09.02.2019, 17:00 • Zimní stadion Nymburk • 38. kolo • Ondřej Mikušek

Tipsport: 1.45 5.3 4.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi loučím a těším se na příště, hezký zbytek víkendu!
(20:28:52)
Zápas plný zvratů tedy končí vítězstvím domácího Nymburka 5:4 po prodloužení. V současně hraném utkání podlehl Kolín 3:6 Klatovům, Nymburk se tedy dostává na třetí místo skupiny Střed. Pro Kobru zase byl důležitý souboj Děčína, který ale totálně rozstřílel Letňany poměrem 3:13. Kobra tedy nyní ztrácí na postupovou pozici do play-off 3 body.

61:35

Nymburk právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto! Hrdinou Nymburka se stává STANISLAV EIS, který nejprve poslal zápas do prodloužení a v něm se nyní prodral podél levého mantinelu až před Sochůrka, přetáhl si puk na bekhend a zasunul do prázdné klece! Asistence: Matyáš Kačírek.

60:30

Do první vyložené šance se dostal Stehlík, který dlouho váhal, zda přihrát, rozhodl se sám vystřelit a trefil vyrážečku.

60:01

V divoké třetí třetině nejprve Kobra Praha díky hattricku Tomáše Šmerhy otočila stav na 3:4, Nymburk si ale v 54. minutě vzal oddechový čas, který se projevil vyrovnávacím gólem a následujícím obrovským tlakem v posledních minutách, kde byl vítězný gól několikrát na spadnutí. Teď nicméně uvidíme prodloužení.

60:00

58:40

Hostující obrana si ke konci třetí části s domácími útoky vůbec neví rady, Smejkal tlačil kotouč do brankoviště, kde to snad jen zázrakem neskončilo gólem.

57:35

Slovo si bere opět první Nymburská pětka, ta svého soupeře jednoznačně přehrává. Kobra se nakonec ještě musí bát alespoň o bod z dnešního utkání.

56:55

Ondřej Kříž sám přešel modrou čáru a za ní vyslal tvrdý projektil do Sochůrkovy lapačky.

55:50

První formace Polabanu pokračuje v náporu, který vede Josefus se Stehlíkem, tentokrát však neúspěšně.

54:35

Domácí udrželi puk v útočném pásmu, což vyústilo v nahození od pravého mantinelu, které STANISLAV EIS přesně usměrnil za Sochůrkova záda a máme opět vyrovnáno! Asistence: Jan Stehlík, David Jirásek.

53:50

Domácí Nymburk si bere oddechový čas.

53:10

Obrovský závan před brankou Kobry! Puk se dvakrát povaloval na prázdném brankovišti, Sochůrek byl pokaždé již překonán, nakonec byli u kotouče pokaždé dříve obránci, kteří ho odehráli pryč.

51:35

Kobra právě vstřelila branku!
Domácí obrana zaspala ve středním pásmu a nechala ujet do samostatného nájezdu TOMÁŠE ŠMERHU, který po kličce na forhend kompletuje hattrick a dostává hosty do nadějného vedení! Asistence: Jaroslav Kasík.

51:00

Daniel Kolouch je dnes opravdu při chuti, z levého kruhu se proháčkoval až před Sochůrka, chybělo tomu však pořádné zakončení.

50:15

Z druhé strany je přechod přes střední pásmo neúspěšný, kotouč končí až na tribuně.

5:4

Branky a nahrávky: 4. Kolouch (Arnošt), 29. Stehlík (Jirásek), 33. Kolouch (Foerster), 55. Eis (Stehlík, Jirásek), 62. Eis (Kačírek) – 14. Antončík (Šergl), 20. Šmerha (Ryzák), 48. Šmerha (Kasík), 52. Šmerha (Kasík)

NED Hockey Nymburk: Krofta (Sup) – Kříž (A), Tržický, Mašek, Rittig, Knesl, Jirásek – Stehlík, Josefus (C), Král, Kuzďas, Arnošt, Kolouch, Smejkal, Foerster, Eis, Kačírek.

HC Kobra Praha: Sochůrek (Mouček) – Semrád, Kasík, Schejbal, Verbík J., Verbík R. (A), Ryzák – Netolický, Kysela, Patočka, Nestrašil, Šergl, Šteiner, Mucha, Šmerha, Šťastný, Hlinka, Antončík (C).

03:43 NYM 1:0 Kolouch (Arnošt)
06:00 KOB 2 Kasík, hákování
12:11 KOB 2 Netolický, napadení
13:14 KOB 1:1 Antončík (Šergl)
14:58 NYM 2 Tržický, nedovolené bránění
19:33 KOB 1:2 Šmerha (Ryzák)