14.01.2019, 21:00 • Etihad Stadium, Manchester • 22. kolo • Jakub Kopřiva

Tipsport: 1.18 7.83 19.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, hezký večer či dobrou noc. (22:53:41)
Držení míče: 76 % : 24 %.
Střely na branku: 8:0. Střely mimo: 14:2. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 6:3.
Je dobojováno. Manchester City zvládl roli velkého favorita a Wolves nakonec doma porazil 3:0. Dvě branky vstřelil Gabriel Jesus a jednu si hosté vstřelili sami. City tedy stáhlo náskok Liverpoolu na čtyři body. Duel hodně ovlivnila brzká červená karta, ale nutno dodat, že i tak by to domácí nejspíše zvládli, protože dnes byli mnohem lepším celkem, a to od první minuty.

90+4

90+3

Nepřesnou střelou se prezentoval Ilkay Gündoğan a více se už v tomto utkání nejspíše nevstane.

90+1

Rozhodčí přidal tři minutky.

90

Hostující celek zahrával svůj první rohový kop, ale nic z něho nebylo a u míče už jsou znovu domácí hráči.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89

Domácí hráči drží míč, ale už se nikam příliš netlačí. Duel se pouze dohrává.

87

Z tohoto rohu ale nic nebylo. City stále vedou 3:0 a vypadá to, že tímto výsledkem utkání nejspíše také skončí.

86

Rohový kop pro City.

86

Nyní bylo ve vápně Wolves hned osm hostující hráčů, ale nakonec to hosté zvládli a ubránili se. City má ale nyní obrovský tlak.

84

Míč nyní poslal do vápna Kyle Walker, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal.

82

Domácí jsou znovu na polovině soupeře a snaží se prokombinovat do další šance.

80

Je před námi posledních deset minutek, tak uvidíme, zda se ještě dočkáme nějaké branky.

78

78. Conor COADY - 3:0

78

Manchester City právě vstřelil branku!
Tak domácí se dočkali i po rohovém kopu. City zahrávali desátý rohový kop, míč do vápna poslal Kevin De Bruyne a nešťastně si ho do branky srazil CONOR COADY, takže je to 3:0!

78

Nyní ale Kevin De Bruyne mířil mnohem lépe, ale s jeho dobrým pokusem si skvěle poradil Rui Patrício! Rohový kop pro City.

76

Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Gabriel Jesus, přichází Sergio Agüero.