po prodl. (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)

10.01.2019, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Jan Prošek

Tipsport: 1.7 4.22 4.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání sledovalo 17 174 diváků. (06:53:05)
V první třetině poslal domácí do vedení Jakob Silfverberg. Dlouhou dobu se Ottawa nemohla prosadit, nakonec se jí to ale podařilo, když se trefil krátce před polovinou třetí třetiny Bobby Ryan. V prodloužení o výhře hostů rozhodl Colin White. Senators tak berou body dva, domácí jen jeden.

Ottawa právě vstřelila branku!
Na nájezdy nedojde, je rozhodnuto. Hostující celek bere bonusový bod. Situaci dva na jednoho vyřešil Stone přihrávkou na COLINA WHITEA, který pohotovou ránou k tyčce uklidil kotouč. Asistence: Mark Stone.

61:00

Na výraznější šanci v prodloužení čekáme.

60:44

Rickard Rakell rozehrává od své branky.

60:19

Ryan Dzingel pálil po rychlé akci svého celku, domácí brankář byl připravený.

60:01

Základní hrací době na rozhodla, a tak se bude za stavu 1:1 prodlužovat.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:53

Anders Nilsson senzačně vychytal Ondřeje Kašeho, který si po neproměněné šanci hezky česky ulevil slovíčkem, které napsat opravdu nelze.

58:22

Zdá se, že tento zápas nabídne prodloužení, ani jeden celek se nyní nemůže dostat do výraznějších šancí.

57:31

Ben Harpur rozehrává od své branky, mnoho šancí momentálně k vidění není.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:26

Stav zápasu je vyrovnaný, mnoho šancí momentálně k vidění není.

56:02

Jakob Silfverberg se dostal do zakončení, jeho ránu velmi dobře vyrazil brankář. Následně puk končí mimo hrací plochu. Komerční přestávka.

55:06

Domácí rána od modré čáry, kterou vyslal Hampus Lindholm, byla zblokovaná.

54:42

Hostující celek má převahu a snaží se rozhodnout v základní hrací době. Domácí se musí spíše bránit tlaku soupeře.

53:21

Ryan Kesler a Hampus Lindholm pomohli svému brankáři, společnými silami dokázali utěsnit všechny mezírky, kterými se mohl kotouč dostat za brankovou čáru.

52:42

O dramatické momenty v závěru zápasu pravděpodobně nouze nebude.

52:12

John Gibson má na svém kontě další důležitý zákrok. Komerční přestávka.

51:44

Bobby Ryan měl obrovskou šanci a mohl vstřelit svůj druhý gól v zápase, velmi dobře ale zasáhl domácí brankář.

50:55

Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:55

Cam Fowler měl kotouč na modré čáře, Josh Manson trefil jen střed branky, kde byl gólman Anders Nilsson.

50:41

Andrew Cogliano pálil u z dobré pozice, branku však minul.

50:17

Nyní se hra hodně kouskuje, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí hokejisté by se rádi vrátila k aktivní hře.

49:23

49:23 Bobby RYAN - 1:1

49:23

Hostující celek se krátce před polovinou třetí třetiny dočkal vyrovnávající branky. Po nepřehledné situaci před brankou dotlačil kotouč za brankovou čáru BOBBY RYAN.

49:15

Bobby Ryan pálil z křídla, jeho ránu drží John Gibson.

48:44

Cody Ceci musel za svou branku, odkud rozehrál na spoluhráče. Následně Daniel Sprong vybojoval puk ve středním pásmu, a tak založil útočnou domácí protiakci.

48:06

Brankář Ducks, John Gibson, přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

47:36

Ryan Getzlaf se dostal do střelecké pozice, jeho projektil velmi dobře dokázal zastavit brankář Ottawy.

47:18

Komerční přestávka.

47:00

Na výraznější šanci nyní čekáme. Senators se dostali do útočného pásma, následná rána byla nepřesná.

45:30

26:19, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.

45:11

Brady Tkachuk dostal hru do útočného pásma, jenže špatně, takže se píská icing.

44:34

Hraje se rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Domácí mohou být spokojenější, stále vedou.

44:00

Anders Nilsson musel za svou branku, odkud rozehrával. Jeho přihrávka dostala do šance domácí. Ti nabídnutou šanci nedokázali proměnit.

43:21

Ben Harpur vedla útočnou akci svého celku, jenže to střelecké pozice se nedostal.

42:33

Chris Tierney vedl útočnou akci svého celku, jenže přišel o kotouč. Bleskovou akci domácích zakončoval Daniel Sprong a Anders Nilsson byl připravený.

41:30

Senators se pokouší zjednodušit hru, což se jim zatím nedaří. Domácí mají v úvodu třetí třetiny převahu.

41:14

Hra je přerušena pro přihrávku rukou.

41:00

Domácí hokejisté stále vedou o jednu branku, ale nemuselo to tak být. John Gibson špatně rozehrál a soupeř toho málem využil.

40:22

Zápas pokračuje třetí třetinou.

