konec (1:0)

10.02.2019, 17:00 • Roazhon Park, Rennes • 24. kolo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.12 3.47 3.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+3

Hosté navíc dohrají zápas v deseti lidech, neboť Romain Hamouma fauloval Sarra, navíc si neodpustil i nějaké řeči vůči rozhodčímu, a jelikož už jednu žlutou kartu měl, po druhé dostal i tu červenou.

90+1

90+1. Adrien HUNOU - 3:0

90+1

Rennes právě vstřelilo branku!
Teď už je definitivně rozhodnuto. Na přihrávku na hranici ofsajdové linie si naběhl Sarr, přihrál skrz vápno na levou stranu a ADRIEN HUNOU už zakončoval do odkryté branky.

87

87. Hatem Ben Arfa - 2:0

87

Míč si na penaltový puntík postavil HATEM BEN ARFA, zvolil prudkou střelu a i když Ruffier vystihl směr a na míč si sáhl, skončila rána v jeho síti – 2:0.

87

Loïc Perrin navíc dostal žlutou kartu.

87

A je to penalta!

77

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kévin Monnet-Paquet, přichází Yannis Salibur.

74

74. Ben Arfa trefil tyč

74

Ou, málem to bylo 2:0! Hosté ztratili na vlastní polovině míč, ke střele se poté dostal Ben Arfa a jeho prudká rána zpoza pokutového území zaduněla o Ruffierovu tyč!

71

Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Benjamin Bourigeaud, přichází Jérémy Gelin.

65

Nedovolený zákrok vytáhl Neven Subotić a byl za něj potrestán žlutou kartou.

63

Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází M'Baye Niang, přichází Romain Del Castillo.

62

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Júsuf Aït Bennasser, přichází Valentin Vada.

62

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Loïs Diony, přichází Robert Berić.

55

Romain Hamouma si poté pustil pusu na špacír a za řeči dostal žlutou kartu.

45

Rozhodčí přidá dvě minuty.

44

44. Subotić měl na noze vyrovnání

44

Nakonec z toho byly rohy dva a po druhém centru zahodili hosté loženou šanci na gól. Koubek nejprve vyrazil prudkou Kolodziejczakovu hlavičku, aby pak Subotić z metru překopl odkrytou část branky!

31

Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Theoson Jordan Siebatcheu, přichází Ismaïla Sarr.

28

28. Diony byl blízko vyrovnání

28

Mnoho nescházelo a bylo srovnáno! Centr z pravé strany propadl k zadní tyči k Dionymu, ten ale z bezprostřední blízkosti trefil pouze tyč Koubkovy branky! Poté už obrana Rennes odkopla na roh.

21

21. M'Baye NIANG - 1:0

21

Akce domácích pokračovala, ti si vybojovali rohový kop, na centr od praporku si nejlépe naskočil M'BAYE NIANG a prudkou hlavičkou pod břevno otevřel skóre. Ruffier si sice na míč sáhl, ale nezvládl jej vytěsnit.

3:0

konec (1:0)

Branky: 21. Niang (Bourigeaud), 87. Ben Arfa (pen.), 90+1. Hunou (Sarr)

Karty:   55. Hamouma (SET), 65. Subotić (SET), 87. Perrin (SET)   90+3. Hamouma (SET)

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 9:12. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 6:6.

Stade Rennes: Koubek – Zeffane, H. Traoré, Mexer, Da Silva (C) – Bourigeaud (71. Gelin), Grenier – Hunou, Ben Arfa, Niang (63. Del Castillo) – Siebatcheu (31. Sarr).
Náhradníci: Badiashile – Lauriente, Sarr, Nyamsi, Del Castillo, Gelin, Camavinga.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Perrin (C), Subotić, Kolodziejczak – Debuchy, Aït Bennasser (62. Vada), Cabella, Gabriel Silva – Hamouma, Monnet-Paquet (77. Salibur) – Diony (62. Berić).
Náhradníci: Moulin – Rocha Santos, Polomat, Nordin, Salibur, Vada, Berić.

Rozhodčí: Johann Hamel – Stephan Pignatelli, Alexandre Viala