6:3

konec (1:0, 2:0, 3:3)

09.12.2018, 01:15 • TD Garden, Boston • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.92 3.81 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (04:07:59)
3. Charlie McAvoy (BOS) 0+0
Bostonu se podařilo v utkání s Torontem zvítězit 6:3 a přerušit sérii tří proher v řadě. Ve třetí třetině se ujali domácí vedení dokonce 6:1, ale hostům se podařilo alespoň kosmeticky upravit skóre.

59:00

Hraje se bez přerušení. Oba týmy se střídají v držení kotouče. Duel se pomalu dohrává.

57:40

Carlo od modré tvrdě vypálil, Sparks vyráží kotouč.

57:30

Bruins odvrací jeden útok soupeře za druhým.

56:49

Kapanen se zpoza pravého kruhu neprosadil, byl zablokován.

56:18

Bruins se usilovně brání a dopouští se zakázaného uvolnění.

55:09

Marleau střelou zpoza levého kruhu trefil pouze připraveného Haláka. Ten kotouč vyráží.

54:38

Toronto ještě cítí šanci a tlačí do zakončení. Rielly z ostrého úhlu ale Haláka nepřekvapil.

54:15

Halák skočil po puku, který vyrazil před sebe a přerušil hru. Komerční přestávka.

53:30

Pastrňák se dostal za obranu Toronta, ale vůbec se mu nepodařilo vystřelit. Sparks odpálil před ním kotouč pryč.

52:22

52:22 Andreas JOHNSSON - 6:3

52:22

Toronto právě vstřelilo branku!
Maple Leafs snižují na rozdíl tří gólů. Střelecky se prosadil ANDREAS JOHNSSON, jenž se mezi kruhy prosadil z bekhendu. Asistence: Patrick Marleau, Jake Gardiner.

50:55

A je tu další rvačka. Zápas dostává grády trochu jiným způsobem. Hainsey a Kampfer odchází na pět minut za bitku. Wagner dostává dvě minuty za napadení a osobní desetiminutový trest.

49:53

Hyman dostal pětiminutový trest za nedovolené bránění. Potom pět minut za bitku a osobní desetiminutový trest. Grzelcyk obdržel pět minut za krosček, pět minut za rvačku a osobní desetiminutový trest.
A Hyman odešel do kabiny. Vypadá to na vyšší trest.

6:3

Branky a nahrávky: 12. Forsbacka-Karlsson (Pastrňák, Grzelcyk), 29. Backes (Marchand, Krug), 38. Krug (Marchand, Krejčí), 42. Heinen (Donato, J. Moore), 45. Krejčí (Pastrňák, Marchand), 47. Donato (Heinen, Krug) – 45. Dermott (Matthews, Gardiner), 50. Matthews (A. Johnsson, Rielly), 53. A. Johnsson (Marleau, Gardiner)

Boston Bruins: Halák (T. Rask) – Carlo, Krug, McAvoy, J. Moore, Kampfer, Grzelcyk – Pastrňák, Krejčí, Marchand – Backes, Cave, Heinen – Wagner, Kuraly, G. Smith – Nordström, Forsbacka-Karlsson, Donato.

Toronto Maple Leafs: Andersen (47. Sparks) – Hainsey, Rielly, N. Zajcev, Gardiner, Ožiganov, Dermott – Marner, Tavares, Hyman – Kapanen, Matthews, A. Johnsson – W. Nylander, Kadri, Marleau – Co. Brown, P. Lindholm, Ennis.

Rozhodčí: Rehman, Hebert – Sericolo, Murchison

Diváci: 17565

00:13 BOS 2 McAvoy, krosček
10:07 TOR 2 Gardiner, hrubost