1:9

konec (0:5, 1:2, 0:2)

07.12.2018, 12:30 • O 13. - 14. místo • Veronika Loudová

Tipsport: 6.63 7.45 1.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro oba týmy se jednalo o poslední zápas a všichni hráči dostanou pamětní medaile. (14:33:26)
Nejlepší hráči utkání: Pi Chaiyakul (Thajsko), Maciej Sienko (Polsko).
A je tu konec! Ve druhé třetině jsme nesledovali příliš atraktivní florbal. Oba týmy si vytvořily pár šancí ke skórování,ale nakonec se prosadilo jen Polsko. V poslední 20ti minutovce se z branky radovali Korpan a Lyskawa, kteří upravili skóre na konečných 9:1. Poláci tedy berou 13. místo a na 14. místě se umisťuje tým Polska.
Střely ve 3. třetině: Thajsko – 2, Polsko – 6.
Střely celkem: Thajsko – , Polsko – .

59:31

Yotsaphong Chaiphring si připsal parádní zákrok proti přízemní střele od mantnelu.

59:12

Karol Pelczarski vylétl ze hřiště,ale polský útočník ihned vstal a nebude to nic vážného.

59:01

Probíhá poslední minuta 3. třetiny.

58:50

Fanoušci sympaticky povzbuzují oba týmy i minutu před koncem zápasu.

58:46

Thajsko si bere oddechový čas.

58:20

Thajci se snaží napadat, ale Poláci s klidem rozehrávají.

57:02

Poláci jsou na míčku a kombinují na polovině soupeře.

56:23

Thajsko sympaticky nic nevzdává a snaží se vstřelit další branku.

55:24

Poláci vysunuli napadání a Thajsko má obrovské problémy rozehrát.

54:18

54:18 Jakub LYSKAWA - 1:9

54:18

Polsko právě vstřelilo branku!
Poláci přidávají další branku, když se střelou do horního růžku prosazuje JAKUB LYSKAWA.
Asistence: Aleksander Hamrol.

53:30

53:30 Dawid KORPAN - 1:8

53:30

Přečíslení 3 na 2, vyřešil po krásné krosové nahrávce od Turwone se prosazuje DAWID KORPAN přízemní střelou.
Asistence: Mateusz Turwon.
Dnešní utkání sleduje 763 diváků.

53:24

Polsko 2 nahrávkami po mantinelu vyšachovalo celou obranu Thajska,ale Sienkovi střela nesedla.

1:9

Branky a nahrávky: 21. Yaemyim (Rinefalk) – 2. Chlebda (Mi Sienko), 3. Chochowski (Lyskawa), 9. Mi Sienko (Ma Sienko), 15. Dahlstrom (Kostela), 17. Pelczarski (Mi Sienko), 32. Pelczarski (Mi Sienko), 35. Ma Sienko (Bogdanski), 54. Korpan (Turwon), 55. Lyskawa (Hamrol)

Thajsko: Sohtree (Hoglenius, 52. Chaiphring) – Chaiyakul (C), Ratanaprathum, Narkprasert, Pimpa, Kaewsuwan, Namsawang – Yaemyim, Rinefalk, Thaidit – Holmstrom, Kayairit, Sukkasem – Phoosinoi, Khambanlue, Onsuk – Sangmongkhol, Dueankhao.

Polsko: Bogdanski (41. Pawlik) – Lukaszewski, Mi Sienko, Widurski, Turwon, Korpan, Sternicki, Heyne – Chlebda, Ma Sienko, Pelczarski (C) – Kostela, Dahlstrom, Widurski – Sujkowski, Lyskawa, Chochowski – Skura, Hamrol.

Rozhodčí: Thomas Andersson, Rickard Wissman