2:0

konec (1:0)

09.02.2019, 14:00 • Pod Dubňom, Žilina • Dávid Švec sk

Tipsport: 1.4 4.5 6.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že Žilina v poslednom prípravnom zápase pred štartom jarnej časti Fortuna ligy porazila Vysočinu Jihlava 2:0 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok dňa. Dočítania priatelia. (15:50:33)

90

89

Do konca zápasu ostáva necelá minúta a Žilina stále vedie nad Jihlavou 1:0.

85

V samom závere zápasu sa ešte hostia snažia skorigovať výsledok zápasu.

80

Máme tu ďalšiu sériu striedaní, zápas trochu stratil na tempe a kvalite.

79

Veľká šanca hostí, lopta bola pred Dominikom Holecom niekoľkokrát tečovaná, napokon však v žilinskej sieti neskončila.

75

Hra sa stále prelieva zo strany na stranu, domáci Šošoni však s prehľadom kontrolujú vývoj zápasu.

70

Dvadsať minút do konca zápasu, Žilina vedie 2:0 a chystá sa trojité striedanie.

67

Žilina dala gól!
Nariadenú penaltu kapitán MŠK Žilina Miroslav Káčer s prehľadom premenil a domáci tak už vedú 2:0.

66

Róbert Boženík padá v pokutovom území Jihlavy, bude to penalta pre Žilinu!

63

Žilina sa znovu viac tlačí dopredu a obrana Jihlavy má plné ruky a nohy práce.

60

Po hodine hry Žilina stále vedie nad Jihlavou zásluhou Michala Tomiča 1:0.

59

Peknú individuálnu akciu predviedol Branislav Sluka, no jeho strelu znovu zblokoval jeden z obrancov Vysočiny. Rovnako tak končí i následná strela žilinského kapitána Miroslava Káčera.

55

Ivan Diaz predviedol výbornú akciu z ľavej strany, jeho následnú strelu však zblokoval obetavý obranca Jihlavy.

52

Hra sa prelieva zo strany na stranu, ani jeden z gólmanov však zatiaľ nemusel zasahovať.

50

Druhý polčas zatiaľ prebieha v pomerne pokojnom tempe.

46

Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase vedie v prípravnom zápase Žilina nad Vysočinou Jihlava 1:0. Druhý polčas sa začne približne o 15:00.