2:1
konec (1:1, 1:0, 0:0)
12.01.2019, 10:30 • Arena 2, Obihiro (Japonsko) • O 5. - 6. místo • Vít Trubička (@VtTrubika)
Švédsko – Švýcarsko
2:1
konec (1:1, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 3. Ljungblomová (Waxinová, Olssonová), 26. Thuviková (Ljungblomová) – 3. Ingoldová (Zimmermannová)
Karty:
Neproměněná penalta:
Švédsko:
Johanssonová (Holmová) – Lidmanová, Beverinová, Waxinová, Olssonová, G. Johanssonová, Ahoová, Forsgrenová- Ljungblomová, Bouvengová, Grundstromová – Blomová, Antonssonová, T. Johanssonová – Mogrenová, Forsbergová, Thuviková – Nordlundová, Svenssonová, Lindbergová.
Náhradníci:
Trenér:
Švýcarsko:
Mauerová (Spiesová) – Lutzová, Vallariová, Christenová, Gianolaová, Hauserová, Polettiová, Luternauerová, Messerliová – Zimmermannová, Ingoldová, Surdezová – Bachmannová, Leemannová, Pagnamentaová – Bessonová, Neuenschwanderová, Staubová – Harjuová, Bardillová.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Anna Kurodaová (JPN), Radka Růžičková (CZE) – Kristin Mooreová (USA), Linnea Sainiová (FIN)
Diváci:
1. třetina | ||||
02:18 | SUI | 0:1 | Ingoldová (Zimmermannová) | |
02:56 | SWE | 1:1 | Ljungblomová (Waxinová, Olssonová) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:37 | SUI | 2 | Hauserová, vysoká hůl | |
25:25 | SWE | 2:1 | Thuviková (Ljungblomová) | |
36:49 | SWE | 2 | Waxinová, hrubost | |
39:03 | SWE | 2 | Bouvengová, krosček | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
50:55 | SWE | 2 | Beverinová, nedovolené bránění | |
Konec |
Havířov – Chomutov 11:00 3:1
Mountfield HK – Kladno 12:00 2:0
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav • po prodl. 12:00 3:2
Olomouc – K. Vary 12:00 3:6
Vítkovice – HC Litvínov 12:00 5:3
Třinec – Plzeň 12:00 2:0
Vsetín – Liberec 12:00 4:6
Kometa Brno – Slavia • po s.n. (3:1) 12:30 5:4
Sparta – Salzburg • po prodl. 13:00 3:4
Přerov – Jihlava 16:00 2:4
Pardubice – Č. Budějovice 16:00 6:3
Jihlava – Tábor 11:30 4:0
Zlín – Kometa Brno 12:00 4:1
Vítkovice – Havířov 12:00 7:2
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 12:00 1:4
Warriors Brno – Vsetín 12:00 1:7
Technika Brno – HK MD Šumperk 12:00 5:2
Kladno – Mountfield HK 12:00 5:2
Slavia – Plzeň 12:00 1:5
Č. Budějovice – Žďár n/S • po s.n. (1:0) 12:30 5:4
Třemošná – Kobra 12:45 2:5
Třinec – Pardubice 13:00 5:4
K. Vary – PZ Kladno 13:00 3:5
Olomouc – Přerov • po prodl. 15:00 1:2
Sparta – Chomutov 16:00 2:1
Thea Johanssonová
Emma Forsgrenová
Hanna Thuviková
Saskia Maurerová
Lara Christenová
Alicia Pagnamentaová
SWE: Emma Forsgrenová
SUI: Lena Marie Lutzová
59:37
58:55
58:45
58:45
58:36
57:34
56:25
55:30
53:58
53:10
52:55
52:04