ČEZ Extraliga žen

PSN Tatran Střešovice – Crazy girls FBC Liberec

5:4

po prodl. (0:1, 2:0, 2:3 - 1:0)

09.02.2019, 17:45 • STODOLA Arena Střešovice • 19. kolo • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Nejlepší hráčky utkání:

Střešovice: Anna Válková
Liberec: Hana Koníčková (19:39:46)
Je dobojováno. Liberci se podařilo ke konci utkání stáhnout dvoubrankové manko zásluhou Mlejnkové, která vyrovnala tři vteřiny před koncem. Prodloužení ovšem patřilo Tatranu, který z první větší šance dokázal skórovat. Prosadila se Prontekerová, která zajistila bonusový bod pro svůj Tatran.

61:43

Tatran právě vstřelil branku!
Prodloužení je u konce. K odraženému míčku se jako první dostala MARKÉTA PRONTEKEROVÁ. Ta na nic nečekala a poslal míček pod horní tyč. Tatran tak bere druhý bonusový bod za výhru v prodloužení. Bez asistence.

61:11

Prodloužení začaly aktivněji domácí hráčky, ale do větší šance se zatím nedostaly.

60:01

Šedesát minut nám o vítězi nerozhodlo, ačkoliv se Tatran dostal do vedení 4:2 a vypadalo to, že si konec utkání v klidu pohlídá. Liberec ovšem zásluhou parádního finiše vyrovnal a tak nás čeká prodloužení.

60:00

59:57

Liberec právě vstřelil branku!
Tři vteřiny dělilo Tatran od vítězství. Liberecké hráčky si vytvořily velký tlak, který přetavila MICHAELA MLEJNKOVÁ střelou z první na vyrovnávací gól. Je tedy opět vyrovnáno a s největší pravděpodobností půjdeme do prodloužení. Asistence: Martina Dostalíková.

59:19

Střela Tatranu přes celé hřiště nemířila do branky. Liberec se po malé chvíli opět nastěhoval před branku domácích.

58:56

Liberec to zkouší v šesti. Štěpánová míří na střídačku.

58:26

Koníčková je při chuti a zásobuje Ranochovou sprškou střel.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:44

Nyní musela Ranochová řešit nepříjemnou střelu Koníčkové. Nakonec se jí podařilo míček vytěsnit mimo tři tyče.

57:17

Liberecké hráčky kombinují před brankou Ranochové, ta musí být ve střehu.

56:16

U míčku jsou domácí hráčky, které kombinují na polovině svých soupeřek.

55:44

Tak pozor. Nyní se obrana domácích rozestoupila. Míček se dostal za obranu na hůl Koníčkové, která ve velké šanci hattrick nedokonala. To jí nakonec mrzet nemusí. Její střelu vyrazila Ranochová pouze k MICHAELE MLEJNKOVÉ, která ho ihned napálila do branky. Je to tedy opět pouze o gól a nás čeká dramatický závěr utkání. Asistence: Hana Koníčková.

54:47

Hra se odehrává převážně ve středu, Tatran se již nikam nežene a spíše se soustředí na defenzívu.

53:39

Liberecké hráčky se snaží s výsledkem něco udělat, ale k přímému ohrožení domácí branky se nemohou dostat.

5:4

Branky a nahrávky: 28. Válková (Zabavská), 38. Reindlová (Houžvičková), 52. Zikmundová (Machková), 53. Vachušková (Machková), 62. Prontekerová – 16. Koníčková (Knotková), 47. Koníčková (Leierová), 56. M. Mlejnková (Koníčková), 60. M. Mlejnková (Dostalíková)

PSN Tatran Střešovice: Ranochová (Drbalová) – Zikmundová, Válková, Machková – Reková, Vachušková, Prontekerová – Reindlová, Vlachová, Zabavská – Marko, Houžvičková, Matěvosová – Faťunová, Rybínová, Kramperová.

Crazy girls FBC Liberec: Štěpánová (Lerchová) – Leierová, Koníčková, Dlouhá, Foffová – Dostalíková, Zelníčková, Knotková – Kronychová, Horáková, Bárková – Tomanová, M. Mlejnková.

Rozhodčí: Jan Brejcha, Lukáš Husák

15:05 GIL 0:1 Koníčková (Knotková)
27:08 TAS 1:1 Válková (Zabavská)
33:12 GIL 2 M. Mlejnková, Bránění ve hře
37:32 TAS 2:1 Reindlová (Houžvičková)
46:10 GIL 2:2 Koníčková (Leierová)