3:1
konec (1:1, 1:0, 1:0 - N 1:0)
10.01.2019, 17:30 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Nadstavba A • Jan Vavřina
Mountfield HK – HC Škoda Plzeň
3:1
konec (1:1, 1:0, 1:0 - N 1:0)
Branky a nahrávky: 10. Pelda (Beneš), 28. Marha, 60. Marha, 65. Slafkovský (Marha) – 14. Korčák (Hauser, Jiříček)
Karty:
Neproměněná penalta:
Mountfield HK:
Tichý (Žalčík) – Táborský, Boukal, Havlíček (C), Řehák, Pelda, Pinkas – Giesl, Gaspar, Budina, Pajer, Jirků, Beneš, Novotný, Souček, Slafkovský, Jerman, Marha. Trenér: Petr Luštinec.
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň:
Bočan (Lokajíček) – Hodinář, Dolhý, Kanta, Jánský, Jiříček, Špaček, Páník (C) – Hauser, Korčák, Dvořák, Marcel, Dáňa, Soukup, Václavík, Kaiser, Šiler, Kupčo. Trenér: Petr Vojan.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Doležal – Křivohlavý, Krejčí
Diváci:
1. třetina | ||||
01:43 | PLZ | 2 | Páník, pozdní dohrání | |
09:55 | HKM | 1:0 | Pelda (Beneš) | |
12:26 | HKM | 2 | Pinkas, hákování | |
HKM | 2 | Slafkovský, podrážení | ||
13:53 | PLZ | 1:1 | Korčák (Hauser, Jiříček) | |
17:53 | HKM | 2 | Jerman, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:24 | PLZ | 2 | Dvořák, pozdní dohrání | |
25:18 | HKM | 2 | Gaspar, podrážení | |
27:43 | HKM | 2:1 | Marha | |
30:27 | HKM | 2 | Pajer, faul kolenem | |
36:35 | PLZ | 2+10 | Hauser, zásah do hlavy nebo krku, odpyká Kanta | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:33 | PLZ | 2 | Václavík, podrážení | |
45:27 | HKM | 2 | Pinkas, nedovolené bránění | |
49:23 | HKM | 2 | Budina, hrubost | |
PLZ | 2 | Korčák, hrubost | ||
51:54 | HKM | 5+OK | Táborský, zásah do hlavy nebo krku, odpyká Souček | |
59:33 | HKM | 3:1 | Marha | |
Konec | ||||
Prodloužení | ||||
64:46 | HKM | 4:1 | Slafkovský (Marha) | |
po prodl. |
Kobra – Chomutov 16:00 1:8
Liberec – Slavia • po prodl. 16:00 3:4
PZ Kladno – Sparta 16:10 1:9
Kladno – HC Litvínov • po prodl. 16:10 4:3
Kometa Brno – Vítkovice • po s.n. (0:3) 16:15 3:4
Warriors Brno – Přerov 16:15 5:3
Třinec – Zlín • po prodl. 17:30 3:4
K. Vary – Třemošná 17:30 1:2
Č. Budějovice – Jihlava 17:30 0:4
Mountfield HK – Plzeň 17:30 3:1
HK MD Šumperk – Olomouc 17:45 2:1
Vsetín – Technika Brno 17:45 6:0
Pardubice – Havířov 18:00 3:6
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 18:00 5:10
Tábor – Mladá Boleslav 18:00 3:6
51:54
49:23
45:27
44:33
36:35
30:27
25:18
23:24
17:53
12:26
01:43