1:3

konec (0:0, 0:2, 1:1)

13.01.2019, 15:00 • Nagorny Arena • Lukáš Ureš

Tipsport: 2.74 4.23 2.16 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dynamo Moskva potvrzuje svou formu další výhrou za plné body a v příštím utkání se mu postaví Petrohrad.

slovenský zástup

Michal Čajkovský (DMS); (0+0), 2 střely, 14:50, 5+KO (17:22:44)

58:38

Domácí jdou do riskantní hry bez brankáře. Hned nato byla trefena pouze boční konstrukce.

58:00

Do konce třetí části zbývají poslední dvě minuty. Dynamo se snaží držet hru co nejdál od své branky.

57:08

Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Vladimir Galuzin – 2 min., krosček).

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dmitrij Mojsejev – 2 min., krosček).

56:12

Holm to zkusil individuálně, ale po překřížení mezikruží mu ujel puk z čepele hole.

55:44

Z osy si sjížděl do předbrankového prostoru Sjomin, který byl těsně před střelou odstaven obranou Dynama.

54:10

Střelu z vrchu levého kruhu Brust vůbec neviděl, ale pro jeho štěstí nemusel ani zasahovat, jelikož byl puk sražen mimo.

52:45

52:45 Vadim ŠIPAČOV - 1:3

52:45

Dynamo právě vstřelilo branku!
Co se nepodařilo v přesilové hře Torpédu se podařilo Dynamu. Indrašis ubránil puk před levou tyčí a přistrčil jej dojíždějícímu VADIMU ŠIPAČOVOVI, který tvrdou ranou z bezprostřední blízkosti prostřelil Brusta. Asistence: Miks Indrašis a Dmitrij Kagarlickij.

51:42

Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Vladimir Galuzin – 2 min., podrážení).

50:34

A přesilovka Torpeda skončí, počet hráčů na ledě se vyrovná.

50:10

Domácím se teď nedaří usadit v útočném pásmu na delší dobu.

48:52

Dostatek prostoru měl na levé straně útočné třetiny Holm, jehož střela skončila sražena do pravého rohu.

48:41

Bez práce ale není ani Brust, který vyrážečkou sklepl letící puk z hole Kagarlickije.

47:34

Další důležitý zákrok Bočarova, který zneškodnil střelu z pravého křídla po diagonální přihrávce.

46:43

Sabolič měl na své holi vyrovnávací branku, ale tu mu máchnutím lapačky sebral Bočarov.

46:28

Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Kirill Urakov – 5 min., bitka).

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Michal Čajkovský – 5 min. + osobní trest do konce utkání, vražení na hrazení).

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Michal Čajkovský – 5 min., bitka).

46:28

Nazarevič inkasoval úder do oblasti hlavy a krku po dojetí Čajkovského, do kterého se okamžitě pustil Urakov.

45:15

S končícím trestem se z levého rohu prokličkoval na hranici brankoviště Žafjarov, který hledal prostor u vzdálenější pravé tyče.

44:13

Novgorod osvěžen brankou nebezpečně kombinoval v třetině Dynama. Pokus Aljajeva z mezikruží dokázal Bočarov vytěsnit.

43:15

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Arťom Volkov – 2 min., nedovolené bránění).

42:46

42:46 Dmitrij RODIONYČEV - 1:2

42:46

Torpedo právě vstřelilo branku!
Domácím se podařilo ukořistit puk, který Sabolič poslal na levou stranu modré čáry. Odtud vyslal přesný projektil do branky Dynama DMITRIJ RODIONYČEV. Asistence: Robert Sabolič.

42:36

Ihned po vhazování v útočné třetině pálil nekompromisně Sabolič, jehož pokus byl těsně před Bočarovem nejspíše tečován.

40:57

Hosté začali aktivním vstupem do závěrečné části. Po minutě v pásmu nemusel Burst eliminovat žádnou střelu.

40:01

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

38:19

V oslabení se vydal na útočný výlet Galuzin, který to tentokrát zkusil k levé tyči, ale Bočarov i nadále zůstává nepřekonán.

38:05

Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Andy Miele – 2 min., sekání).

