 Jan Šebesta
31:38 VIT 1:3 Jan Šebesta (Řezanina)
32:06 SPA 2:3 Krejča (Pažák)
35:03 SPA 3:3 Garčar (Ujhelyi)