07.12.2018, 18:00 • Nitra Aréna, Nitra • 30. kolo • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.22 7.8 7.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (20:23:17)
Střely na branku: 40 – 25.
Je dobojováno! Žilina vstoupila do zápasu velmi nebojácně a hlavně v první třetině pořádně zatápěla favotizované Nitře. Ta úvodní dvacetiminutovku přesto vyhrála a ve zbytku zápasu nastřílela dohromady devět branek. Došla si tak pro očekávané vítězství a boduje už podesáté za sebou.

59:29

Nitra právě vstřelila branku!
Ještě jeden zásah pro domácí hokejisty! JURAJ ŠIŠKA vyhrál vhazování na modrou čáru. Korémovu střelu Fučík jenom vyrazil a Šiška se ještě dostal ke snadné dorážce. Asistence: Karol Korím.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:41

Zápas se už jenom dohrává. Hlavně žilinští hokejisté už několik minut působí naprosto rezignovaně.

57:58

Lantoši a Dubeň se dostali do potyčky před brankovištěm. Oba hráči půjdou na trestnou lavici.

57:25

Stále jsou vlci uzamčení u vlastní branky. Za celé dvě minuty nicméně nečelili žádné střele na branku.

56:52

Domácí během velkého tlaku stihli vystřídat. Žilina si o tom může jenom zdát a kompletní pětka už jenom stojí před Fučíkem.

55:48

Corgoni nemají dost a znovu operují v útočném pásmu. Hosté by rádi přivítali závěrečnou sirénu.

54:42

Další domácí šance už končí gólem a Nitra vede už 8:3! Žilinovi se nepodařilo vyhodit, puk předním sebral Kale Kerbashian a KENNEY MORRISON střelu z levého kruhu ztečoval puk za Fučíkova záda. Asistence: Kale Kerbashian.

54:22

Lantoši se dostal do úniku, ale forhendovým blafákem poslal puk jen do levého betonu Fučíka, jenž udržel dolní končetinu před brankovou čarou!

53:25

Dubeň centroval před branku z levého mantinelu. Jeho jediný spoluhráč byl obráncem důrazně atakován a neměl šanci zakončovat.

52:39

Na stadionu v Nitře už znějí vítězné chorály. Na ledě mezitím střílel od modré Hudec, ale Šimboch nemusel zasahovat.

51:46

Hosté jenom nahodili ze středového kruhu a odjeli střídat. V závěru zápasu jim půjde jen o odvrácení nějakého většího debaklu.

51:06

Po nepřesné střele od modré si volný puk našel Fučík a přerušil hru. Záskok za Mikuláše si ve třetí části na nedostatek práce stěžovat nemůže.

50:40

49:47

Samostatný únik domácí do gólu ještě nedovedli, ale v ponechané výhodě se přece jenom prosadili! Fučík hodně podcenil střelu z levého mantinelu a SAMUEL BUČEK tak po přihrávce od Mezeie vstřelil druhý gól v oslabení Nitry. Asistence: Branislav Mezei.

9:3

Branky a nahrávky: 6. Hrušík (Šiška), 19. Rapáč, 21. Blackwater (Slovák, Lantoši), 24. Blackwater (Slovák, Lantoši), 24. Morrison (Scheidl, Kerbashian), 31. Lantoši (Blackwater), 50. Buček (Mezei), 55. Morrison (Kerbashian), 60. Šiška (Korím) – 11. Jenčík (Huna), 21. Húževka (Piegl), 29. Hvila

HK Nitra: Šimboch (Foltán) – McCormack, Mezei, Morrison, Rais, Versteeg, Pupák, Korím – Blackwater, Slovák, Lantoši – Majdan, Kerbashian, Scheidl – Rapáč, Bortňák, Buček – Hrušík, Šiška, Čaládi – Pätoprstý.

MsHK Žilina: Mikoláš (24. Fučík) – Dubeň, Kučný, Hudec, Jankovič, Bagin, Piegl, Rehák, Žilin – Balej, Podešva, Hvila – Rud. Huna, Húževka, Jenčík – Beránek, Ručkay, Barta – Milý, Surovka, Síkela.

Rozhodčí: Müllner, Juhász – Šefčík, Pálkövi

Diváci: 1 972

05:39 NIT 1:0 Hrušík (Šiška)
08:23 NIT 2 Šiška, nedovolené bránění
10:30 ZIL 1:1 Jenčík (Huna)
14:07 ZIL 2 Beránek, podrážení