36:27

Urakov se pokusil prokličkovat osou hřiště do lepší pozice, ale o kotouč mezi kruhy přišel.

34:55

Vysoké vyhození zastavil ještě v útočné třetině Galuzin, který bez váhání poslal puk k brance na sjíždějícího Žafjarova. Ten se pokusil zakončit k pravé tyči, ale Bočarov mu nenechal žádný prostor.

33:58

Po přerušení už měl napřaženo ke střele Čajkovský, který se se zdviženýma rukama omlouvá.

32:32

32:32 Dmitrij KAGARLICKIJ - 0:2

32:32

Po propadu domácích vyrazili hosté do přečíslení, z něhož navyšují své vedení. Po přihrávce na pravé křídlo se Indrašis neunáhlil a z první poslal přihrávku před levou tyč zpět DMITRIJI KAGARLICKIJOVI, který trefil prostor pod Brustovou vyrážečkou. Asistence: Miks Indrašis.

32:18

Galuzin se prohnal soupeřovým brankovištěm, ale bez úspěšného zakončení.

31:13

Mozer zkusil po rychlém přechodu útočné modré vyslat svižnou přízemní střelu na vzdálenější tyč. Pro Brusta sebejistý zákrok.

29:02

Po zakázaném uvolnění domácích se hra vrátí zpět před Brusta. Ten musel čelit nebezpečnému sklepnutí kotouče po přihrávce Nikulina přes hranici brankoviště.

27:03

Po první dělovce Saboliče skončil puk opět před slovinským útočníkem. Po obrovském nápřahu však Sabolič překvapil soupeře a přihrávkou nabídl spoluhráčům sklepnutí do odkryté branky, ale ozvala se pouze boční konstrukce.

26:06

Ostrá střela Nazareviče šla přímo do hrudi dobře postaveného Bočarova.

25:50

Obranné čtyřce se podařilo udržet hru půl minuty v obranném pásmu domácích.

25:20

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dmitrij Kagarlickij – 2 min., hrubost).

25:03

Po vyražené střele se snažil dosáhnout k dorážce Calof, ale ten byl včas odstaven obranou hostí.

24:47

O něco nebezpečněji si počínal Šenfeld, který po objetí branky zkusil bekhendem dostat puk pod horní tyč.

24:17

Střelecký pokus Holma zachytil Bočarov bez větších problémů a přerušuje hru.

23:20

23:20 Jevgenij MOZER - 0:1

23:20

Pár vteřin po ubráněné přesilovce domácí přeci jen inkasují. Z pravého rohu Kuljomin posunul hru na střed pravého kruhu, odkud JEVGENIJ MOZER vyslal puk na bližší pravou tyč, kde Brust nechal trochu odkrytého prostoru. Asistence: Vjačeslav Kuljomin.

21:48

Tvrdá střela Nikulina po přihrávce z levého rohu našla pouze nastavenou lapačku Brusta.

21:13

Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Pavel Medveděv – 2 min., vražení na hrazení).

21:09

Nápor také před domácí brankou, kde po střele Mojsejeva skončili na ledě dva hráči Dynama.

20:33

Z pravého křídla se k pravé tyči natlačil Sjomin, který měl prostor pouze po bekhendový pokus. Ten Bočarov srazil za svou branku.

20:01

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

18:42

Závěr třetiny nabízí hru ze strany na strany bez jakéhokoliv zakončení.

17:59

Střela Kagarlickije z pravého křídla rovněž neměla gólové parametry.

17:05

Ve středním pásmu nyní vystihl hostující rozehrávku Sjomin, který okamžitě začal s kombinací na osu hřiště.

14:21

Domácí jsou opět delší dobu nastěhování v útočném pásmu, ale ani nyní se nemohou dostat od hrazení k razantnější střele.

13:28

Vervajev zůstal zcela zapomenutý za obranou Dynama a po křižné přihrávce stál tváří tvář Bočarovovi! Brankář hostí se nenechal rozhodit a škvíru mezi betony si pohlídal.

12:59

Od modré zkusil Hietanen pálit do skrumáže před brankou, ale Brust po řadě odrazů zasahovat nemusel.

