09.12.2018, 04:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Jan Prošek

Tipsport: 2.16 3.91 2.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Oliver Kylington (CGY) 1+1
2. Sean Monahan (CGY) 1+2
3. Alan Quine (CGY) 1+0 (06:31:02)
Domácí celek díky povedené třetí třetině, kterou vyhrál 3:1, dokázal tento duel vyhrát. Fanoušci vytvořili v aréně velmi dobrou atmosféru. Flames vyhrávají 5:2, ani jedna branka nepadla v přesilovce.

59:00

Poslední minuta hry byla oznámena.

58:40

V poklidném tempu se dohrává zápas, ve kterém body zůstanou v Calgary.

58:22

TJ Brodie to zkoušel individuálně, ale vypálit nedokázal.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině i zápase.

57:38

Mike Smith musel zasahovat, se střelou od modré si v pohodě poradil.

57:00

57:00 Elias LINDHOLM - 5:2

57:00

Calgary právě vstřelilo branku!
Flames se dostali do situace dva na jednoho. Gaudreau našel ELIASE LINDHOLMA, který zpracoval kotouč a přesně trefil prázdnou branku. Asistence: Johnny Gaudreau a Sean Monahan

56:30

Hosté hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

56:22

Komerční přestávka.

55:45

Garnett Hathaway se snažil protlačit před branku, ale obránce výborně zapracoval, a tak se domácí ke střele nedostali.

55:20

Špatná rozehrávka Predators znamená icing.

54:52

Nick Bonino byl zcela volný před brankou, jenže spoluhráči na něj kotouč nedostali.

54:10

Staňte se fanoušky NHL.cz!

54:10

Nashville se propracoval do útočného pásma, vypálit na branku ale hráči ve světlých dresech nedokázali.

53:40

Sean Monahan pálil z bezprostřední blízkosti, jeho ránu kryje Juuse Saros. Komerční přestávka.

53:17

Craig Smith to zkoušel individuálně, ale k zakončení se neprotlačil.

5:2

Branky a nahrávky: 2. Kylington (E. Lindholm, J. Gaudreau), 37. Monahan (Hanifin, Hamonic), 47. Hathaway (Tkachuk, Kylington), 53. Quine (R. Andersson), 57. E. Lindholm (J. Gaudreau, Monahan) – 20. Sissons (Josi, Salomäki), 41. C. Smith (Ekholm, Grimaldi)

Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – Hanifin, Hamonic, Brodie, R. Andersson, Kylington, Prout – J. Gaudreau, Monahan, E. Lindholm – Tkachuk, D. Ryan, S. Bennett – Mangiapane, Jankowski, Neal – Czarnik, Quine, Hathaway.

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi, Ellis, Hamhuis, Ekholm, Bitetto, Y. Weber – Hartman, Johansen, Fiala – Järnkrok, Bonino, C. Smith – Salomäki, Sissons, Watson – Rinaldo, F. Gaudreau, Grimaldi.

Rozhodčí: Peel, Lambert – Kovachik, Gawryletz

Diváci: 17 717

01:12 CGY 1:0 Kylington (E. Lindholm, J. Gaudreau)
08:29 NSH 2 Bonino, hákování
12:16 CGY 2 Brodie, sekání
19:07 NSH 1:1 Sissons (Josi, Salomäki)