3:4

konec (2:1, 0:1, 1:2)

10.02.2019, 04:05 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.88 4.04 3.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké nedělní ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (06:53:11)

Trestné minuty: 6:4
Zápas je u konce po dramatickém konci se z výhry raduje hostující Columbus. Ten přitom ještě v 55. minutě prohrával a až mohutný finiš znamenal obrat výsledku. Vegas se do vedení dostalo v 50. minutě, kdy se po rychlém brejku prosadil tvrdou ranou z první Cody Eakin. S domácími to vypadalo dobře, jenže hosté to nevzdali, v 55. minutě ujel po pravé straně Cam Atkinson a s trochou štěstí doklepl puk za Fleuryho záda. No a Cam Atkinson je podepsán i pod vítěznou trefou, v 58. minutě totiž využil přesilovku, když na trestné lavici seděl Paul Stastny a přesnou ranou nad gólmanovo rameno upravil na 3:4. To je také konečný výsledek, neboť závěrečná power-play Vegas nepřinesla úspěch a hosté z Columbusu se tak mohou radovat ze stoprocentního bodového zisku z třízápasového tripu.

59:51

Millerovi přeskočil puk hokejku a utekl mu tak do středního pásma.

59:32

Střelu z levého křídla v podání Karlssona zvládl Bobrovskij vyrazit, domácí finišují se snahou srovnat skóre.

59:03

Zakázané uvolnění Columbusu, hra se vrací před Bobrovského.

58:41

Foligno odpálil rukou puk do středního pásma, domácí se do něj ale bleskově vrátili.

58:05

Fleury je na střídačce, domácí zahájili power-play!

57:21

57:21 Cam ATKINSON - 3:4

57:21

Columbus právě vstřelil branku!
Akce v pásmu ale pokračovala, CAM ATKINSON dostal přihrávku na pravý kruh a skvěle umístěnou střelou nad Fleuryho rameno využil přesilovku a poslal svůj tým do vedení 4:3! Asistence: Zach Werenski, Artěmij Panarin.

57:15

Po přihrávce zpoza branky pálil zprava Atkinson a Fleury vytáhl těžký zákrok.

57:04

Už se pískalo a Paul Stastny dostal dvě minuty za sekání.

56:57

Hosté v protiútoku a mají ponechanou výhodu. V závěru třetí třetiny tak budou hrát přesilovku!

56:33

Columbus rychle střídá během hry, domácí totiž zpoza vlastní branky rozjíždí útočnou akci.

3:4

Branky a nahrávky: 5. Schmidt (Marchessault, R. Smith), 18. Merrill (W. Karlsson, R. Smith), 50. Eakin (Bellemare, C. Miller) – 5. J. Anderson (S. Jones, Jenner), 36. Panarin (Bjorkstrand, Harrington), 55. Atkinson (Panarin, Dubois), 58. Atkinson (Werenski, Panarin)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – Schmidt, McNabb, Engelland (A), Theodore, C. Miller, Merrill – R. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – Tuch, Stastny, Pacioretty – Nosek, Eakin, Zykov – Reaves, Bellemare (A), Carrier.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – R. Murray, S. Jones (A), D. Savard, Werenski, Nutivaara, Harrington – Atkinson, Dubois, Panarin – J. Anderson, Jenner (A), N. Foligno (C) – Bjorkstrand, Wennberg, Duclair – Sedlák, Riley Nash, Hännikäinen.

Rozhodčí: Lambert, Skilliter – Cameron, Suchánek

Diváci: 18 301

04:04 CBJ 0:1 J. Anderson (S. Jones, Jenner)
04:36 VEG 1:1 Schmidt (Marchessault, R. Smith)
08:27 VEG 2 Pacioretty, sekání