2:3
po prodl. (2:1, 0:0, 0:1 - 0:1)
13.01.2019, 17:45 • 42. kolo • Jan Hochman
Tipsport: 4.54 5.0 1.5 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 4.54 - 5.0 - 1.5
MAC Budapešť – HKM Zvolen
2:3
po prodl. (2:1, 0:0, 0:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 5. Brown (Garát), 8. Terbócs (Vokla) – 20. Šišovský (Chovan, Vandane), 46. Šišovský (Handlovský, Chovan), 61. Obdržálek (Chovan)
Karty:
Neproměněná penalta:
MAC Budapešť:
Bálizs (Nagy) – Pozsgai, Macaulay, Negrin, Dudás, Garát, Burt, Vokla, Szabad – Orban, Langkow, Bodó – Klempa, Brown, Dansereau – Majoross, Nagy, Terbócs – Odnoga, Pápa, Szigeti
Náhradníci:
Trenér:
HKM Zvolen:
Tomek (Babik) – Roman, Fraser, Ružička, Zeleňák, Vandane, Pufahl – Handlovský, Chovan, Obdržálek – Mitchell, Špirko, Šišovský – Petráš, Holovič, Poyhonen – Marcinek, Andrisík
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
03:17 | MAC | 2 | Majoross, hákování | |
04:47 | MAC | 1:0 | Brown (Garát) | |
07:35 | MAC | 2:0 | Terbócs (Vokla) | |
11:36 | ZVO | 2 | Ružička, podrážení | |
15:36 | MAC | 2 | Klempa, podrážení | |
17:42 | MAC | 2 | Dansereau, držení | |
19:09 | ZVO | 2:1 | Šišovský (Chovan, Vandane) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
29:42 | MAC | 2 | Garát, hrubost | |
ZVO | 2 | Mitchell, hrubost | ||
33:48 | ZVO | 2 | Chovan, hrubost | |
38:29 | ZVO | 2 | Petráš, nesportovní chování | |
MAC | 2 | Burt, nesportovní chování | ||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:37 | MAC | 2 | s, sekání | |
45:03 | ZVO | 2:2 | Šišovský (Handlovský, Chovan) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
60:29 | ZVO | 2:3 | Obdržálek (Chovan) | |
po prodl. |
Buffalo – Tampa 01:00 3:5
Montreal – Colorado 01:00 3:0
Washington – Columbus • po prodl. 01:00 1:2
Toronto – Boston 01:15 2:3
Minnesota – Detroit 02:00 2:5
Chicago – Vegas • po prodl. 02:30 3:4
Dallas – St. Louis 03:10 1:3
San Jose – Ottawa 04:00 4:1
Edmonton – Arizona 04:00 2:3
Los Angeles – Pittsburgh 04:38 5:2
Carolina – Nashville 18:30 6:3
Chabarovsk – Čerepovec • po s.n. (1:2) 08:00 2:3
Kunlun – Jokerit 08:00 3:5
Vladivostok – Jaroslavl 08:00 2:4
Novosibirsk – Ufa 11:30 4:2
Barys – Soči • po s.n. (2:0) 12:00 3:2
Magnitogorsk – Nižněkamsk 13:00 5:2
CSKA Moskva – Minsk 15:00 3:0
N.Novgorod – Dynamo Moskva 15:00 1:3
Omsk – Spartak Moskva 15:00 3:1
Petrohrad – Viťaz 15:00 3:1
Riga – Čeljabinsk • po prodl. 16:00 1:2
Slovan – Jekatěrinburg 17:30 3:6
44:37
38:29
Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Burt – 2 min., nesportovní chování).
33:48
29:42
Vyloučení v týmu HKM Zvolen (Mitchell – 2 min., hrubost).
17:42
15:36
11:36
03:17