11:38

Domácí se snaží příliš uspěchat přechod přes modrou a důsledkem toho je další z řady vyhozeních.

10:32

Ve vlastním oslabení Makarov nabral dobrou rychlost a proháčkoval se přes trojici protihráčů. Málem obehrál také Brusta, ale při poslední kličce mu ujel puk do pravého rohu.

09:46

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Vjačeslav Kuljomin – 2 min., podrážení).

09:18

Šenfeld šel z levého křídla sám na branku, ale při zpracování kotouče ztratil potřebnou rychlost. Nakonec se ovšem dokázal natlačit přes moskevskou obranu a prověřit Bočarova.

08:05

Mironov je zpět na ledě. Nikulin rozjíždí útočnou akci.

06:52

Kagarlickij už neměl dost sil a tak pouze posunul hru za branku Brusta. Dynamo se zatím brání bez jakýkoliv problémů.

06:05

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Andrej An. Mironov – 2 min., podrážení).

05:26

Po ubráněném oslabení přebrala iniciativu opět domácí Torpeda, která si zvýšeným pohybem vytváří slibné střelecké pozice v třetině soupeře.

04:08

Nikulinova dělovka skončila sražena mimo hrací plochu.

03:38

Brankář domácích si dovolil vyhození zpoza vlastní branky přes osu hřiště, kde málem namazal kotouč přímo atakujícímu hráči.

03:10

Dynamo bylo na buly úspěšnější a může tak ihned kombinovat kolem branky Brusta.

02:55

Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Michail Smolin – 2 min., podrážení).

01:23

Domácí teď uzamkli soupeře v obranné třetině a krátce nato Smolin zpoza branky hledal spoluhráče před brankou. Prudkou přihrávku ale nikdo nezachytil.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Dynamo Moskva

Lepší postavení má se zápasem navíc hostující Dynamo, které je s šestapadesáti body na pátém místě Západní konference.

Dynamo naopak od svého soupeře mělo šňůru šesti výher v řadě, což moskevskému celku v tabulce pomohlo. Radost překazila až Riga, která zvítězila těsně 5:4. V dalších čtyřech zápasech zvítězilo Dynamo hned třikrát a to proti Jekatěrinburgu, Jokeritu a Kazani. Stopka přišla pouze a znova s lotyšským klubem.
Torpedo Nižnij Novgorod

S třiapadesáti body z čtyřiceti osmi startů náleží Novgorodu sedmá pozice Východní konference.

Torpeda se potýkala se smolným obdobím. Sérii pěti porážek v řadě ukončila po samostatných nájezdech s lotyšskou Rigou. Po tomto cenném vítězství se ale na jasnější zítřky nezářilo. Z dalších třech zápasů vykřesal Novgorod pouhý bod. Až v posledním utkání proti Jekatěrinburgu bodoval po devíti zápasech za plný počet bodů v základní hrací době.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

1:3

Branky a nahrávky: 43. Rodionyčev (Sabolič) – 24. Mozer (V. Kuljomin), 33. Kagarlickij (Indrašis), 53. Šipačov (Indrašis, Kagarlickij)

Torpedo Nižnij Novgorod: Brust (Tichomirov) – Nazarevič, Holm, Rodionyčev, P. Medveděv, Ogijenko, Aljajev, Kozlov – Šenfeld, Miele, Calof – Galuzin, Paršin, Žafjarov – D. Sjomin, Sabolič, Verjajev – Stalnov, Smolin, Urakov – Pochivalov.

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Volkov, I. Nikulin, Čajkovský, Hietanen, Mironov, J. Zajcev, Pepeljajev – Indrašis, Kagarlickij, Šipačov – Igumnov, I. Makarov, Brjukvin – Mojsejev, V. Kuljomin, Mozer – Karlin, Zackrisson, Rajsov.

02:55 NNO 2 Smolin, podrážení
06:05 DMS 2 Mironov, podrážení
09:46 DMS 2 V. Kuljomin, podrážení
21:13 NNO 2 P. Medveděv, vražení na hrazení
23:20 DMS 0:1 Mozer (V. Kuljomin)
25:20 DMS 2 Kagarlickij, hrubost