5:1

konec (1:0, 1:1, 3:0)

14.01.2019, 18:00 • Kalich Arena Litoměřice • 46. kolo • Kateřina Kubatková

Tipsport: 2.15 4.3 2.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Litoměřice na domácím ledě vítězí 5:1, nejlepšími hráči zápasu jsou za hosty vyhlášeni Jakub Kotala, za domácí Tomáš Král. Tímto se s vámi loučím a u dalšího zápasu se těším, na počtenou! (20:21:50)

59:48

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Markus Korkiakoski – 2 min., krosček).

59:47

Hráči Stadionu předvedli ještě jednu nepříjemnou střelu na hostujícího brankáře.

58:45

Hosté jeli dva na jednoho, Tomáš Král kotouč vyrazil do ochranné sítě.

58:09

Havířov je v útoku, ale Ondřej Bláha zůstává v brance.

57:08

Havířov se snaží založit útok, ale nedostal se přes střední pásmo. Stadion má dobrou koncovku a nepouští hosty do svého pásma.

56:50

Král opět zasahuje.

56:29

Tomáš Král se teď blýskl skvělým zákrokem.

56:07

Kališníci se opět vydávají do útoku.

54:52

54:52 Jan KLOZ - 5:1

54:52

Litoměřice právě vstřelily branku!
Havířovská obrana si nepohlídala vracejícího se hráče z trestné lavice. JAN KLOZ překonává opět Ondřeje Bláhu a zvyšuje na 5:1. Asistence: Martin Kadlec.

54:26

Antonín Bořuta pálil těsně mimo branku.

53:58

Zakázané uvolnění Havířova a Bláha se vrací do své svatyně.

53:50

Vhazuje se ve středním pásmu, hosté stále bez gólmana.

53:42

52:59

Další zakázané uvolnění domácích. Azet hraje bez brankáře.

52:53

Zakázané uvolnění domácích.

52:44

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jan Kloz – 2 min., vysoká hůl).

52:44

Oddechový čas hostů.

52:25

Hosté se osvobozují a domácí půjdou také do čtyř.

51:42

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Lukáš Bednář – 2 min., nedovolené bránění).

51:15

Havířov zakládá útok, nebo se o to alespoň pokoušel, ale neúspěšně. Navíc bude hrát ve čtyřech.
Dnešní utkání sleduje 850 diváků.

50:50

Ofsajd domácích.

50:32

Opět zakázané uvolnění domácích. Vypadá to, jako by jim toto vedení stačilo a deset minut před koncem se dali na obranu skóre.

50:18

49:51

Havířov se nevzdává a míří opět do útoku, kde se snaží kombinovat.

49:37

Patrik Marcel se dostal nyní do ostré potyčky s jedním z hostů. Hra pokračuje bez vyloučení.

48:31

48:31 Jan KLOZ - 4:1

48:31

Martin Kadlec nahrával a z levého kruhu pálil přesně JAN KLOZ, který překonává Bláhu a zvyšuje na tříbrankový náskok. Asistence: Martin Kadlec, Josef Jícha.

47:52

Teď naopak v útoku kombinují kališníci, ale moc dlouho jim to také nevydrželo. Havířov se osvobozuj za cenu zakázaného uvolnění.

46:51

Hosté kombinují ve vlastním pásmu, ale nyní se vydávají do útoku a jeden z jejich hráčů trefuje tyčku!

46:30

46:23

Nyní to byl Martin Kadlec, který vyvážel puk do středního pásma.

45:47

Dominik Sklenář nyní osvobozuje domácí tým.

45:00

AZet si usazuje v útočném pásmu a kombinuje.

44:30

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Josef Jícha – 2 min., podrážení).

43:53

Kališníci se pokouší zavézt puk do útočného pásma, ale skončilo to pouze nahozením na brankáře Bláhu.

42:53

Hosté se opět pokouší probojovat do útoku, ale nedaří se jim.

42:14

Domácí dali gól ve vlastním oslabení a zvýšili tak na dvoubrankový náskok.

41:41

41:13

41:13 Otakar ŠIK - 3:1

41:13

OTAKAR ŠIK se dostal do úniku a ani obránci, ani Ondřej Bláha ho nedokázali zastavit. Asistence: Martin Kadlec.

40:39

Kališníci se osvobozují.

40:22

Hosté se usadili v útočném pásmu a kombinují.

40:01

Druhá perioda byla o něco záživnější než ta první, jak z pohledu branek tak si týmy tvořily více šancí. Ačkoliv měl ve třetině Havířov navrch, Stadion zamířil opět do jednobrankového vedení. Do třetí třetiny budou ovšem hosté nastupovat v početní výhodě, uvidíme jestli ji dokážou zužitkovat. Třetí perioda začne cca v 19:43.

40:00

39:37

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jiří Jebavý – 2 min., sekání).

38:34

Tomáš Král je ostřelován ze všech směrů. Kališníci se nyní konečně osvobozují, uvidíme na jak dlouho.

