Tipos Extraliga (SR)

HC MIKRON Nové Zámky – HK Poprad

5:6

po prodl. (1:0, 2:1, 2:4 - 0:1)

09.12.2018, 16:00 • Zimný štadion Nové Zámky • 31. kolo • Igor Mainka (@igor_mainka)

Tipsport: 2.47 4.2 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Viděli jsme průměrné, v první polovině možná trochu i podprůměrné utkání, ale s fantastickým závěrem, který vyústil v prodloužení. Souboj tři na tři rozhodl krásnou kličkou Lukáš Paukovček a přisoudil Popradu druhý bod. Poprad potvrdil roli mírného favorita a v tabulce poskočili na 4. místo o dva body před Nitru. Nové Zámky zůstanou na šestém místě. (19:05:00)

61:40

61:40 Lukáš Paukovček (POP) - 5:6

61:40

Poprad právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Poprad si z Nových Zámků odváží dva body, když LUKÁŠ PAUKOVČEK obdržel přihrávku do jízdy, položil si Košarišťana a střelou do odkryté brány rozhodl o osudu dnešního zápasu! Asistence: Joona Erving, Martin Belluš – 5:6!

60:31

Sloboda byl ve dvou pološancích, ale před Vošvrdou nedokázal zakončit.

60:01

To byl závěr třetí třetiny. Ještě čtyři minuty před koncem svítil na světelné tabuli stav 4:2. Hostující trenér odvolal brankáře a zahájil gólostroj, jehož vrcholem je nerozhodné skóre 5:5 po 60 minutách.

60:00

59:47

Ještě jedno zakázané uvolnění. Domácí brankář musí být v pozoru.

59:11

59:11 Lukáš Paukovček (POP) - 5:5

59:11

To není možné, co se tady děje! LUKÁŠ PAUKOVČEK vyrovnává na 5:5! Sám vyhrál buly, přemístil se před bránu a po nahození Svitany dorazil puk do sítě! Asistence: Patrik Svitana, Dávid Bondra – 5:5!

58:51

Vhazování před Košarišťanem. Hosté jdou znovu do power-play.

58:38

58:38 Tomáš Urban (NZM) - 5:4

58:38

Nové Zámky právě vstřelily branku!
TOMÁŠ URBAN završuje hattrick a vrací domácím rychle ztracené vedení! Urban si vzal puk ve vlastní třetině, rozjel se na Vošvrdu a střelou mezi betony dostal Nové Zámky znovu do vedení – 5:4!

57:36

57:36 Arturs Salija (POP) - 4:4

57:36

Tak to je něco! Paukovček vyhrál buly, posunul puk na Svitanu. Ten si počkal na pohyb spoluhráče a poté adresoval přihrávku na ARTURSE SALIJU, který ze zvýhodněné pozice vyrovnali na 4:4! Asistence: Patrik Svitana, Lukáš Paukovček.

56:53

Po gólu došlo k potyčce mezi Zbořilem a Mlynarovičem. Oba dostávají dvě minuty za hrubost.

56:53

56:53 Martin Belluš (POP) - 4:3

56:53

Salija nahodil puk před branku, kde ho pravděpodobně tečoval Zbořil. Odražený kotouč se dostal k nechráněnému MARTINOVI BELLUŠOVI, který neměl problém doklepnout puk do prázdné branky! Asistence: Samuel Mlynarovič, Arturs Salija – 4:3!

5:6

Branky a nahrávky: 20. Urban (Kudla), 35. Urban (TS), 36. Rogoň (Dundáček), 53. Fábry (Jakúbek), 59. Urban – 24. Macík (Belluš), 52. Macík, 57. Belluš (Mlynarovič, Salija), 58. Salija (Svitana, Paukovček), 60. Paukovček (Svitana, Bondra), 62. Paukovček (Erving, Belluš)

HC MIKRON Nové Zámky: Košarišťan (Glosár) – Kudla, Andersons, Zaťko, Dundáček, Novák, Ordzovenský, Hatala, Hain – Sloboda, Urban, Štrauch – Rogoň, Zbořil, Jurík – Jakúbek, Fábry, Nejezchleb – Henderson, Ondrušek, Slávik.

HK Poprad: Nechvátal (Vošvrda) – Petran, Salija, Fabian, Ťavoda, Erving, Karalahti, Česánek – Svitana, Mlynarovič, Bondra – Takáč, Zagrapan, Abdul – Macík, Paukovček, Belluš – Václav, Heizer, Kundrik.

Rozhodčí: Baluška, Kova – Synek, Konc ml.