konec (1:0)

09.01.2019, 21:30 • Santiago Bernabéu (Madrid) • Osmifinále • David Suchý

Tipsport: 1.39 4.59 7.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 7:6. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:10. (23:19:24)
Je konec! Ačkoliv to v prvním poločase vypadalo na vyrovnanou podívanou, tak druhý poločas nás vyvedl z omylu. Real Madrid totiž podal naprosto přesvědčivý výkon, svému soupeři nasázel hned tři branky, což je výborná vstupenka do odvetného zápasu. Leganés hýřilo aktivitou v prvním poločase, avšak v tom druhém úplně zapomnělo útočit. Výsledkem byly další dvě inkasované branky, které dost možná znamenají vyřazení z ligového poháru.

90+2

90+2

Real Madrid je stále na útočné polovině, soupeř se zřejmě nezmůže ani na kontaktní branku.

90+1

Isco se snažil obejít jednoho z protihráčů, jenomže nakonec skončil na zemi, což překvapivě neznamenalo nedovolený zákrok.

90

Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.

89

Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Před malým momentem byl čistým způsobem zastaven Ceballos, postaral se o to Bustinza.

88

Poslední minuty nepřinášejí nic nebezpečného, dnešní utkání se spíše jen dohrává.

86

Na rohový kop si naskakoval hostující Siovas, který ale úplně minul branku. Navas nemusel zasahovat, nyní ale bude vykopávat od branky.

85

Ceballos měl u hranice pokutového území málo prostoru, i přesto dokázal vykouzlit zpětnou přihrávku na Isca, který pořádně protáhl hostujícího brankáře.

84

Isco se u postranní čáry dokázal zbavit Siovase, který si posléze pomohl taktickým faulem. Žlutit se nebude, Real bude zahrávat volný kop z vlastní poloviny.

84

Žlutou kartu dostává Federico Valverde (Real Madrid CF).

83

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Cristo González.

82

Po delší době se připomněl Braithwaite, který ani tentokráte nepřekonal Navase. Důrazná hlavička opět směřovala přímo do míst, ve kterých se nacházel brankář.

81

Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Bílý balet v tuto chvíli vede o tři branky, soupeř by určitě potřeboval vstřelit alespoň kontaktní branku.

80

Od levé postranní čáry vhazoval míč do hry hostující Silva, jeho spoluhráči si ale míče moc neužili. Naopak přišel nedovolený zákrok od Péreze.

79

Kostarický brankář si logicky vybral Benzemu, který v souboji předčil Péreze, jenomže první kontakt s míčem nebyl ideální. I tak domácí zůstávají u míče.

78

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Vinícius Junior, přichází Brahim Díaz.
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Juanfran, přichází José Arnaíz.