37:45

Kališníci se jen stěží brání, nyní po dlouhé době mohou alespoň vystřídat.

37:25

Opět Král zasahuje, zatím bez problémů.

36:54

Havířov stále dotírá, ovšem teď za cenu ofsajdu.

36:22

Tomáš Král nyní zasahuje. Dva hosté se dostali do menšího úniku, ale mířili přímo na brankáře.

35:57

Opět velice vydařený zákrok hostujícího brankáře, jeden z domácích hráčů se snažil puk doklepnout do brány ale byla odpískána hra vysokou holí.

35:41

Ondřej Bláha teď sám neví jak puk zachytil. Po zapískání se opět hráči pustili do menší šarvátky.

35:38

Ofsajd Havířova.

35:07

Hosté se osvobodili, ale jen na chvíli. Litoměřice opět dotírají.

34:19

Do kombinování v útočném pásmu se po delší době dostali i domácí, Bláha ale zatím nemusela zasahovat, všechny střely letěly mimo jeho branku.

33:47

Posunutá brána Tomáše Krále. Ondřej Bláha už se ve své svatyni rozcvičuje, dlouho neměl žádný zákrok.

33:19

Tomáš Král opět zasahuje a nebyl si vůbec jistý zda má puk nebo ne. Na ledě to skoro vypadá jako by hosté měli početní výhodu.

32:19

Kališníci se snaží osvobodit a už se jim to po delší době i daří. Azet je ovšem u mantinelu velmi silný a opět razí do útoku.

32:00

Domácí tým si vyžádal oddechový čas.

31:42

Domácí teď velice špatně rozehráli, střela jednoho hostů šla ale mimo branku a Král tak nemusel vůbec zasahovat.

31:17

Rozhodčí si nyní ještě něco vyříkávají s kapitány obou týmů.

31:08

Stadion hraje hodně za brankou soupeře, kde většinou přijde o puk, jako nyní. Hosté se však dostali do ofsajdu.

30:49

30:15

Hra probíhá převážně u mantinelu, Litoměřičtí se dostali pouze k jedné střele.

29:48

Domácím se nedaří usadit se v útočném pásmu.

29:07

Kališníci dobře kombinují v útočném pásmu, ale Havířov se po 25s oslabení osvobozuje.

28:47

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Filip Seman – 2 min., nesportovní chování).

28:47

Havířov sice obdržel další branku, ale na bojovnosti mu to rozhodně neubírá. Opět se tlačí do útoku.

27:49

27:49 Jaroslav DVOŘÁK - 2:1

27:49

JAROSLAV DVOŘÁK zachytil přihrávku od padajícího Otakara Šika a překonává Ondřeje Bláhu. Asistence: Otakar Šik.

27:38

Zakázané uvolnění hostů.

27:05

Tomáš Král opět vyráží puk před sebe, Hosté stále v útoku, nyní se kališníci alespoň na chvíli osvobozují.

26:35

Kališníci se opět brání, Havířov má ve druhé periodě výrazně navrch. Mezi hráči navíc čím dál častěji dochází k potyčkám.

25:50

Filip Jirásek jel teď sám na brankáře Bláhu ale nepřekonal ho.

25:08

Tomáš Král musel opět zasahovat, Havířov se usadil v útoku a snaží se opět prosadit.

24:25

Hosté jsou silní v soubojích u mantinelu, tam mají kališníci mezery.

24:05

23:35

Domácí se sice dostanou do útočného pásma, ale pouze nahazují k mantinelu a šance si netvoří.

23:23

Opět zakázané uvolnění Litoměřic.

23:11

22:22

Kališníci se nějak nemohou oklepat z obdržené branky. AZ míří znovu do útoku.

21:37

21:37 Jakub KOTALA - 1:1

21:37

Havířov právě vstřelil branku!
JAKUB KOTALA dnes poprvé překonává Tomáše Krále a srovnává stav na 1:1. Bez asistence.

20:44

Ondřej Bláha musel opět zasahovat.

20:07

Hosté začínají aktivněji, ale kališníci rychle míří dopředu.

20:01

V první třetině jsme viděli pouze jednu branku a to od domácích. Hokej nebyl moc záživný, ze strany na stranu a moc šancí jsme neviděli. Utkání je to vyrovnané, uvidíme jak bude průběh pokračovat v druhé třetině, která odstartuje zhruba v 18:46.

20:00

19:21

AZ už pouze nahazuje do útočného pásma, kališníci ještě mířili do šance, ale do konce třetiny už pravděpodobně nic nevymyslí.

18:10

Havířov se snaží se skóre do konce třetiny ještě něco udělat. Ale moc času už mu nezbývá.

16:29

16:29 Markus KORKIAKOSKI - 1:0

16:29

Litoměřický ostrostřelec MARKUS KORKIAKOSKI vymyslel parádní bekhendovou střelu a překonal Ondřeje Bláhu. Asistence: Matyáš Kantner. Filip Helt.

