2:1
po s.n. (2:1) (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
10.01.2019, 10:30 • Čtvrtfinále • Tomáš Kubečka
Rusko – Švýcarsko
2:1
po s.n. (2:1) (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 11. Šaškinová (Naměstníková), rozh. náj. Provorovová – 57. Christenová
Karty:
Neproměněná penalta:
Rusko:
Grendzenová (Alpatová) – Provorová, Naměstníková, Lučniková, Ponyatovskajová, Šaškinová – Savoninová, Volfová, Marková, Mezeňtsevová, Škalyová – Golovkinová, Akhmetová, Borišková, Glukharyová, Puškarová – Tsatsynová, Tarasová, Lifatová, Lopukhová, Sokolová
Náhradníci:
Trenér:
Švýcarsko:
Maurerová (Spiesová) – Lutzová, Vallariová, Zimmermannová, Ingoldová, Surdezová – Christenová, Gianolová, Bachmannová, Leemannová, Pagnamentová – Hauserová, Polettiová, Staubová, Neuenschwanderová, Bessonová – Luternauerová, Messerliová, Harjuová, Bardillová
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
03:41 | SUI | 2 | Leemannová, podrážení | |
05:38 | RUS | 2 | Lučniková, nedovolené bránění | |
09:07 | RUS | 2 | Neuenschwanderová, napadení | |
10:17 | RUS | 1:0 | Šaškinová (Naměstníková) | |
11:31 | RUS | 2 | Borišková, hákování | |
19:05 | RUS | 2 | Akhmetová, sekání | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:55 | SUI | 2 | Leemannová, podrážení | |
26:36 | RUS | 2 | Lopukhova, sekání | |
30:41 | RUS | 2 | Gredzenová, podrážení | |
36:24 | SUI | 2 | Lutzová, hrubost | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
55:43 | RUS | 2 | Šaškinová, hákování | |
56:08 | SUI | 1:1 | Christenová | |
59:02 | RUS | 2 | Lučniková, vysoká hůl | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
RUS | 2:1 | Provorovová (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Kobra – Chomutov 16:00 1:8
Liberec – Slavia • po prodl. 16:00 3:4
PZ Kladno – Sparta 16:10 1:9
Kladno – HC Litvínov • po prodl. 16:10 4:3
Kometa Brno – Vítkovice • po s.n. (0:3) 16:15 3:4
Warriors Brno – Přerov 16:15 5:3
Třinec – Zlín • po prodl. 17:30 3:4
K. Vary – Třemošná 17:30 1:2
Č. Budějovice – Jihlava 17:30 0:4
Mountfield HK – Plzeň 17:30 3:1
HK MD Šumperk – Olomouc 17:45 2:1
Vsetín – Technika Brno 17:45 6:0
Pardubice – Havířov 18:00 3:6
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 18:00 5:10
Tábor – Mladá Boleslav 18:00 3:6
59:02
55:43
36:24
30:41
26:36
22:55
19:05
11:31
09:07
05:38
03:41