konec (0:1)

09.02.2019, 09:50 • AAMI Park • 18. kolo • Josef Prášek

Tipsport: 2.65 3.26 2.49 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 8:2. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:20. (11:52:44)
Tak máme zde konec zápasu, jenž končí nakonec remízou. Melbourne se podařilo vyrovnat po patičce Maclarena, po této brance měli ještě domácí tlak a nějaké šance, ale závěr zápasu si hosté pohlídali a bez problému dokráčeli k remíze.

90+5

90+5

Tohle byl nepřesný pokus Adelaide, dostat míč na jejich útočníka. Ještě se snaží domácí zahrozit, ale zápas asi skončí remízou.

90+4

Poslední dvě minuty běží z nastavení, Adelaide stále kombinuje s míčem, ale nyní o něj přišlo a domácí jsou nyní nastěhovaní na polovině soupeře.

90+3

Hosté jsou u míče a drží jej stále na svých kopačkách. Domácí se nemohou zatím dostat k balónu.

90+2

Viděli jsme centr před branku hostů, jenže ten byl nepřesný a skončil v zázemí, Izzo rozehrál a Adelaide získalo ve středu hřiště přímý volný kop.

90+1

Bude se nastavovat 5 minut!

90

Běží již 90. minuta zápasu, v držení míče jsou domácí a ještě to zkouší po pravé straně, lehkou střelu chytil Izzo.

89

Hosté vybojovali balón a posílali centr za obranu na útočníka, brankář Galekovic včas vyběhl a míč pokryl.

88

Zbývají nám poslední minuty zápasu a stále je stav nerozhodný 1:1. Melbourne rozehrálo přímý volný kop, ale vůbec se nepovedl centr.

87

Adelaide drží míč, ale hloupě o něj přišlo a domácí vyrazili do útoku. Rohový kop z toho ale nebyl a brankář Adelaide odkopl míč od branky.

85

Střídání v týmu Adeladie United: ze hřiště odchází za potlesku tribun Blackwood, přichází místo něj Konstandopoulos.

84

Střídání v týmu Melbourne City FC: ze hřiště odchází za potlesku tribun Maclaren, přichází místo něj Vidosic.

83

Chyba v rozehrávce Melbourne nebylo využita, hráč hostů míč nezachytil, a tak zase hrají hráči ve světlých dresech.

82

Nepřesný centr lapl do rukavic brankář Galekovic a domácí jsou u míče na levé straně a kombinují.

81

Nyní budou vhazovat aut hosté na polovině soupeře.

80

Hráči domácích získali další volný přímý kop a tohle bude situace na centr do vápna. A taky, že jo! Jenže Adelaide vše zvládlo, dokonce i zblokovalo prudkou střelu z dálky.