3:5

konec (0:2, 2:1, 1:2)

09.12.2018, 02:05 • Gila River Arena, Glendale • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.89 3.86 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:59:26)

Trestné minuty: 2:2
Je dobojováno a San Jose se může začít radovat ze dvou bodů. Přitom to s hosty ve třetí třetině nevypadalo nejlépe, Arizona byla v tlaku, vytvářela si šance a ve 46. minutě dokonce Richard Pánik srovnal na 3:3. Další příležitosti ale vychytal gólman Dell a hosté se pomalu nadechovali. A pak to přišlo. V 55. minutě si zpoza branky vyjel Lukáš Radil, bekhendem zamířil za Hillova záda a svou vůbec první brankou v NHL vrátil San Jose vedení. A jak se později ukázalo, byla to branka vítězná, neboť soupeř na tento úder zareagovat nedokázal, naopak při závěrečné power-play pečetil výsledek střelou do prázdné branky Tomáš Hertl. San Jose si odváží body za výhru 5:3 a odčinilo tak porážku ze včerejší noci na ledě Dallasu.

59:15

Domácí stále pokouší power-play a jsou natlačeni v útočném pásmu.

59:09

59:09 Tomáš HERTL - 3:5

59:09

San Jose právě vstřelilo branku!
Patrně je rozhodnuto. Domácí neudrželi útočné pásmo a i když se jim ještě podařilo první střelu do opuštěné branky zablokovat, tak se San Jose udrželo u puku a druhý pokus, který od mantinelu vyslal TOMÁŠ HERTL, už v brance skončil – 3:5. Asistence: Logan Couture, Timo Meier.

58:50

Je tu power-play domácích, Hill je na střídačce.

58:18

Kane pouze vysokým obloučkem vyhodil puk do středního pásma, hosté nyní pouze brání své pámo.

57:20

Goligoskiho tvrdá střela byla sražena Goodrowem, k Dellovi se puk vůbec nedostal.

56:56

Zakázané uvolnění domácích, hra se tak vrací před Hilla.

56:30

Hosté se nyní snaží napadat rozehrávku Arizony tak, aby se hrálo co možná nejdál od Dellovy branky.

55:10

Chvíli to vypadalo, že hosté budou potrestáni menším trestem za příliš mnoho hráčů na ledě, nakonec se ale pouze vhazovalo ve středním pásmu a oba týmy pokračují v plném počtu.

54:36

54:36 Domácí byli blízko vyrovnání, rozhodčí ale u videa puk za brankovou čárou neviděli

54:36

Hala propukla radostí, neboť Keller vyjel zpoza branky a snažil se o zasunutí za Della. Galchenyuk navíc na brankovišti dorážel a dokonce to vypadalo, že Dell si puk sám srazil za svá záda. Rozhodčí se šli přesvědčit k videu a po krátkém prohlížení rozhodli, že se o gól nejednalo!

54:13

54:13 Lukáš RADIL - 3:4

3:5

Branky a nahrávky: 27. Schmaltz (Keller, Galchenyuk), 31. Richardson (Chychrun), 46. Pánik (Richardson) – 15. Pavelski (Dillon, E. Karlsson), 16. Couture (Hertl, Meier), 26. E. Kane, 55. Radil (Vlasic, Braun), 60. Hertl (Couture, Meier)

Arizona Coyotes: Hill (Pickard) – Connauton, Ekman-Larsson (C), Hjalmarsson (A), Chychrun, Oesterle, Goligoski – Keller, Schmaltz, Galchenyuk – Fischer, Stepan (A), Garland – J. Archibald, Richardson, Pánik – Kempe, Cousins, Crouse.

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Burns, R. Šimek, E. Karlsson, Dillon, Braun, Vlasic – Pavelski (C), Couture (A), Hertl – Sörensen, J. Thornton (A), Meier – Donskoi, Radil, E. Kane – Labanc, Goodrow, M. Karlsson.

Rozhodčí: O'Rourke, Brenk – Driscoll, Nansen

Diváci: 13 780

14:36 SJS 0:1 Pavelski (Dillon, E. Karlsson)
15:26 SJS 0:2 Couture (Hertl, Meier)
25:10 SJS 0:3 E. Kane
26:30 SJS 2 Labanc, sekání
26:55 ARI 1:3 Schmaltz (Keller, Galchenyuk)