2:3
po prodl. (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)
11.01.2019, 17:30 • Home Monitoring Aréna • 34. kolo • Jakub Štěrba (@sterba19)
Tipsport: 1.63 4.7 4.53 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.63 - 4.7 - 4.53
HC Škoda Plzeň – BK Mladá Boleslav
2:3
po prodl. (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 22. Eberle (Kodýtek), 35. Allen (Jan Kovář, Indrák) – 20. Žejdl (Vondrka), 45. Pláněk, 64. Šťastný
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Škoda Plzeň:
Frodl (Miltchakov) – Pulpán, Čerešňák, Allen, Jones, Vráblík, L. Kaňák, Kvasnička – Indrák (A), Jan Kovář (A), Gulaš (C) – Straka, Kodýtek, Eberle – D. Kindl, Kracík, Pour – Kantner, Preisinger, V. Němec.
Náhradníci:
Trenér:
BK Mladá Boleslav:
Krošelj (Kantor) – Němeček, Bernad, Hrdinka, Pláněk, Dlapa, Kurka – Vondrka (C), Klepiš (A), Skalický – Pabiška, Žejdl, Šťastný – Flynn, P. Musil, Látal – Grim, T. Knotek, P. Kousal.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Obadal, Pešina – Kajínek, Zavřel
Diváci: 5757
1. třetina | ||||
15:40 | PLZ | 2 | Pulpán, sekání | |
19:57 | MBL | 0:1 | Žejdl (Vondrka) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:06 | PLZ | 1:1 | Eberle (Kodýtek) | |
31:02 | MBL | 2 | Němeček, hákování | |
34:36 | PLZ | 2:1 | Allen (Jan Kovář, Indrák) | |
35:57 | MBL | 2 | Dlapa, držení | |
36:36 | PLZ | 2 | L. Kaňák, držení | |
37:15 | PLZ | 2 | Kvasnička, podrážení | |
38:30 | PLZ | 2 | Jones, posunutí hole | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:29 | MBL | 2:2 | Pláněk | |
45:28 | MBL | 2 | Hrdinka, podrážení | |
57:08 | MBL | 2 | Vondrka, držení | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
63:40 | MBL | 2:3 | Šťastný | |
po prodl. |
Boston – Washington 01:00 2:4
New Jersey – Toronto 01:00 2:4
NY Rangers – NY Islanders 01:00 3:4
Columbus – Nashville • po prodl. 01:00 4:3
Philadelphia – Dallas 01:08 2:1
Tampa – Carolina 01:30 3:1
St. Louis – Montreal 02:00 4:1
Minnesota – Winnipeg 02:00 3:2
Edmonton – Florida • po s.n. (2:0) 03:00 4:3
Vancouver – Arizona • po prodl. 04:00 3:4
Vegas – San Jose 04:00 2:3
Los Angeles – Ottawa 04:30 1:4
Kometa Brno – Liberec 13:00 0:1
Zlín – Jihlava • po s.n. 16:00 4:3
Mountfield HK – Mladá Boleslav 16:00 5:3
Pardubice – Salzburg • po prodl. 16:30 2:3
Vítkovice – Plzeň • po s.n. (0:1) 17:00 4:5
Olomouc – Chomutov • po s.n. (1:3) 17:30 4:5
Sparta – Č. Budějovice 17:30 1:3
Vsetín – Slavia 17:30 4:0
Havlíčkův Brod – Kladno 18:00 3:6
Havířov – K. Vary 18:00 2:1
Třinec – HC Litvínov 18:00 6:0
57:08
45:28
38:30
37:15
36:36
35:57
31:02
15:40