Mountfield HK – HC Škoda Plzeň

3:1

konec (1:1, 1:0, 1:0 - N 1:0)

10.01.2019, 17:30 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Nadstavba A • Jan Vavřina

S vědomím, že Mountfield HK ovládl dnešní utkání 3:1 po 60 minutách a 1:0 v nadstavbě, se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dnešního dne. (19:40:34)
V prodloužení měly šance oba týmy, tu největší dokázali domácí využít a berou z dnešního duelu také cenný čtvrtý bod. Rozhodl o tom přesnou střelou po samostatném úniku slovenský forvard Juraj Slafkovský.

64:46

Hradec právě vstřelil branku!
Domácí získávají z dnešního mače plný počet bodů. JURAJ SLAFKOVSKÝ si ve středním pásmu vyměnil puk se Šimonem Marhou a ze samostatného úniku se nemýlil. Asistence: Šimon Marha.

64:17

Ale nedaří se to, hradecká trojice dobře brání.

63:57

Na puku jsou hosté a zkouší něco vymyslet.

63:10

Skvělá práce Jakuba Tichého! Adam Páník před ním byl zcela sám, ale hradecký brankář se rychle přesunul a udržel naděje svého týmu na zisk dalšího bodu.

62:29

Na Bočana mířila další střela, ten ji vyrazil do ochranné sítě.

61:56

Nyní se o něj bojuje za hradeckou brankou.

61:18

Hradečtí jeli dva na jednoho, nesehráli to však dobře. Tím pádem o puk přicházejí.

60:37

Střelec dvou gólů Marha mohl přidat třetí, Bočan ho však lapačkou vychytal!

60:01

Nyní se jde bojovat o bonusový bod.
Tři body bere z dnešního vyrovnaného utkání Hradec. Ten držel těsný náskok prakticky celou třetí třetinu, nedovolil soupeři skórovat ani v pětiminutové přesilové hře. Navíc půl minuty před koncem rozhodl definitivně o hradeckém vítězství gólem do prázdné brány Šimon Marha.

Konec třetí třetiny.

59:33

Do třetice všeho dobrého! Tentokrát si ŠIMON MARHA zahrál pěkný kulečník. Od vlastní modré zkusil znovu štěstí, puk si odrazil od jedné tyče do druhé a od ní do brány. Je rozhodnuto! Bez asistence.

59:11

Zkusil to zvonu přes celé hřiště. Ke gólu měl blíže, kousek ale stejně chyběl.

58:40

Rozhodnutí dnešního duelu měl na holi Marha, zblízka ale v těžké pozici branku minul.

58:30

Bočan pochopitelně zůstal na střídačce.

3:1

Branky a nahrávky: 10. Pelda (Beneš), 28. Marha, 60. Marha, 65. Slafkovský (Marha) – 14. Korčák (Hauser, Jiříček)

Mountfield HK: Tichý (Žalčík) – Táborský, Boukal, Havlíček (C), Řehák, Pelda, Pinkas – Giesl, Gaspar, Budina, Pajer, Jirků, Beneš, Novotný, Souček, Slafkovský, Jerman, Marha. Trenér: Petr Luštinec.

HC Škoda Plzeň: Bočan (Lokajíček) – Hodinář, Dolhý, Kanta, Jánský, Jiříček, Špaček, Páník (C) – Hauser, Korčák, Dvořák, Marcel, Dáňa, Soukup, Václavík, Kaiser, Šiler, Kupčo. Trenér: Petr Vojan.

Rozhodčí: Doležal – Křivohlavý, Krejčí

01:43 PLZ 2 Páník, pozdní dohrání
09:55 HKM 1:0 Pelda (Beneš)
12:26 HKM 2 Pinkas, hákování