1:6

konec (1:1, 0:2, 0:3)

09.12.2018, 17:00 • 31. kolo • Pavel Pubal

Tipsport: 1.2 8.0 7.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Šokující výsledek je dokonán, MAC Budapešť vítězí na ledě druhého Zvolenu jasně 6:1! Začátek utkání přitom žádnému překvapení nenasvědčoval, domácí byli aktivnější a dostali se do vedení. Po polovině zápasu ale úplně odpadli, obraz zápasu se změnil, Budapešť otočila výsledek a ve třetí třetině si nakonec i s chutí zastřílela, když dala tři branky během necelých čtyř minut.

Zajímavostí dnešního programu 31. kola Tipsport Ligy je fakt, že kromě druhého Zvolenu prohrály také první Košice 3:5 na ledě Nitry.

S tímto konstatováním se s Vámi pro dnešek loučím. Hezký večer a zase někdy na počtenou. (19:25:52)

59:31

Protiútok Zvolena, Andrisíkova střela letěla hodně mimo.

59:11

Obdržálkova střela sražená mimo.

58:06

Oznámeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:02

Zvolen přidal v bruslení, ale za stavu 1:6 už to není vůbec nic platné. Obrovský favorit dnešní zápas vůbec nezvládl...

56:02

55:47

Chovan se pokusil o křížnou přihrávku, kterou hosté srazili na Vandaneho, jeho střela od modré k bráně také neprošla.

55:01

Mitchell nastřeloval puk na Kytnára, ale ten jej tečoval těsně mimo.

54:49

Zvolen se zatím nedokáže udržet v útočném pásmu.

54:02

Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Pápa – 2 min., podrážení).

50:58

Budapešť vstřelila branku!
Skapski si ani nesáhl na puk a loví ho ze své sítě. CHRIS BODÓ vstřelil svou druhou branku v utkání a je z toho debakl – 1:6! Asistence: Matyás Odnoga, Jesse Dudás.

50:14

Střídání v týmu HKM Zvolen: ze hřiště odchází Tomek, přichází Skapski.

50:14

Další využitá přesilovka hostí – 1:5! Dansereau našel před bránou úplně volného CHRISE BROWNA, který na první pokus u tyčky nezasunul kotouč za Tomka, ale zpoza brány ho vracel do brankoviště a slovenský gólman si puk srazil za vlastní záda sám! Asistence: Keegan Dansereau, Cameron Burt.

49:39

Akce jako přes kopírák podle branky ze 48. minuty. Bodó zase hledal zpoza brány Langkowa, ale ten nyní z voleje netrefil bránu.

49:29

Hosté se zase nikam neženou a v klidu kombinují v útočném pásmu.

48:46

Vyloučení v týmu HKM Zvolen (Zuzin – 2 min., vysoká hůl).

47:19

Hosté využívají druhou přesilovou hru v dnešním utkání a dělají důležitý krok k vítězství. Prosadila se kompletní první útočná formace MAC. Nagy přihrál od pravého mantinelu za bránu Bodóvi, který zamíchal s kotoučem a našel přihrávkou kolem přední tyčky CHRISE LANGKOWA, který vymetl pavučiny v Tomkově svatyni. Asistence: Chris Bodó, Krisztián Nagy.

1:6

Branky a nahrávky: 7. Chovan (Pöyhönen) – 20. Bodó (Langkow), 35. Brown (Klempa), 38. Negrin (Bodó, Nagy), 48. Langkow (Bodó, Nagy), 51. Brown (Dansereau, Burt), 51. Bodó (Odnoga, Dudás)

HKM Zvolen: Tomek (51. Skapski) – Vandane, Fraser, Růžička, Roman, Pufahl, Pöyhönen – Obdržálek, Mitchell, Zuzin – Handlovský, Kytnár, Chovan (C) – Šišovský, Petráš, Andrisík – Marcinek, Holovič.

MAC Budapešť: Bálisz (Rajna) – Pozsgai (C), Macaulay, Vokla, Dudás, Negrin, Burt, Kedves, Csollák – Nagy, Langkow, Bodó – Klempa, Brown, Dansereau – Odnoga, Terbócs, Pápa – Szabad, Majoross, Szigeti.

Rozhodčí: Konc, T. Orolin – M. Orolin, Rojík.

06:03 ZVO 1:0 Chovan (Pöyhönen)
07:38 ZVO 2 Kytnár, hákování
19:57 MAC 1:1 Bodó (Langkow)
21:50 MAC 2 Vokla, podrážení
34:39 MAC 1:2 Brown (Klempa)