86:90

po prodl. (30:18, 47:30, 60:51, 71:71 - 80:80)

09.01.2019, 19:00 • Aréna Královka, Praha • Skupina A • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.12 18.0 7.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:16:53)
Je dobojováno a po dvojnásobném prodloužení se z výhry raduje hostující Naděžda Orenburg. Domácím hráčkám v utkání nestačil ani sedmnáctibodový náskok a v prodloužení už Pražankám docházely síly, čehož Orenburg využil a dokázal zápas proměnit v cenné vítězství. Pro ZVVZ USK je to druhá porážka v sezóně, Orenburg má nyní vyrovnanou bilanci čtyř výher a čtyř proher.

Statistiky

Nejvíce bodů: Elhotová 22 – Jonesová 29
Nejvíce doskoků: Thomasová 17- Nichollsová 13
Nejvíce asistencí: Ayayiová 6 – Ygueravideová 8

Konec zápasu. (86:90)

49:44

Trestné hody má i Oblaková, nedala ani jeden pokus, navíc nevyšel ani pokus o doskok. (86:90)

49:41

Druhý taky. (86:90)

49:41

Ygueravideová na čáře trestného hodu a první dala. (86:89)

49:34

Hanušová netrefila střelu, ta ale nebyla vůbec připravená. (86:88)

49:28

Druhou ano. (86:88)

49:28

První šestku nedala. (86:87)

49:28

Jonesová pod košem měla problém se zakončením, nakonec ale vybojovala faul od Režanové. (86:87)

49:04

Čas teď vypršel i domácím hráčkám, Orenburg má zdarma míč. (86:87)

48:18

Elhotové vyklouzl míč z obroučky, domácí tým nebyl daleko od další trojky. (86:87)

48:04

Hostujícím hráčkám vypršel čas, aniž by si toho pořádně všimly a musely tak narychlo střílet na náhodu. (86:87)

47:38

Elhotová trefuje těžkou střelu za tři body, je to o bod. (86:87)

47:11

Wheelerová velice rychle pronikla pod koš a zleva skórovala přes hráčku. (83:87)

46:27

Jonesová ale ihned skórovala z velice snadné pozice. (83:85)

46:10

Hanušová trefila otevřenou trojku. (83:83)

45:54

Jonesová si našla pod košem prostor a už je to o tři pro hosty. (80:83)

45:32

Hanušová minula, Režanová neúspěšně doskakovala. (80:81)

86:90

ZVVZ USK Praha: Ayayiová, Brabencová, Březinová, Kat. Elhotová, Hanušová, Oblaková, Pospíšilová, Režanová, Romerová, Vyoralová, Thomasová.

Naděžda Orenburg: Nichollsová, Fedorenkovová, Burikovová, Šilovová, Tichoněnkovová, Ygueravideová, Whellerová, Novikovová, Maigaová, Jonesová, Medveděvová.

Rozhodčí: Andrada Csenderová (ROU), Vilius Mačiulaitis (LTU), Ozge Sentürková (TUR)