09.01.2019, 01:10 • KeyBank Center, Buffalo • David Panuška

Tipsport: 2.38 3.82 2.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vladimír Sobotka (BUF) 0+1, 1 střela, čas na ledě 15:25
Pavel Zacha (NJD) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:11
1. C.J. Smith (BUF) 1+0
2. Lawrence Pilut (BUF) 1+0
3. Tage Thompson (BUF) 0+1
Buffalo hlavně díky povedené druhé třetině poráží New Jersey 5:1 a raduje se ze zasloužené výhry! Devils se dostali již ve druhé minutě do vedení, kdy se trefil Blake Coleman. Od této doby se ale hostům toho nic moc vymyslet nepovedlo. Jeff Skinner, C.J. Smith, Casey Mittelstadt, Jake McCabe a Lawrence Pilut totiž dostali Buffalo do čtyřbrankového vedení, které Šavle už nepustily a připsali si tak další výhru. C.J. Smith a Lawrence Pilut se dokonce prosadili poprvé v nejvyšší soutěži.

Střely na branku: 33:21
Diváci: 18 212

59:27

Pavel Zacha si najel mezi kruhy, kde ale uklouzl a následně se ke kotouči dostali domácí. Buffalo puk vyhodilo a utkání končí výhrou Buffala v poměru 5:1.

59:00

Kotouč ze střední třetiny skončil mezi diváky a pokračovat se bude vhazováním po pravici Cartera Huttona. Ten dnes inkasoval pouze ve druhé minutě.

58:35

Hosté si zahrají ještě jednu zkrácenou přesilovku. Rasmus Ristolainen inkasuje dvě minuty za držení.

57:43

Brian Boyle si následně najel po pravé straně do zakončení, ale zblízka se mu nepovedlo prostřelit pozorného Huttona v brance. Pokračovat se bude vhazováním.

57:34

Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Miles Wood – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

57:34

Následně skončil pokus Wooda z pravého kruhu vysoko nad brankou a ještě uvidíme jednu komerční přestávku. Hráči tam opět sundavali rukavice, ale sudí vše hned zastavili.

56:55

Pokračuje se ve stejném obrázku, bránící hráči Buffala si nyní přihráli asi šestkrát v obranném pásmu a nebyli ani napadáni... Čeká se na závěrečnou sirénu.

56:00

Hrají se poslední čtyři minuty utkání a opravdu se spíše jen dohrává. Buffalo se nikam nežene a snaží se kombinovat, což se jim aktuálně parádně daří.

55:05

54:34

Pavel Zacha se na druhé straně v oslabení pokoušel prosadit, ale jeho tvrdá rána z levého kruhu na přední tyčku skončila vedle branky.

54:03

Tage Thompson se dostal na levém kruhu ke střeleckému pokusu. Kinkaidovi sice puk mezi betony propadl, ale nakonec se dokutálel za branku amerického brankáře.

53:05

Následně sundal rukavice Stefan Noesen a bude prvním vyloučeným hráčem Devils v utkání. Hostující útočník vystartoval na Rodriguese, který jej poslal za brankou k zemi. Sabres si zahrají přesilovku.

52:48

Rasmus Dahlin si individuálně najel do útočné třetiny a z levého úhlu se dostal ke střeleckému pokusu. Švédský mladík se ale do ničeho nebezpečného nedostal.

51:16

Mezi kruhy se následně dostal ke střeleckému pokusu Travis Zajac, který mířil k pravé tyčce. Jeho rána ale skončila jen na zadním mantinelu.

5:1

Branky a nahrávky: 22. Skinner (T. Thompson), 25. C.J. Smith (Jo. Larsson, Okposo), 31. Mittelstadt (Bogosian, Dahlin), 36. McCabe (Rodrigues, Sobotka), 38. Pilut (Sheary, Ristolainen) – 2. Coleman (Wood, Zajac)

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Pilut, Ristolainen, Dahlin, Bogosian, Scandella, McCabe – Skinner, Sobotka, T. Thompson – Sheary, Rodrigues, S. Reinhart – C.J. Smith, Jo. Larsson, Okposo – Girgensons, Mittelstadt, Pominville.

New Jersey Devils: Kinkaid (Johnson) – A. Greene, Severson, Vatanen, Santini, Butcher, Lovejoy – Bratt, Hischier, Palmieri – Wood, Zajac, Coleman – Pietila, Zacha, Noesen – Boyle, Seney, Stafford.

Rozhodčí: J. Hebert, G. Hebert – Kovachik, Brisebois

01:28 NJD 0:1 Coleman (Wood, Zajac)
02:50 BUF 2 Dahlin, vysoká hůl
21:39 BUF 1:1 Skinner (T. Thompson)
24:14 BUF 2:1 C.J. Smith (Jo. Larsson, Okposo)
30:42 BUF 3:1 Mittelstadt (Bogosian, Dahlin)