40:01

Ve druhé třetině jsme branku neviděli, v samotném závěru se před bránu hostů natlačili tři domácí útočníci, který ale brankáře prostřelit nedokázali. Stále platí těsné vedení Ducks, které jsou střelecky aktivnější 22:18.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:50

Už se pravděpodobně nic nestane.

39:20

John Gibson byl připravený a dokázal si poradit se střelou soupeře.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.

37:51

Dylan DeMelo zakončoval a jeho ránu kryje domácí gólman.

37:34

V poklidném tempu se dohrává druhá třetina, domácí celek stále drží těsné jednobrankové vedení.

37:16

Nick Ritchie autorem další střely, tentokrát byl znovu pozorný Anders Nilsson.

37:00

Domácí celek se usadil v útočném pásmu, Ondřej Kaše našel spoluhráče. Adam Henrique nedokázal ve vyložené střelecké pozici prostřelit brankáře.

35:30

Sledujeme zajímavý hokej, který musí fanynky a fanoušky bavit.

34:06

Ducks nahodili kotouč do útočného pásma, a pak šli střídat.

33:34

18:13, tak aktuálně vypadá střelecká statistika tohoto zápasu.

32:43

Mnoho šancí momentálně k vidění není, nyní ovšem musel zasahovat domácí brankář, John Gibson byl připravený a se střelou neměl problém.

31:36

Domácí jeli dva na jednoho, ale zakončit nedokázali. Komerční přestávka.

31:16

31:01

Senators se nyní na svého maskovaného muže mohou spolehnout, Anders Nilsson má na svém kontě po ráně Getzlafa další zákrok.

30:43

Cam Fowler udržel díky obětavé hře útočné pásmo. Ryan Kesler to zkoušel z otočky, ale trefil jen gólmana.

30:21

Dostáváme se do druhé poloviny hry v druhé třetině i zápase. Domácí celek stále drží jednobrankové vedení.

29:46

Nick Ritchie zkoušel tečovat střelu soupeře před brankou, což se mu nepodařilo, a tak snadno zasáhl Anders Nilsson.

29:16

Přesilovou hru mají k dispozici domácí hokejisté.

29:16

Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Dylan DeMelo – 2 min., nedovolené bránění).

28:53

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže nyní dostat do výraznějších šancí.

28:30

Jacob Larsson pálil od modré čáry, jeho rána byla před brankou možná ještě tečovaná, ale kotouč končí mimo branku.

27:30

Senators rozehrávají od své branky, následně se dostal Jean-Gabriel Pageau do střelecké pozice, jeho rána končí mimo branku.

26:40

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, domácí celek stále vede o jednu branku, střelecky je aktivnější 12:10.

26:29

25:10

Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude v neutrální zóně.

25:00

Hostující celek hraje v plném počtu.

24:34

Tak tato početní výhoda rozhodně nebude patřit mezi ty povedené z pohledu Ducks.

23:48

John Gibson musel zasahovat při vlastní přesilovce, Zack Smith se dostal do šance, ale domácí brankář vytáhl pohotový zákrok betonem.

23:24

Ondřej Kaše našel výborným pasem spoluhráče, jeho zakončení však postrádalo přesnost.

23:12

Daniel Sprong zakončoval před brankou, ale jeho projektil jeden z beků dokázal zblokovat.

22:51

Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Dylan DeMelo – 2 min., držení).

22:24

Rickard Rakell pálil z dobré pozice, jeho ránu vyrazil hostující brankář před sebe, a pak už hrála obrana.

22:00

V poklidném tempu začala druhá třetina, ani jeden celek se nikam nežene.

20:01

Po první třetině mohou být domácí hokejisté střelecky spokojení, z pěti střel na branku se dokázali prosadit jednou, trefil se Jakob Silfverberg. Hosté vyprodukovali hned sedm střel a všechny pochytal John Gibson.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:00

Oznámena byla poslední minuta třetiny.

18:23

Senators vybojovali buly v útočném pásmu, puk ovšem získali domácí.

17:46

Ducks se poslední minuty vůbec nemohou dostat do tempa, hostující celek hraje výrazně lépe.

17:13

4:7, střelecky aktivnější je sice hostující celek, ale domácí hokejisté vedou na góly.

17:00

Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.

16:48

Cody Ceci pálil od modré čáry, jeho projektil byl hodně nepřesný.

16:39

16:27

Josh Manson ve středním pásmu ztratil kotouč, a tak mohli hrát hosté. Následně akci domácí brankář kryje.

16:08

Ottawa bez výraznějších problémů přečkala své první oslabení v tomto zápase.

15:32

Domácí hokejisté se v přesilovce vůbec nemohou stabilněji usadit v útočném pásmu, sledujeme pasáž hry, která se domácím vůbec nedaří.

14:31

Jean-Gabriel Pageau získal v při vlastním oslabení útočné pásmo, akci zakončoval Chris Tierney. John Gibson byl připravený.

14:12

Senators vyhazují přes všechny čáry.

13:54

Přesilovku hraje domácí celek, který má tak možnost navýšit své vedení.

13:48

Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Brady Tkachuk – 2 min., podrážení).

13:10

Ducks špatně rozehráli, a tak se píská zakázané uvolnění, vhazovat se bude v obranném pásmu Ducks.