15:47

Kališníci se opět usazují v útoku, ovšem ne na dlouho. Hosté ale vyhazují pouze na zakázané uvolnění.

14:33

Hra se stále přesouvá ze strany na stranu, moc šancí ale k vidění není.

14:09

13:52

13:22

Hosté se po dlouhé době osvobozují a mohou vystřídat. Litoměřice navíc teď v ofsajdu.

12:53

Ondřej Bláha uklidňuje situaci.

12:22

Litoměřice kombinují a Bláha má spoustu práce.

11:52

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Lukáš Bednář – 2 min., podrážení).

11:29

Stadion teď dobře kombinoval v útoku, hosté se ale osvobodili.

10:26

Kališníci se opět brání, hostům ale vůbec nevychází přihrávky.

09:50

Jeden z hostů teď strefil tyčku! domácí už ale zavážejí puk na druhou stranu kluziště.

09:26

Ofsajd hostů.

09:09

Opět zakázané uvolnění domácích.

08:42

08:21

Kališníkům se teď delší dobu nedaří osvobození. Tomáš Král uklidňuje situaci.

06:58

Oba týmy se dostávají snadno to útočného pásma, ale tam si netvoří žádné šance.

06:32

05:16

Hraje se z jedné strany na druhou. Nyní jsou na puku domácí a míří do útoku.

04:33

Kališníci se opět vydali do útoku ale žádné šance si nevytvořili.

03:35

Stadion opět dobře útočil, nyní se ale musí vracet do obrany. Havířov stále na puku.

02:54

Nyní útočí hosté, domácím se osvobození nedaří.

02:22

Kališníci dobře napadají, nyní ale musel domácí brankář zasahovat.

01:39

Bláha si přidal další výrazný zákrok.

00:53

vhazování vyhrál AZ a zamířil do útoku, moc dlouho mu to ale nevydrželo.

00:44

Stadion napadá v útočném pásmu, Bláha musel zasahovat a vhazuje se po jeho pravici.

00:30

Kališníci začínají ve svém pásmu a zakládají útok.

00:01

Hráči už jsou na ledě, můžeme začít.
Na ledě už bruslí rozhodčí, kontrolují stav branek. Za chvíli nastoupí i hráči.

HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (Michajlov) – Marcel, Pavlas (C), T. Kvapil, Strejček, Jebavý (A), A. Rulík, Dluhoš – Jícha, J. Kloz, M. Kadlec – Kantner, Korkiakoski, Helt – Šik, M. Havelka, J. Dvořák – Sklenář, Jirásek, Eret.

AZ RESIDOMO Havířov: Bláha (Matoušek) – Chroboček, Matai, Bořuta, Kachyňa, Dudek, Mrowiec, Zdeněk – R. Veselý, F. Seman (A), Haas (A) – Cihlář, Rehuš, L. Bednář – Gřeš, Pořízek, Kotala – Maruna (C), O. Procházka, Macuh..
Vítám vás u dalšího kola hokejové Chance ligy. Tentokrát budeme sledovat utkání mezi Litoměřicemi a Havířovem. Stadion hraje druhé domácí utkání v řadě, naposledy podlehl v sobotu Rytířům 2:5. V základní části letošní sezony se kališníci s AZetem utkávají naposledy. Do dnešního dne spolu hráli 3x a Litoměřice ve vzájemných zápasech vedou 2:1. Uvidíme, jestli se Havířovu podaří bilanci dorovnat. Co nám o těchto dvou týmech říkají tabulky?

HC stadion Litoměřice:
Postavení v tabulce: 7. místo
Počet bodů: 64
Skóre: 123:116
Nejproduktivnější hráč: Markus Korkiakoski (18+24)
Nejlepší střelec: Markus Korkiakoski – 18 branek
Nejproduktivnější obránce: Aleš Pavlas (6+20)
Poslední utkání: Litoměřice – Kladno, 2:5

AZ RESIDOMO Havířov:
Postavení v tabulce: 5. místo
Počet bodů: 69
Skóre: 131:103
Nejproduktivnější hráč: Branislav Rehuš (13+20)
Nejlepší střelec: Jan Maruna – 15 branek
Nejproduktivnější obránce: Antonín Bořuta (3+14)
Poslední utkání: Třebíč – Havířov, 5:2
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

5:1

Branky a nahrávky: 17. Korkiakoski (Kantner, Helt), 28. J. Dvořák (Šik), 42. Šik (M. Kadlec), 49. J. Kloz (M. Kadlec, Jícha), 55. J. Kloz (M. Kadlec) – 22. Kotala

AZ Havířov: Matoušek (Bláha) – Chroboček, Matai, Bořuta, Kachyňa, Dudek, Mrowiec, Zdeněk – R. Veselý, F. Seman (A), Haas (A) – Cihlář, Rehuš, L. Bednář – Gřeš, Pořízek, Kotala – Maruna (C), O. Procházka, Macuh.

Rozhodčí: Zubzanda, Kostourek – Ševic, Votrubec