konec (1:0, 1:0, 2:1)

12.01.2019, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 31. kolo • Kateřina Glogarová

Tipsport: 1.9 4.6 2.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a přeji Vám krásný zbytek sobotního večera. (19:17:37)
Žihadla dokázali ve třetí třetině nejdříve snížit stav zápasu ve vlastním oslabení na 2:1 zásluhou Aleše Heinricha a zdramatizovali tím tak průběh celého zápasu, ovšem o šest minut později se v oslabení dokázali prosadit i Draci, kteří si tak vzali své dvoubrankové vedení zpět. Výhru domácích pak v padesáté deváté minutě pečetil Vladimir Antonov, který uzavřel skóre utkání na konečných 4:1.

59:50

Draci drží kotouč na svých hokejkách a je jasné že v dnešním utkání se už nic zásadního nestane.

58:33

58:33 ANTONOV - 4:1

58:33

Draci právě vstřelili branku!
Draci dokázali ustát tlak hostů aby pak dokázali udeřit z protiútoku. Daniel Hroch našel svou přihrávkou VLADIMIRA ANTONOVA, který svou střelou dokázal rozvlnit síť za zády Pavla Jekela. Asistence: Daniel Hroch.

57:41

Opět skvělý Polívka v bráně, nyní se proti Rytnauerově střele roztáhl přes celé své brankoviště.

57:08

Juráň si dokázal zpracovat těžkou přihrávku, následné zakončení pak poslal do betonů Patrika Polívky.

56:43

Máme tu další zakázané uvolnění Šumperka v krátkém sledu.

56:36

Zakázané uvolnění Šumperka, vhazuje se po pravici Polívky.

56:10

Polívka se teď v bráně blýskl skvělým zákrokem proti střele jednoho z hostujících hráčů.

56:00

54:35

54:35 ČUŘÍK - 3:1

54:35

Šumperk se prosazuje ve vlastním oslabení a opět odskakuje svému soupeři na rozdíl dvou branek. JAKUB ČUŘÍK, dokázal svou střelu umístit přesně k levé tyči a nedal tak Jekelovi žádnou šanci. Bez asistence.

54:11

Kabelka dostal nabito na modrou, jeho pokus vyráží Polívka vyrážečkou.

54:00

Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Pokorný – 2 min., podrážení).

53:09

Odražený kotouč skončil v ochranné síti, vhazovaní před Polívkou se tak bude opakovat.

53:05

Střela Daniela Kabelky končí ve výstroji Patrika Polívky.

52:54

Klimentova střela z velkého úhlu nenadělala Polívkovi žádné problémy.

4:1

Branky a nahrávky: 10. Plášek (Sedlák, Drtil), 37. Vorobjev (Plášek, Drtil), 55. Čuřík, 59. Antonov (Hroch) – 49. Heinrich (Ferda)

DRACI PARS ŠUMPERK: Polívka (Haloda O.) – Tolokonnikov, Gewiese, Drtil, Haloda M., Řezáč, Sedlák – Pokorný, Romančík, Hroch, Vachutka, Urban, Plášek, Králík, Antonov, Blecha, Čuřík, Vorobjev, Ostřanský

Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Jekel (Vacek) – Trnka, Kadela, Veleba, Peroutka, Kabelka, Kliment, Pospíchal – Matějka, Lupač, Juráň, Horký, Mikeš, Hačecký, Rytnauer, Hrala, Ferda, Heinrich

Rozhodčí: Dufka – Křivohlavý, Klouda

00:45 MBU 2+2 Kabelka, vysoká hůl+vysoká hůl
09:41 SUM 1:0 Plášek (Sedlák, Drtil)
13:14 MBU 2 Horký, pozdní dohrání
15:17 SUM 2 Řezáč, podrážení
18:00 SUM 2 Čuřík, vysoká hůl