DHL Extraliga juniorů

VHK ROBE Vsetín – Bílí Tygři Liberec

4:6

konec (2:2, 2:1, 0:3 - N 1:0)

12.01.2019, 12:00 • Zimní stadion Na Lapači • O pořadí v play-off • Helena Hegeďová

Prodloužení netrvalo ani minutu. Zprvu v něm byli aktivnější hosté a Sachr měl v bráně opravdu co dělat, aby pro Vsetín jeden bod uhájil. Nebyl na to ale sám, protože na druhé straně mu pomohl svou čtvrtou přesnou trefou v zápase Daniel Klímek.
Ode mě je to pro dnešek vše, ze vsetínského Lapače Vám přeji příjemný zbytek dne. (14:18:26)

60:51

Vsetín právě vstřelil branku!
Rychlý protiútok ve znamení dvou přihrávek mezi Frydrychem a Ondračkou skončil nakonec střelou DANIELA KLÍMKA. O tom, zda puk přešel brankovou čáru, či nikoliv, se musel sudí poradit s brankovým rozhodčím, jehož verdikt zněl jednoznačně. Valaši po zásluze berou alespoň bod z nadstavby. Asistence: Tomáš Ondračka, Lukáš Frydrych.

60:47

Rozehrávka do byla úspěšná, jelikož Bílí Tygři tlačí na vsetínskou branku.

60:06

Hráči si po vhazování nerozuměli a kotouč doklouzal až za Čajanovu bránu. Zde jej hostující brankář přebírá a rozehrává.

60:01

V 44. minutě dokonal hattrick útočník Jiruš. Vyrovnaný stav vydržel přes všechna vyloučení až do Frimelova trestu. Během něho se 4 minuty před koncem trefil Aubrecht. Stejný hráč se trefil i do prázdné brány při vsetínské powerplay, čímž zajišťuje Liberci 3 body.

59:25

Liberec právě vstřelil branku!
Dnešní zápas přinesl nejen atraktivní a napínavý hokej, ale také tři hattricky. Třetím do party se třemi góly na kontě je totiž hostující obránce DAVID AUBRECHT, který trefuje prázdnou bránu. Asistence: Jan Žemba, Adam Charvát.

59:17

Vsetín je aktivní a opět nebyl daleko od vstřelení vyrovnávací branky.

58:58

Klímek to od modré poslal na levé křídlo Jenáčkovi. Ten si s pukem nabruslil do mezikruží a nebezpečně vystřelil. Nadvakrát dorážel Lukačka, ale ve skrumáži před brankou trefil jen boční síť.

58:51

Vhazuje se po Čajanově levici. Sachr je na střídačce.

58:50

Střela Liberce na vsetínskou branku nebyla přesná a na druhou stranu se vydali domácí. Vašenka z pravého křídla mezi betony neuspěl.

58:02

Do konce třetí třetiny zbývají dvě herní minuty. Valaši rozehrávají zpoza vlastní branky.

57:35

Hosté jsou na koni, Vsetínské drží brankář Sachr.

56:02

A hosté to vymysleli nejlépe, jak mohli, protože vyloučení Vsetína trestá nehozením z vrcholu kruhu DAVID AUBRECHT. Sachr jeho střelu přes clonící hráče vůbec neviděl, a tak mohla propadnout až do sítě. Hostující obránce slaví necelé čtyři minuty před koncem svůj druhý gól v utkání, který je pro Bilé Tygry velice důležitý. Asistence: Adam Charvát, Adam Klapka.

55:50

Liberec je zpět v útočném pásmu a připravuje se ke kombinaci. Uvidíme, co vymyslí.

55:21

Vsetín vyhrál vhazování a Jenáček vyhazuje na druhou stranu kluziště.

55:17

Oddechový čas pro hosty.

4:6

Branky a nahrávky: 6. Klímek (Frydrych, Jenáček), 16. Klímek (Ondračka, Frydrych), 27. Frimel (Zemánek, Pernický), 32. Klímek (Sachr), 61. Klímek (Ondračka, Frydrych) – 7. Jiruš (Žemba), 16. Aubrecht (Vomáčka), 24. Jiruš (Klapka), 44. Jiruš (Jansa, Žemba), 57. Aubrecht (Charvát, Klapka), 60. Aubrecht (Žemba, Charvát)

VHK ROBE Vsetín: Sachr (Málek) – Lašák, Ondračka, Zeman, Jenáček, Pernický, Kožený, Houser – Klímek, Pospíšil, Lukačka, Krupa, Vašenka, Petriska, Frimel, Frydrych, Zemánek.

Bílí Tygři Liberec: Čajan (Pařík) – Böhm, Aubrecht, Starý, Hampl, Charvát, Had, Ira – Křepelka, Šafařovský, Jansa, Jiruš, Nezbeda, Klapka, Liška, Vomáčka, Rossmy, Šeliga, Žemba.

Rozhodčí: Kašík – Lukš, Novák