12:54

Na další výraznější šanci zatím čekáme. Mnoho šancí momentálně k vidění není.

11:53

10:51

Další zakázané uvolnění znamená buly před brankou Anderse Nilssona.

10:31

Christián Jaroš se pokoušel dobruslit kotouč, ale úspěšnější byl domácí obránce, který bleskově otáčí směr hry.

10:01

3:4, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Více práce měl John Gibson, ale jeho spoluhráči se dokázali prosadit, a tak vedou.

09:43

Icing, buly před brankou Senators.

08:52

08:52 Jakob SILFVERBERG - 1:0

08:52

Anaheim právě vstřelil branku!
Domácí celek se prosazuje jako první. Brandon Montour přenechal kotouč JAKOBU SILFVERBERGOVI, jehož rána propadla brankáři mezi rukavicí a betonem do branky. Ducks jsou do vedení. Asistence: Brandon Montour a Andrew Cogliano.

08:30

Brandon Montour mohl pálit od modré čáry, ale minul branku.

08:00

Sledujeme rychlý hokej, který musí fanynky a fanoušky bavit.

07:00

Anaheim hraje nyní velmi aktivně, s pukem v útočném pásmu stihl vystřídat.

06:35

Ducks hrají nyní aktivněji, Ryan Getzlaf poslal puk na modrou, následná rána prolétla jen o malý kousek mimo branku.

06:17

Brandon Montour z velmi dobré pozice mezikruží minul branku.

06:02

Brandon Montour autorem další střely, ta však minula branku.

05:41

Adam Henrique musel vyklidit útočné pásmo, domácí tak rozehrávají od své branky. Mnoho šancí momentálně k vidění není.

05:21

Ondřej Kaše a Brandon Montour se dostali do útočného pásma, ale ani jeden z nich nedokázal přesněji vypálit.

04:30

Andrew Cogliano pálil z dobré pozice, jeho projektil kryje Anders Nilsson v brance Senators.

04:13

0:2, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Mnoho šancí k vidění není.

02:57

Chris Tierney vybojoval kotouč v útočném pásmu, následně rychle pálil Christián Jaroš. John Gibson byl připravený.

02:31

Hostující celek začal aktivně, domácí mají velké problémy s přechodem přes střední pásmo.

01:40

Jakob Silfverberg vedl útočnou akci svého celku, jeho projektil byl výrazně nepřesný.

01:23

Sledujeme poklidný úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene.

00:50

Domácí brankář kryje kotouč po rychlé střele, vhazování se bude opakovat.

00:46

Po zakázaném uvolnění se vhazuje před domácí brankou, John Gibson musí být pozorný.

00:01

Anaheim Ducks: Gibson (Ch. Johnson) – H. Lindholm, Montour, Fowler, Manson, Ja. Larsson, Welinski – Rakell, Getzlaf, Sprong – N. Ritchie, Henrique, O. Kaše – Cogliano, Kesler, Silfverberg – Åberg, Rowney, Sherwood.

Ottawa Senators: A. Nilsson (M. Högberg) – Harpur, DeMelo, Lajoie, Ceci, Borowiecki, Jaroš – B. Tkachuk, White, Mark Stone – Balcers, Tierney, Bødker – Dzingel, Pageau, B. Ryan – N. Paul, Z. Smith, Pääjärvi..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. Anaheim Ducks a Ottawa Senators.

Anaheim Ducks odehrál 43 zápasů s bilancí 12-7-7-17 a získal 45 bodů. Z posledních pěti zápasů prohrál všechny a získal dva body. Nestačil na San Jose Sharks 2:4, Arizonu Coyotes 4:5 v prodloužení, Tampu Bay Lightnings 1:2 v prodloužení, Vegas 2:3 a Edmonton Oilers 0:4.

Ottawa Senators odehrála 43 zápasů s bilancí 12-3-5-23 a vybojovala 35 bodů. V tabulce Východní konference je na šestnácté pozici. Z posledních pěti zápasů tým všechny prohrál a bojoval jen jednou. Nestačil na Washington Capitals 2:3, Columbus Blue Jackets 3:6, Vancouver Canucks 3:4 v prodloužení, Minnesotu Wild 3:4 a Carolinu Hurricanes 4:5.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

1:2

Branky a nahrávky: 9. Silfverberg (Montour, Cogliano) – 50. B. Ryan, 62. White (Mark Stone)

Anaheim Ducks: Gibson (Ch. Johnson) – H. Lindholm, Montour, Fowler, Manson, Ja. Larsson, Dotchin – Rakell, Getzlaf, Sprong – N. Ritchie, Henrique, O. Kaše – Cogliano, Kesler, Silfverberg – Rowney, Sherwood, Gibbons.

Rozhodčí: Hanson, Rehman – Murchison, Knorr

Diváci: 17 174

08:52 ANA 1:0 Silfverberg (Montour, Cogliano)
13:48 OTT 2 B. Tkachuk, podrážení
22:51 OTT 2 DeMelo, držení
29:16 OTT 2 DeMelo, nedovolené bránění
49:23 OTT 1:1 B. Ryan