Niké liga

ŠK Slovan Bratislava – MŠK Žilina

5:2

konec (4:0)

08.12.2018, 13:45 • Štadión Pasienky, Bratislava • 18. kolo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.42 5.25 5.93 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké sobotní odpoledne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (15:42:59)
Utkání je u konce a Slovan si připisuje tři body za vysokou výhru 5:2. Ve druhém poločasu už domácí nebyli tak dominantní, přesto byli první, kdo skóroval. Střídající Dávid Strelec byl na trávníku sotva dvě minuty, když se po Suchockého přihrávce dokázal prosadit z bezprostřední blízkosti. Až poté se ke slovu dostala i hostující Žilina a dvěma góly zkorigovala hrozivý výsledek. V 69. minutě dorazil Róbert Boženík neproměněnou Káčerovu penaltu a v 86. minutě skóroval hlavou po rohovém kopu Filip Kaša. Slovan je tak po dnešní výhře na prvním místě se 46 body, Žilina je třetí se 34 body.

90+1

90+1

Na další centr od rohového praporku si naběhl Moha, ale zase zamířil mimo Holcovu branku.

90

Rozhodčí nastaví jednu minutu.

90

Následoval roh a na centr si naskočil Strelec. Jeho hlavička mířila pod břevno, Holec vyškrábl na další roh.

89

Šporar zahodil obrovskou šanci. Po rychlém brejku mohl zakončovat už Strelec, ale posunul ještě doprava na zmíněného Šporara, jenže ten zblízka trefil pouze gólmana Holce.

88

Na střed si naběhl Moha, jenže střela z mírného záklonu mu nevyšla a skončila vysoko nad břevnem.

87

Na druhé straně útočil Suchockij, jeho pokus o kličku byl ale obranou odhalen a o míč po tuto chvíli přišel.

86

86. Filip KAŠA - 5:2

86

Žilina právě vstřelila branku!
Tak je tu ještě jedno snížení. Na Škvarkův centr si naskočil zcela nebráněný FILIP KAŠA a hlavou překonal jak obranu Slovanu, tak i brankáře Greifa – 5:2.

85

Další roh pro Žilinu, Greif nyní zasáhl po nízké střele na jeho levou tyč. Centrovat bude Škvarka.

84

Tato standardka už pro Slovan nebezpečná nebyla, domácí vyráží do postupného útoku.

83

83. Škvarkův přímý kop

83

Míč si nachystal Škvarka a pěkně překonal zeď. Donutil k zákroku i Greifa, ten u své pravé tyče vyrazil na roh.

82

Nono se provinil faulem kousek od pokutového území, je z toho docela slušná pozice na přímé ohrožení Greifovy branky.

81

Na pravé straně sprintoval domácí Čavrić, jenže zbytečně. Byl totiž v ofsajdovém postavení a sprinterský souboj proti Králikovi byl tedy navíc.

80

Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Dejan Dražić, přichází Nono.

79

Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Benson Anang, přichází Michal Tomič.

5:2

konec (4:0)

Branky: 11. Suchockij, 31. Ljubicić, 40. Šporar (pen.), 42. Apau, 62. Strelec – 69. Boženík, 86. Kaša

Karty:   75. Dražić (SBA) – 49. Káčer (ZIL), 70. Diaz (ZIL)

Neproměněná penalta: 68. Káčer (ZIL), brankář Greif zneškodnil

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Apau, Bajrić, Božikov (C), Suchockij – Ljubicić (60. Strelec), de Kamps (71. Savičevič) – Dražić (80. Nono) – Čavrić, Šporar, Moha.
Náhradníci: Šulla – Saláta, Cmiljanić, Nono, Savičevič, Hološko, Strelec.

MŠK Žilina: Holec – Anang (79. Tomič), Kaša, Šušnjar, Sluka – Káčer, Pečovský (46. Králik), Škvarka (C) – Mihalík (63. Balaj), Boženík, Diaz.
Náhradníci: Volešák – Králik, Kopas, Jánošík, Vallo, Balaj, Tomič.

Rozhodčí: Glova – Benko, Bobko