Extraliga dorostu

HC Dukla Jihlava – HC Tábor

4:0

konec (2:0, 1:0, 1:0 - N 0:1)

12.01.2019, 11:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Nadstavba D • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

S konstatováním, že HC Dukla Jihlava doma porazila Tábor 4:0, ale prohrála v následném prodloužení o extra bod navíc, se s Vámi loučí a hezkou sobotu přeje Tomáš Lysý. (13:34:08)
Prodloužení netrvalo ani minutu, po 47 sekundách ho ukončil Lukáš Polák, když i díky spoluhráči Eremiášovi využil chybné jihlavské rozehrávky a vystřelil svému týmu bod – 0:1. Tři body ale díky výhře v základní hrací době zůstaly v Jihlavě.

60:47

Tábor právě vstřelil branku!
Tak ani třetí nastavení v novém roce Dukla nevyhrává. Jihlava sice získala puk po ztrátě domácích, jenže při rozehrávce sama zbytečně tratila. Před Maláčem tak docela zadarmo dostal kotouč LUKÁŠ POLÁK po tom, co mu ho poslal Eremiáš. Útočník hostí si položil gólmana a vzápětí zamířil přesně pod horní tyčku. Asistence: Adam Eremiáš.

60:37

Ale táborský útok nebyl úspěšný a Jihlava získává kotouč.

60:23

Prodloužení zahájili lépe hosté, když vyhráli buly a mají puk na holi.

60:01

Tak ještě upřesním informace: Filip Maláč v domácí brance neinkasoval v základní hrací době již 165 minut!
Základní hrací doba je u konce. Jihlavští hokejisté ve třetí třetině navýšili skóre na konečných 4:0, když se trefil i Matyáš Sapík, a berou tak potřetí ze tří zápasů v novém roce tři body. Nyní se bude hrát nastavení, které Dukla zatím v roce 2019 dvakrát prohrála.

59:17

Jihlava hraje v pěti, opět dobře zvládnuté oslabení domácích.

59:00

Jihlava si hlídá nejen tři body, ale i čisté konto pro svého gólmana. Filip Maláč tak v základní hrací době neinkasoval již dva zápasy.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty základní hrací doby.

57:59

Táborští zatím krouží s pukem v útočném pásmu, ale ke střelbě se nedostávají.

57:18

Matyáš Sapík dostává dvě minuty za držení a to bude poslední možnost pro Tábor, jak vstřelit alespoň čestný úspěch.

57:11

Filip Šmelko míří ke střídačkám. Ne, hosté nebudou hrát bez gólmana, ale domácí dostanou další trest.

56:15

Jihlava je v plném počtu.

55:25

Jihlavští hokejisté se dobře brání a nepouští soupeře do výrazného ohrožení svojí svatyně. Nyní hraje Dukla i na udržení čistého konta pro Maláče.

54:53

Domácí se osvobozují a vyhazují kotouč až ke Šmelkovi.

4:0

Branky a nahrávky: 12. Jungwirth (Melenovský), 15. Pigl (Jungwirth), 40. Bulík (Báťa), 52. Sapík (Melenovský) – 61. Polák (Eremiáš)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Švec) – Adam, Hrbek, Chvátal, Sapík, Vranka, Port – Jungwirth, Melenovský, Broža – Pavelec, Bulík, Pigl – Báťa, Zdarsa, Mlejnek – Matějíček. Trenér: Štěpán Moravec

HC Tábor: Šmelko (Korytár) – Janda, Herda, Šťastný, Kofroň – Bašta, Polák, Kundrát – Eremiáš, Cháb, Kofroň – Matašovský, Vaněk, Blengino – Koreš, Suchan, Mareš. Trenér: Tomáš Matušík

Rozhodčí: Reich – Zedníková, Polák

06:21 TAB 2 Kofroň, držení hole
11:47 JIH 1:0 Jungwirth (Melenovský)
14:38 JIH 2:0 Pigl (Jungwirth)
21:05 TAB 2 Kofroň, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
28:11 TAB 2 Kofroň, podrážení