10.02.2019, 18:30 • Bridgestone Arena, Nashville • Michal Raška

Tipsport: 2.05 3.87 3.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Vladimir Tarasenko (STL) 3+0
2. Viktor Arvidsson (NSH) 2+0
3. Ryan Johansen (NSH) 0+2
St. Louis Blues zvítězilo na ledě Nashville 5:4 po prodloužení.
Na začátku utkání byli Predators o něco aktivnějším týmem a rychle chtěli odčinit nepovedený zápas, který spolu tato mužstva odehrála před méně, než dvaceti čtyřmi hodinami. Následně se ale hra už srovnala a v největší šanci byl v 15. minutě hostující Zachary Sanford, ovšem ten gól nevstřelil.
Ve 23. minutě poslal hosty do vedení Alex Pietrangelo. O dvě minuty se prosadil také Vladimir Tarasenko a St. Louis šlo do vedení 2:0. Ovšem o pětadvacet vteřin později snížil Viktor Arvidsson, ale po dalších pětačtyřiceti sekundách poslal hosty zpátky do dvoubrankového vedení Tyler Bozak.
Ve 43. minutě snížil Roman Josi a Nashville hrál jako vyměněný. To domácí potvrdili také ve 47. minutě, jelikož srovnal Viktor Arvidsson. O minutu později ovšem poslal hosty do vedení Vladimir Tarasenko. V 53. minutě ale srovnal Filip Forsberg a nakonec se šlo do prodloužení. V něm se po šestnácti vteřinách prosadil Vladimir Tarasenko, který tak zkompletoval hattrick.

60:16

60:16 Vladimir TARASENKO - 4:5

60:16

St. Louis právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto po šestnácti vteřinách v prodloužení! VLADIMIR TARASENKO se dostal ke kotouči ve středním pásmu, se kterým se posléze dostal z pravé strany parádně kolem obránců, až do střelecké pozice a ránou k levé tyči ukončil zápas. Asistence: Ryan O'Reilly a Colton Parayko.

60:01

Základní hrací doba je u konce a o vítězi stále není rozhodnuto, jelikož ve třetí třetině se Nashville vzchopil a dvakrát srovnal.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:21

Tvrdá rána domácího hráče z pravé strany skončila jen na zákroku hostujícího gólmana.

59:00

Juuse Saros fantasticky zneškodnil dvě střely hostů a pro Nashville to dopadlo velice dobře. Následuje buly ve středním pásmu.

58:48

Nyní se pro změnu dostali do zakončení na druhé straně hosté, ale to nic nepřineslo.

58:33

Posléze chtěl hattrick zkompletovat Viktor Arvidsson, ale Jake Allen předvedl důležitý zákrok.

58:18

Domácí rozjeli svou akci zpoza své brány, ale následně zavezli kotouč jen za bránou St. Louis Blues.

57:47

Laciné zakázané uvolnění St. Louis Blues a následuje tak vhazování před bránou Jake Allena.

56:42

Filip Forsberg si skvěle počkal, ale následně zakončil pouze vedle hostující svatyně.

56:25

Calle Järnkrok to zkoušel z pravé strany, ale Jake Allen si s jeho pokusem poradil.

55:25

Nyní je hra opět přerušena a následuje tak poslední komerční přestávka.

4:5

Branky a nahrávky: 26. Arvidsson (Ellis, Josi), 43. Josi (Fiala, Ellis), 47. Arvidsson (Johansen, Ekholm), 53. F. Forsberg (Johansen) – 23. Pietrangelo (Thomas, R. O'Reilly), 25. Tarasenko (Bouwmeester, Parayko), 26. Bozak (Schwartz, Steen), 48. Tarasenko (R. O'Reilly, Bouwmeester), 61. Tarasenko (R. O'Reilly, Parayko)

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Ellis (A), Josi (C), P. K. Subban, Ekholm, Y. Weber, Hamhuis – Arvidsson, Johansen, F. Forsberg (A) – C. Smith, Bonino, Fiala – Järnkrok, Turris, Sissons – Hartman, B. Boyle, C. McLeod.

St. Louis Blues: Allen (Binnington) – Pietrangelo (C), Edmundson, Parayko, Bouwmeester, Bortuzzo, Dunn – Tarasenko (A), R. O'Reilly, B. Schenn – Steen (A), Bozak, Schwartz – Maroon, Sundqvist, Sanford – Thomas, Barbašev, MacEachern.

Rozhodčí: Francois StLaurent, Chris Schlenker – Steve Barton, Tony Sericolo

07:32 NSH 2 Fiala, sekání
10:13 STL 2 Edmundson, sekání
14:31 NSH 2 P. K. Subban, faul loktem
22:35 NSH 2 C. McLeod, hrubost
22:56 STL 0:1 Pietrangelo (Thomas, R. O'Reilly)
24:41 STL 0:2 Tarasenko (Bouwmeester, Parayko)