DHL Extraliga juniorů

BK Havlíčkův Brod – BK Mladá Boleslav

3:2

po prodl. (2:0, 0:0, 0:2 - 1:0)

12.01.2019, 12:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • Skupina o 13. - 24. místo • Štěpán Ondráček

Pro dnešek je to z havlíčkobrodské Kotliny vše. Děkuji za pozornost a u dalšího textového přenosu se těším na počtenou.

Konečný výsledek dorostenecké nadstavby – skupina D
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 1:4
(14:24:06)
Je za námi další utkání juniorské nadstavby, když v souboji dvou Bruslařských klubů uspěl Havlíčkův Brod, který přetlačil Mladou Boleslav v prodloužení. Domácí tým si v první třetině vystřílel dvoubrankový náskok, který držel, až do samotné třetí části. V ní dokázala Škodovka smazat deficit, a tak rozhodlo prodloužení. V jeho polovině přiřkl druhý bod Havlíčkovu Brodu Tomáš Kulhánek.

62:29

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Domácí tým přetavil svůj tlak v rozhodující gól! TOMÁŠ KULHÁNEK si vyměnil kotouč s Jakubem Petržilkou, který mu ho ihned vrátil mezi kruhy. Útočník si ho rychle zpracoval a poslal za přesouvajícího se Zeithamla! Asistence: Jakub Petržilka.

62:20

Petržilka nahrál na rozjetého Kulhánka, které krouží v útočné třetině.

61:42

Havlíčkobrodští se drží na puku, když získali útočné pásmo.

60:50

Marek Tecl mohl dovršit hattrick, ale jeho vytočení před brankou na poslední chvíli zastavil špičkou betonu Zeithaml!

60:23

Pejchal přenechal Teclovi, ten ale nenašel svého spoluhráče.

60:01

Třetí třetina patřila Mladé Boleslav, která byla za svoji trpělivost odměněna dvěma góly. Obě branky padly v rozmezí pěti minut. Nejprve se v přesilovce trefil Petr Foerster a potom nachytal gólmana Havlíčkova Brodu Jan Grim. Po krátké pauze následuje pětiminutové prodloužení.

60:00

59:50

Na druhé straně vyhodnotil stejnou situaci i domácí gólman, jenž přerušil hru u pravé tyče.

59:36

Mladá Boleslav se ocitla jen na chvíli před Králem, ale hra rychle směruje na druhou stranu. Zeithaml po nahození podržel puk v lapačce.

59:11

Domácí jsou v pásmu, kde zaměstnávají obranu Škodovky, která se drží výborně.

58:51

Zeithaml si pohlídal prostor u pravé tyče.

58:38

Puk se ocitl po souboji hokejek mezi diváky, a tak se vhazuje ve středním pásmu.

58:15

Petržilka nevyhodil, nicméně domácí jsou u puku.

57:59

Rychlý průnik Vojtěcha Holendy po pravé straně. Domácí hráč byl stínován soupeřem, ale i tak nahrnul kotouč na Zeithamla.

3:2

Branky a nahrávky: 2. Tecl (Cachnín, Dudycha), 11. Tecl (Cachnín, Kulhánek), 63. Kulhánek (Petržilka) – 48. Foerster (Dotter, Grim), 53. Grim (Klikorka, Foerster)

BK Havlíčkův Brod: Král (Nedvěd) – Dudycha, D. Vacík, Dvořák, Pejchal, Horák, Marek, Kerber – Kulhánek, Cachnín (C), Tecl (A) – Kopic, Vaňous, Fiala – Hromádka, Holenda, Švec – Petržilka, Pártl

BK Mladá Boleslav: Zeithaml (Mašek) – Klikorka, Sýkora, Dotter, Houška (A), Přenosil, Hovorka, Procházka – Zajíček, Schulz, Závora, Simon, Dlask, Moucha, Foerster (A), Grim (C), Moravčík, Šíma

Rozhodčí: Tomáš Horák – Michal Zíka, Václav Kubíček