2:3

po prodl. (2:1, 0:0, 0:1 - 0:1)

13.01.2019, 17:45 • 42. kolo • Jan Hochman

Tipsport: 4.54 5.0 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hosté nakonec v prodloužení dokonal parádní obrat a i když brzy prohrávalo 2:0, veze z Maďarska dva cenné body. Vítěznou trefu si připsal český útočník Petr Obdržálek. Z mé strany je to pro dnešek vše, hezký zbytek večera a někdy zase napočtenou. (20:15:46)

60:29

60:29 Petr Obdržálek (ZVO) - 2:3

60:29

Zvolen právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Prodloužení ukončil po pouhých devětadvaceti vteřinách PETR OBDRŽÁLEK, který zužitkoval přesnou Chovanovu přihrávku a střelou z první překonal Bálisze. Asistence: Michal Chovan.

60:01

Šedesát minut nám vítěze nepřineslo, za stavu 2:2 tak půjdeme do pětiminutového prodloužení.

60:00

59:07

A další zakázané uvolnění v podání domácího mužstva, které si v samotném závěru koleduje o třetí inkasovaný gól.

58:42

Hosté si vzali oddechový čas.

58:42

Domácí si zbytečně nekomplikují situaci a vyhazují kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude v obranném opásmu domácího celku.

57:37

Nepřesnost domácího mužstva v útočném pásmu.

56:17

Vypadá to, že nás prodloužení nemine. Domácí ani hosté se do žádného velkého útočení nepouští.

55:12

Balizs patří k nejlepším hráčům zápasu, necelých pět minut před koncem základní hrací doby si připisuje další zákrok.

54:13

Hosté jsou v posledních vteřinách velmi nebezpeční. Nahození jednoho z hostů bylo dobrou nabídkou, nikomu ze Zvolenských se ale nepodařilo tečovat.

53:09

Handlovský se zničehonic ocitl sám před brankářem s pukem na hokejce. Zakončení ale příliš překombinoval, když po kličkách zvolil zakončení mezi nohy. Bálisz sklapl betony včas.

52:22

Bálizs byl opět v permanenci. Maďarský brankář vyrazil kotouč jen před sebe, naštěstí pro domácí se ke kotuči dostal jako první jeho spoluhráč.

51:22

Oba celky se začaly zaměřovat především na defenzivu, nikdo nechce inkasovat třetí gól, který může být rozhodujícím.

50:18

Zvolen se vydal na další ofenzivní výpad, který ale přerušuje čárový rozhodčí, který si všiml ofsajdového postavení.

2:3

Branky a nahrávky: 5. Brown (Garát), 8. Terbócs (Vokla) – 20. Šišovský (Chovan, Vandane), 46. Šišovský (Handlovský, Chovan), 61. Obdržálek (Chovan)

MAC Budapešť: Bálizs (Nagy) – Pozsgai, Macaulay, Negrin, Dudás, Garát, Burt, Vokla, Szabad – Orban, Langkow, Bodó – Klempa, Brown, Dansereau – Majoross, Nagy, Terbócs – Odnoga, Pápa, Szigeti

HKM Zvolen: Tomek (Babik) – Roman, Fraser, Ružička, Zeleňák, Vandane, Pufahl – Handlovský, Chovan, Obdržálek – Mitchell, Špirko, Šišovský – Petráš, Holovič, Poyhonen – Marcinek, Andrisík

03:17 MAC 2 Majoross, hákování
04:47 MAC 1:0 Brown (Garát)
07:35 MAC 2:0 Terbócs (Vokla)
11:36 ZVO 2 Ružička, podrážení
15:36 MAC 2 Klempa, podrážení
17:42 MAC 2 Dansereau, držení
19:09 ZVO 2:1 Šišovský (Chovan, Vandane)